„Buďte jednou upřímní“ - Brenda Patea obviňuje Alexandra Zvereva ze lži o rozsahu jeho zapojení do jejího těhotenství

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Bývalá přítelkyně Alexandra Zvereva Brenda Patea kritizovala Němce za to, že použil své nenarozené dítě k posílení své vlastní image na veřejnosti, přestože s ní během těhotenství nebyl v kontaktu.

tenisové salvy

Patea, německá modelka, v říjnu 2020 oznámila, že je těhotná s dcerou Alexandra Zvereva. Byla ve vztahu se Zverevem do července loňského roku a v současné době je v těhotenství 36 týdnů.

Patea nejprve prohlásila, že nemá v plánu sdílet péči o jejich dítě se Zverevem, než se z následných veřejných prohlášení zdálo, že se oba smířili.

Ale ve svém nedávném rozhovoru s německým bulvárem 'Bild' Patea prozradila, že pár spolu dva měsíce nebyl v kontaktu. Sedmadvacetiletý muž tvrdil, že naposledy hovořili, když další bývalá přítelkyně Olga Sharypova obvinil Zvereva z domácího násilí během jejich vztahu.

'Přečetl jsem mnoho rozhovorů s Alexem (Zverevem) a ptám se sám sebe, čeho chce těmito slovy dosáhnout,' řekla Patea. '' Ahoj záblesk jeho života? 'Je nesmírně šťastný'? 'Nejvyšší prioritou'? Těžko tomu mohu uvěřit, protože doposud nejsme v kontaktu a on se nedostal. '

(Rozhovor Patea s Bildem byl v němčině a citáty byly přeloženy do angličtiny uživateli Twitteru, kteří ovládají oba jazyky).

Brenda Patea byla dále dotázána, zda s Alexandrem Zverevem sdílí podrobnosti o těhotenství a jejich nenarozené dceři. Ale model řekl, že nedošlo ke kontaktu žádného druhu a k žádné iniciativě ze strany Zvereva.

Patea dodala, že je unavená lidmi, kteří na základě rozhovorů tenisové hvězdy předpokládají opak.

„Chtěl jsem jen klid a mír. Ale tolik lidí mi říká: „Je skvělé, že jsi v kontaktu (se Zverevem) a že má zájem“. Už mám dost jeho 'dokonalých' rozhovorů. Buďte jednou upřímní, “dodala Patea.

'Pokud Alexander Zverev říká tyto věci v rozhovorech, mohu o tom konečně také něco říci' - Brenda Patea

Brenda Patea během páru fandí Alexandru Zverevovi

Brenda Patea fandí Alexandru Zverevovi během šťastnějších časů páru

nejlepší tenisové rakety pro středně pokročilé

Jen několik hodin poté, co Brenda Patea v říjnu oznámila své těhotenství, další z bývalých přítelkyň Alexandra Zvereva - Olga Sharypova - obvinila finalistku US Open z toho, že se k ní během společného pobytu fyzicky i emocionálně týrala.

Sharypova chodila se Zverevem rok, než se hvězda NextGen dala dohromady s Brendou Pateou. Rus tvrdil, že Zverev několikrát fyzicky zneužíval, a konkrétně zmínil epizodu během Laver Cupu 2019.

Incident podle jejích slov přiměl Sharypovou k pokusu o ukončení jejího života, než ji zachránili zaměstnanci hotelu.

Čtěte také: Sympatická podpora Djokoviče vůči Zverevovi a mlčení Federera a Nadala zdůrazňují necitlivost tenisu vůči zneužívání

jaká velikost tenisové rakety pro 7 let

V té době se spekulovalo, že odmítnutí Brendy Patea sdílet péči o jejich budoucí dítě s Alexandrem Zverevem bylo známkou toho, že byl nepříjemný i vůči Patea. Německý model ale jakékoli takové zvěsti rychle popřel.

Po odmítnutí došlo v médiích k tichému pochopení, že Alexander Zverev a Brenda Patea plánují společně vychovávat svoji dceru. To však byla mylná představa, jak nyní odhalila Patea.

'Měli jsme kontakt před dvěma měsíci, když vyšla ta věc s jeho bývalou (Sharypovou), ale to bylo všechno,' řekla Patea. „Je hloupé to dělat v médiích. Ale pokud tyto věci říká v rozhovorech, mohu o tom konečně také něco říci. '

Pokud je tón Pateiných odpovědí něčím, co se zdá, zdá se, že Alexander Zverev využíval své „štěstí“, když se stal otcem, jako způsob, jak napravit svůj veřejný obraz po obvinění Olgy Sharypové. Jak se třiadvacetiletý mladík k tomuto novému vývoji postaví, se teprve uvidí, zejména proto, že je na probíhajícím Australian Open stále naživu.

Populární Problémy

5 nejlepších tenisových rekordů Rogera Federera, které nikdy nebudou překonány

Jak létat na Niagarské vodopády. Niagarské vodopády jsou hlavní turistickou destinací v Kanadě a ve Spojených státech, která každoročně přitahuje miliony turistů. Niagarské vodopády se nacházejí mezi 2 velkými městskými oblastmi: Toronto, Ontario, Kanada ...

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „OutDaughtered“ v sezóně 7 bez kabelu.

Ve svém třetím wimbledonském vystoupení dosáhl Hubert Hurkacz největší výhry v kariéře, když ve čtvrtfinále vyhodil osminásobného šampiona Rogera Federera ve dvou setech.

Roger Federer se ve čtvrtek zúčastnil kontroverzního momentu během své čtyřsetové výhry nad Marinem Cilicem ve druhém kole na Roland Garros.

Zatímco jádro zelí lze jíst, jakmile je uvařeno, většina receptů na zelí vyžaduje, abyste si před přípravou pokrmu dali jádro zelí. Tím se usnadní krájení zbytku zelí a také se sníží celková doba vaření ...