Kde sledovat Dayton vs Eastern Illinois Basketball 2020Getty Images Jalen Crutcher z Dayton Flyers.

Dayton po dlouhé offseasons otevírá v úterý v UD Aréně sezonu proti Eastern Illinois.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Tato hra (začátek 19:00 ET) bude vysílána ve Spectrum News 1 na místních trzích, ale pokud tento kanál nemáte, kdokoli v USA může sledujte Eastern Illinois vs Dayton žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

jak vyhrát na raketballu

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Eastern Illinois vs Dayton živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Východní Illinois vs Dayton

Dayton trpělivě čekal na svůj debut v sezóně a Flyers se konečně dostanou na kurt v úterý proti Eastern Illinois.

Zrušení turnaje NCAA v minulé sezóně bylo pro Daytona nešťastné z různých důvodů. Flyers zakončili zhuštěný rok 29-2 a perfektní 18-0 v konferenční hře v Atlantic 10.

Flyers ale budou muset nahradit hodně produkce, včetně Obi Toppina, který šel do New York Knicks jako osmý výběr v draftu NBA.

Soustředíme se opravdu na nás, řekl hlavní trenér Anthony Grant. Očividně máme několik veteránů, ale máme skupinu mladých kluků, kteří poprvé okusí skutečnou hru a mimo soutěž. Byla to jedna z těch offseasons. Kvůli COVID a některým dalším věcem jsme ve skutečnosti nemohli udělat hodně, pokud jde o boj mezi sebou, natož proti vnější konkurenci.

Dayton doufá, že výběr Jalena Crutchera z prvního týmu před sezonou All-Atlantic 10 může pomoci vyplnit prázdnotu, která zbyla po odchodu Toppina. Crutcher je také na seznamu sledovaných hráčů národního hráče roku Naismith a NABC, který vychází ze sezony, kdy vedl Daytona v minutách (33,7), asistoval (4,9) ve třech bodech (2,4 na zápas), v procentech zaznamenal 3bodový brankový cíl (. 468, 147-314) a procentech trestných hodů (0,869, 86-99) a byl druhý v bodování (15,1)

Eastern Illinois odehrál dva zápasy proti těžké konkurenci a v pohodě obstál. Panthers prohráli s Wisconsinem 77-67 a Marquette 75-50. Východní Illinois již zažilo sezónu ovlivněnou COVID-19, protože zápas proti Butlerovi byl odložen.

Když začne testování a všechno začne existovat, může být obtížné získat všechny vaše hry, řekl hlavní trenér Eastern Illinois Jay Spoonhour. Můj bože, dokonce polovina z nich, pokud začnete přemýšlet o všech věcech, které musí padnout správně.

Hra proti Eastern Illinois je ve skutečnosti náhradní hra pro Dayton, kterému už byly kvůli pozitivním testům zrušeny zápasy proti Alcorn State a Bellarmine University.

Dayton je v jejich otvíráku favoritem 15,5 bodu, přičemž celkový součet je 142 bodů.


Populární Problémy

Jak poznat rozdíl mezi nataženým svalem nebo bolestí plic. Bolest nebo nepohodlí v oblasti hrudníku je jistě důvodem k obavám, protože může být příznakem plicního (nebo srdečního) onemocnění. Nejčastěji však bolest zažila ...

Mechanici spoléhají na momentové klíče, které zajišťují přesné a spolehlivé odečty točivého momentu, takže mohou na matice a šrouby ve vozidle aplikovat správné množství síly. Momentové klíče je však nutné pravidelně kalibrovat, aby se zajistilo ...

Dvojnásobná grandslamová šampionka Naomi Osaka obnoví v pátek kampaň Western & Southern Open poté, co obrátila rozhodnutí odstoupit.

Jak vymačkat vejce, aniž byste ho rozbili. Je možné vymačkat vejce tak tvrdě, jak jen to jde, aniž byste ho rozbili? Odpověď je ano! Všichni jsme se naučili tvrdě (a nepořádně), že vejce mohou být křehká, ale navzdory jejich pověsti ...

Jak se zbavit tesařských včel. Včely tesařské jsou benigní stvoření, která jsou pro člověka většinou neškodná, ale která mohou dřevěným konstrukcím velmi uškodit. Včely tesařské jsou tak pojmenovány, protože vrtají do dřeva a kladou vajíčka a ...

Do zahájení US Open zbývá necelý týden a kolem účasti šestinásobné šampionky Sereny Williamsové panují pochybnosti.