Monte Carlo Masters 2019: Analýza kreslení a náhled

Monte Carlo Masters 2019 má začít od pondělí

Monte Carlo Masters 2019 má začít od pondělí

Losování na první turnaj v této sezóně Masters v antuce bylo zveřejněno před chvílí. V Monte Carlo Masters, které začne v pondělí, se odehrává několik zábavných zápasů.

Podívejme se na hráče v horní i spodní polovině remízy.

Novak Djokovic, Gael Monfils, Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas jsou přítomni v horní polovině losování, zatímco Rafael Nadal, Alexander Zverev, Marin Cilic a Kei Nishikori se nacházejí ve spodní polovině.

Pokud jde o horní polovinu, mohli se ve druhém kole turnaje proti sobě postavit francouzští hráči Monfils a Jo-Wilfried Tsonga. Pokud oba hráči porazí své soupeře z prvního kola, bude to zápas, na který budou pamatovat.

Vítěz tohoto zápasu se ve třetím kole utká s Djokovičem. Druhým soupeřem Srba bude buď Philipp Kohlschreiber nebo Thanasi Kokkinakkis.

Další zajímavé utkání bude ve třetím kole mezi Tsistsipasem a Daniilem Medveděvem. Tito dva hráči si během turnaje v Indian Wells 2018 navzájem moc neužili společnost a v případě setkání v Monte Carlu by mohl být opět ohňostroj.

Pokud nedojde k překvapivým východům, Djokovic a Tsitsipas se proti sobě postaví ve čtvrtfinále. Tsitsipas vyhrál své první střetnutí ve třetím kole Rogers Cupu 2018, takže do tohoto potenciálního zápasu šel s velkou jistotou.

Ve druhé čtvrtině horní poloviny vypadá, že čtvrtý nasazený Thiem bude mít snadný běh do čtvrtin, pokud bude hrát svou přirozenou hru na hliněný povrch. Pro Rakušana neexistují žádná potenciální ohrožení kromě Kylea Edmunda nebo Davida Goffina ve třetím kole.

Spodní polovina je mnohem více vzrušující než horní polovina, protože existuje několik fascinujících potenciálních zápasů. S největší pravděpodobností se Nadal ve druhém kole utká s kolegou Španělem Roberto Bautistou Agutem.

set v tenise

Pokud Nadal tuto překážku překoná, čekala by ho hrozba v podobě Denise Shapovalova nebo Grigora Dimitrova ve třetím kole. I ve čtvrtinách mohl Nadal čelit těžkému soupeři jako Stan Wawrinka nebo Marin Cilic.

Pro někoho, kdo se zotavuje ze zranění kolena, se zdá být remíza na jedenáctinásobného šampiona Monte Carla dost drsná.

V horní čtvrtině spodní poloviny se pravděpodobně ve druhém kole střetne loňský vicemistr Kei Nishikori s Fernandem Verdascem.

Další Francouz Gilles Simon by mohl o místo ve třetím kole čelit italskému hromu Fabio Fognini. Jedná se o zajímavý zápas, protože na hřišti bude ukázkou rozmanitosti a disciplíny.

Felix Auger-Aliassime, mladý Kanaďan, který před pár týdny vtrhl mezi 50 nejlepších ATP, by mohl ve druhém kole narazit na Alexandra Zvereva. A vzhledem k formě, ve které je Zverev právě teď, by Auger-Aliassime mohl vyjít jako vítěz.

Každý, kdo vyhraje tento zápas, může čelit buď Fogninimu nebo Simonovi o místo ve čtvrtfinále turnaje.

Předpokládané zápasy čtvrtfinále:

1) Novak Djokovic vs Stefanos Tsitsipas

2) Dominic Thiem vs Nikoloz Basilashvilli

3) Felix Auger-Aliassime vs Kei Nishikori

4) Stan Wawrinka vs Rafael Nadal

Předpokládané semifinále:

1) Novak Djokovic vs Dominic Thiem

2) Rafael Nadal vs Felix Auger-Aliassime

Očekávané finále:

1) Rafael Nadal vs Novak Djokovic

Tyto výsledky se mohou hodně změnit v závislosti na tom, kdo v daný den udeří. Bylo by zajímavé sledovat, kam až se tito hráči mohou dostat, zejména Auger-Aliassime. Pokud vůbec v semifinále narazí na Nadala, mohl by to být zápas k zapamatování.

Pro Španěla to bude lakmusový test, protože tento turnaj pravděpodobně určí, jak se mu bude dařit zbytek sezony antukového hřiště.

Populární Problémy

Marion Bartoli se nevrátí poté, co jí problém s ramenem znemožnil pokus o návrat na WTA Tour.

Novak Djokovic a Filip Krajinovic spolu hráli Davis Cup a příležitostně byli na turné také partnery ve čtyřhře. Djokovič má údajně zahájit sezónu 2021 na poháru ATP první únorový týden.

Jak zvětšit zadek. Touha po větším zadku je společným cílem a možná toho dosáhnete tvrdou prací a odhodláním. Zvětšení zadku vyžaduje čas a úsilí, ale můžete dosáhnout výsledků. Aby byl váš zadek větší, ...

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Thunder online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste v Atlantě nebo mimo trh.

Jak vypěstovat pouto se svými rybami Betta. Ryby Betta, nazývané také siamské bojové ryby, jsou oblíbenými domácími mazlíčky díky svým jasným barvám a výrazným ploutvím. Ačkoli obvykle dávají přednost životu sami, bettas jsou společenská stvoření, která mohou ...

Ve finále budou Bryan a Sock hrát vítěze zápasu mezi Herbertem/Mahutem a Farahem/Cabalem.