Berlín 2021: Angelique Kerber vs Victoria Azarenka náhled, head-to-head & prediction | bett1open

Victoria AzarenkováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Angelique Kerber vs (7) Victoria Azarenka

Datum: 17. června 2021Turnaj : bett1open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Berlín, Německoforhendové podání badmintonu

Kategorie : WTA 500

pac 12 network amazon fire stick

Povrch : Tráva

Odměna : 565 530 $Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel

Preview Angelique Kerber vs Victoria Azarenka

Sedmá nasazená Victoria Azarenková se ve čtvrtek ve druhém kole 2021 bett1open utká s dlouholetou soupeřkou a domácí favoritkou Angelique Kerberovou.

Azarenková, čerstvě po běhu čtvrtého kola na Roland Garros, zahájila sezónu na travnatém hřišti odvážným vítězstvím nad Andreou Petkovic. Běloruska se ve druhé sadě vrátila z manka 4: 1 a zachránila několik set bodů, než zpečetila výhru 6: 4, 7: 6 (2).

Angelique Kerberová

Angelique Kerberová, která měla neutěšenou kampaň v jílovém nádvoří, bude doufat, že své bohatství obrátí na trávě a vydá se na hluboký běh v Berlíně. Southpaw si v předchozím kole vysloužila snadnou výhru nad Japonkou Misaki Doi a bude doufat, že přinese dynamiku do jejího zápasu proti Azarenkové.

Zatímco se Azarenková bude ucházet o svůj první titul v sezóně a celkově o 22. místo, Kerberová stíhá svoji první korunu od Wimbledonu 2018.

Angelique Kerber vs Victoria Azarenka proti sobě

Bývalí světoví jedničkáři si navzájem zahráli 10krát, přičemž Azarenková dominovala proti sobě s devíti výhrami. Kerberova jediná výhra přišla na Australian Open 2016. Azarenková vyhrála své poslední setkání na letošním Miami Open ve dvou setech.

Predikce Angelique Kerber vs Victoria Azarenka

Victoria Azarenka s Němkou neprohrála více než pět let a na kurt nastoupí s osvědčenou hratelností.

sportovní loketní ortéza

Bělorus se bude snažit rychle dokončit body agresivitou z obou křídel. Kerberová má mezitím schopnost rychle přejít z obrany do útoku a bude se snažit tento aspekt své hry dobře využít.

Němec však bude muset předvést inspirovaný výkon, aby získal dlouho očekávané vítězství proti Azarenkové ve formě.

Díky jejich vzájemnému souboji by Bělorus měl mít výhodu v této bitvě mezi několika grandslamovými šampiony.

Předpověď: Victoria Azarenková vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Australská tenisová hvězda Bernard Tomic odmítl nabídku Tennis Australia (TA) na setkání a vyřešení jejich dlouhodobého sporu.

Máte před pár měsíci úžasný nový pár tenisek Nike? A teď vypadají na tři roky? Neboj se. Bez ohledu na slzy a změnu barvy mohou vaše Nikes vypadat jako nové pomocí několika jednoduchých kroků. Zbavte se přebytečné špíny. Vyhnout se...

Mapy jsou po tisíciletí součástí lidské kultury. Ať už jde o zobrazení detailů terénu v rámci přípravy na invazi, vykreslování obchodních cest přes oceány, nebo dokonce o to, jak se dostat z jedné stanice na druhou, mapy lze použít pro mnoho ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiérovou epizodu „Veep“ v sezóně 7, spolu s nadcházejícími epizodami show, online prostřednictvím živého přenosu.

Zajímalo vás někdy, proč parašutisté nakonec při pádu dosáhnou maximální rychlosti, přestože gravitační síla ve vakuu způsobí, že se předmět bude neustále zrychlovat? Padající předmět dosáhne konstantní rychlosti, když dojde k omezení ...

Přišel nejnovější crossover Arrowverse s názvem „Elseworlds“. Zde je návod, jak sledovat všechny tři epizody online bez kabelu zdarma.