Přímý přenos Battle 4 Atlantis 2018: Jak sledovat každou hru onlineGetty

Úspěch na turnaji Battle 4 Atlantis byl častěji přesným prediktorem úspěchu v březnu. Ze sedmi vítězů v mladé historii turnaje nakonec všech sedm postoupilo do turnaje NCAA, pět postoupilo do Sweet 16, čtyři do Elite Eight, tři do Final Four, dva do národního šampionátu a vítěz z loňského roku - Villanova - vyhrál celou věc.

S dalším naskládaným polem v roce 2018, vedeným č. 4 Virginií a č. 25 Wisconsinem, uvidíte nejen zábavný turnaj na Bahamách, ale také pohled na několik týmů, které dokážou během čtyř měsíců pořádně zaběhnout.

Jak se dívat na Battle 2018 Atlantis 2018 online

Hry probíhají od středy do pátku a všechny budou vysílány buď na ESPN, ESPN2, ESPNU nebo ESPN News (celý plán a závorka níže). Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos všech her (nebo je DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPN News. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos každé hry Battle 4 Atlantis na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

hrát stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku Sling Orange, zatímco ESPNU a ESPN News jsou v doplňku Sports Extra. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi obou balíčků , a poté můžete sledovat živý přenos každé hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

loketní ortéza při zánětu šlach

Kromě toho můžete také sledovat živý přenos všech her na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.


2018 Battle 4 Atlantis Bracket and Schedule& zwnj;

datum Hra Matchup Čas (ET) Kanál
Středa, 21. listopadu 1 Florida vs Oklahoma Poledne ESPN
Středa, 21. listopadu 2 Wisconsin vs Stanford 14:30 ESPN
Středa, 21. listopadu 3 Dayton vs Butler 7 hodin večer. Zprávy ESPN
Středa, 21. listopadu 4 Virginie vs Střední Tennessee St. 21:30 ESPN2
Thur, 22. listopadu 5 Vítěz 1 vs Vítěz 2 13:30 ESPN
Thur, 22. listopadu 6 Vítěz 3 vs Vítěz 4 4 hodiny odpoledne. ESPN
Thur, 22. listopadu 7 Loser 1 vs Loser 2 7 hodin večer. ESPN 2
Thur, 22. listopadu 8 Loser 3 vs Loser 4 21:30 ESPN 2
Pá, Listopad 23 9 Loser 5 vs Loser 6 11:30 hod ESPN
Pá, Listopad 23 Mistrovství Vítěz 5 vs Vítěz 6 14:00 ESPN
Pá, Listopad 23 jedenáct Loser 7 vs Loser 8 7 hodin večer. ESPN 3
Pá, Listopad 24 12 Vítěz 7 vs Vítěz 8 21:30 ESPN U

Populární Problémy

Keens jsou univerzální boty, které jsou speciálně vyrobeny pro outdoorové aktivity, jako je pěší turistika, chůze, horolezectví a další. Vzhledem k tomu, že jsou používány pro různé outdoorové aktivity, jsou náchylné ke špinavosti a smradu. Naštěstí...

Plánování rande pro nevidomé nebo slabozraké dítě může být náročné - zvláště pokud má vaše dítě přátele, kteří nemají žádné zrakové vady. Hledejte činnosti, které zahrnují smysly sluchu, chuti, hmatu a čichu ....

Jak palmovat basketbal. Palming basketbal vyžaduje silné prsty a velkou sílu úchopu. Chcete -li se dopracovat k palmingu basketbalu, cvičte prsty různými strečinkem. Posilněte svůj úchop cviky, jako jsou přítahy ...

James Blake podrobně hovořil o svých zkušenostech s porážkou Rogera Federera na olympijských hrách v Pekingu v roce 2008. V podcastu Blake také zmínil, jak mu basketbalový „Dream Team“ blahopřál k monumentálnímu vítězství.

Zde je návod, jak sledovat Keeping Up With the Kardashians Season 18, Episode 5 online bez kabelu zdarma.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rockets vs Raptors online bez kabelu, pokud jste v USA.