Přímý přenos Bears vs Eagles: Jak se dívat online bez kabelu

Rozehrávač Chicaga Bears Mitchell Trubisky

Getty Chicago Bears QB Mitch Trubisky (Foto Rob Carr/Getty Images)

3-4 Chicago Bears se budou snažit udržet svou sezónu naživu, když cestují do Philadelphie, kde se utkají s 4-4 Eagles.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bears vs Eagles na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Chicaga a Philadelphie) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bears vs Eagles na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Chicaga a Philadelphie). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Bears and Eagles.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bears vs Eagles na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

badmintonové věci

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bears vs Eagles a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Bears vs Eagles

Tato hra je nutností pro oba týmy, pokud chtějí udržet své šance na dálkové play-off naživu.

Medvědi byli jedním z nejhorší ofenzivní týmy letos v NFL, ale minulý týden předvádějí svůj nejlepší ofenzivní výkon roku - ve hře, kterou prohráli s Chargers. Nováček David Montgomery spěchal na 135 yardů a skóre a Matt Nagy se ve velké míře spoléhal na přestupek I-Formation, aby přesunul míč na zem. Fungovalo to. Nagy však bude muset předvést svého dobrého přítele na druhé straně hřiště, Douga Pedersona.

Orli to vzdávají 90,5 spěchajících yardů za hru , ale v poslední době v obraně mírně uklouzávají. Eagles během posledních tří her vzdali v průměru 136,3 yardů na zemi a Montgomery se právě zahřívá. Pokud Nagy dokáže rozehranou hru znovu rozjet, Medvědi ji mohou držet blízko.

Na papíře mají Orli lepší tým - a určitě mají lepšího rozehrávače. Carson Wentz hraje dobře a bývalý Bears běží zpět Jordan Howard bude vstupovat do této hry s něčím dokázat poté, co ho Medvědi vyměnili k Eagles v této offseason. Zatímco Chicago má a obrana top 10 „Howard na ně bude celý den tvrdě běhat, a pokud jim Trubisky a přestupek nemohou poskytnout čas na odpočinek, bude to pro tým Bears dlouhý den.

Kurz Shark vyhrává Eagles s projektovaným skóre 28-15. Orli vyhráli poslední čtyři setkání v řadě mezi těmito dvěma týmy.


Populární Problémy

Karanténní speciál „Penn & Teller: Try This at Home“ vysílá v pondělí večer na CW. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

O současné světové jedničce není mnoho známo.

Sestry a flebotomici odebírají krev k provádění různých lékařských testů. Tento článek vás naučí, jak profesionálové odebírají krev od pacientů. Dodržujte veškerá opatření pacienta. Všímejte si značek za postelí pacienta nebo na ...

Jak narovnat zuby bez rovnátek. Někteří lidé říkají, že mít přímý, krásný úsměv je nejlepší doplněk, ale ne každý si je jistý vzhledem svých zubů. Zatímco rovnátka jsou obvykle považována za nejlepší způsob ...

Jak prát polštář v pračce. Pokud váš polštář vypadá žlutě, vybledle nebo kulhá, je pravděpodobně čas jej hodit do pračky. Přečtěte si štítek péče o váš polštář, abyste zjistili, zda lze prát a jak horká je voda v ...

Jak zastavit krvácení. Odborníci se shodují, že první věc, kterou byste měli udělat, pokud krvácíte, je vyvinout tlak na tuto oblast. Ke krvácení dochází, když vám krev vytéká z cév, často kvůli ráně. K vnějšímu krvácení dochází, když ...