Peníze na Australian Open: Zjistěte, co vítězové vydělají

Logo Australian Open

Logo Australian Open

Každé dítě se chce v dospělosti stát svým sportovním idolem. Všichni jsme snili o tom, že budeme sportovat na mezinárodní úrovni a budeme za to dostávat zaplaceno, zatímco budeme doma odpočívat v dekách.

Život tenisty však není snadný, protože s sebou přináší riziko zranění, jako jsou slzy rotátorové manžety a tenisový loket spolu s nepřetržitou bolestí zad. Každý zápas je navíc vyřazovacím zápasem na velkých turnajích a být součástí grandslamu je skvělé, ale v každém kole je doprovázen potenciálem zlomeného srdce.

obrázky loketního zánětu šlach

Jak říká klišé, peníze nejsou to nejdůležitější, ale jsou důležité a určitě pomáhají, když sportovci vydělají tisíce dolarů za hraní jednoho zápasu na velkém turnaji. Zjistíme, kolik každý vítěz získá na Australian Open.

V roce 2019 Tennis Australia zvýšil celkové prize money Australian Open o více než 5% 60 milionů AUD (Australské dolary) poprvé v historii grandslamu, přičemž si domů odnesou mužské i ženské dvouhry 4,1 milionu AUD .

Vítěz skončil v pytli 2,05 milionu AUD, zatímco semifinalisté vydělávali 920 000 SLYŠÍM každý. Zatímco si hvězdy odnášejí velké výplaty domů, Tennis Australia věnovala většinu své pozornosti navýšení prize money pro hráče, kteří vypadli v prvních kolech.

Hráči, kteří vypadli v prvním kole, si odnesli domů 75 000 SLYŠÍM doma, což je nárůst téměř o 25% oproti Australian Open 2018, zatímco hráči, kteří vypadli v 1. kole kvalifikace, dostali 15 000 AUD, téměř dvojnásobek oproti loňsku.

Vyhráli vítězové čtyřhry mužů a žen 750 000 AUD, zatímco ti, kteří byli vyřazeni v 1. kole, dostali 21 000 AUD .

Peníze ze smíšené čtyřhry jsou to nejmenší ze všech, které získají vítězové 185 000 AUD a 1. kolo poražených 5 950 AUD Domov.

Porovnáme -li celkovou výhru z roku 2001 Australian Open a 2019 Australian Open, došlo k nárůstu o 353%, protože 13,8 milionu AUD bylo navýšeno na 62,5 milionu AUD, což je rozdíl méně než dvě desetiletí.

Od nynějška je ze 4 grandslamů nejvíce prize money US Open, nyní je Australian Open na druhém místě a Wimbledon těsně za třetím (očekává se, že předběhne, když budou vyhlášeny prize money 2019), a French Open zaostává na čtvrtém místě pozice.

Populární Problémy

Vitalia Diatchenko o sobě dobře podala zprávu, ale nakonec nevydržela tempo proti Sereně Williamsové na French Open.

Jak snížit stres, když máte mladé dospívající. Pro dítě může být matoucí, když se začíná objevovat v pubertě, a často to bývá obtížné a frustrující. Možná zjistíte, že váš pravidelný styl rodičovství již není účinný a nyní je ...

Kalifornie a TCU se snaží uzavřít sezóny vítězstvím v Cheez-It Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Odborníci tvrdí, že každoroční očkování proti chřipce je vaše nejlepší sázka na prevenci chřipky, ale není 100% účinné. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/flu/in-depth/flu-shots/art-20048000 Každoroční očkování proti chřipce vás obvykle ochrání ...

Šarapovová proplouvá, když se Azarenková stahuje

Jak se dostat do jména kapitán roztleskávačky. Už od střední školy jste snili o tom, že budete kapitánem roztleskávaček? Myslíte si, že máte na to, abyste mohli vést své roztleskávačky? Se správným přístupem a trochou úsilí budete jmenováni ...