Berlínská událost s Dominikem Thiemem by mohla Alexandrovi Zverevovi zakázat kontroverzi v izolaci

Dominic Thiem a Alexander Zverev na Australian Open 2020

Dominic Thiem a Alexander Zverev na Australian Open 2020

Dominic Thiem, Novak Djokovic a Co vyvolali pobouření v celé tenisové komunitě s Adria Tour poté, co spousta hráčů přítomných na akci byla pozitivně testována na COVID-19.

Grigor Dimitrov byl první, kdo měl pozitivní test, před finále druhé etapy turné v chorvatském Zadaru. Později se ukázalo, že se obávaného viru nakazili také další tři hráči - Borna Coric, Viktor Troicki a Novak Djokovic. Ředitel turnaje Goran Ivanisevič byl minulý týden také pozitivně testován, přestože měl dvakrát negativní test.

Prohlídka byla kontroverzní od začátku, s nabitými stadiony, plným tiskem a bez viditelných sociálních distancujících se norem. V jednu chvíli byli hráči dokonce spatřeni při tanci bez trička v nočním klubu v Bělehradě.

Dominic Thiem, který si trofej vyzvedl během první fáze akce, byl v pravidelném kontaktu s nakaženými hráči. Ale zatímco Rakušan několikrát testoval negativně, odmítl se izolovat a od té doby pokračoval ve svém plánu.

flexibilní tenisové rakety

Všichni hráči zapojení do debaklu, včetně Dominica Thiema a Novaka Djokoviče, se omluvili prostřednictvím svých různých účtů na sociálních sítích. Věci se však zhoršovaly, když Alexander Zverev, který se také omluvil a slíbil, že se na svém držadle Instagramu izoluje, byl viděn na přeplněném večírku začátkem tohoto týdne.

Když byli hráči pozitivní, Alexander Zverev zněl ve svém veřejném sdělení upřímně a tvrdil, že se 14 dní po odchodu ze Zadaru bude izolovat. Ale tím, že se ke svému slovu vrátil tak očividně, si ve své domovské zemi vytvořil problémy.

Alexander Zverev má tento měsíc hrát exhibiční turnaj v hlavním městě Německa v Berlíně. Jeho neuvážené činy v důsledku Adria Tour však mohly jeho účast ohrozit.

Pokud se hráč chová špatně, odstraníme ho: ředitele berlínského turnaje Alexandra Zvereva, Dominica Thiema a dalších

(Od L do R) Dominic Thiem, Alexander Zverev a Novak Djokovic

(Od L do R) Dominic Thiem, Alexander Zverev a Novak Djokovic

Turnaj Bett1Aces Exhibition je travnatá akce, která se bude konat v Berlíně od 11. července do 15. července. Organizátoři turnaje nedávno odhalili, že na venkovní akci bude povoleno až 800 diváků s přísnými normami sociálního distancování.

Porušení bezpečnostních protokolů po kontaktu Alexandra Zvereva mohlo nyní ohrozit jeho přítomnost v turnaji. V rozhovoru jihoněmecké noviny , organizátor Edwin Weindorfer řekl:

„Mohl bych říci:„ Sascho (Zverev), tvé chování beru jako porušení smlouvy “. Ještě jsem se nerozhodl. Druhá možnost je, že řeknu: ‚Sascho, dostaneš od nás další šanci, ale tady (v Berlíně) máš velmi jasná pravidla chování‘ .. “

Weindorfer dále vydal přísné varování pro všechny hráče seřazené na akci a řekl, že nebude prostor pro jakýkoli druh chybného kroku.

'Máme nulovou toleranci.' Pokud se hráč chová špatně a myslí si, že by mohl ten týden slavit, toho hráče odstraníme, “dodal Weindorfer.

Turnaj zahrnuje hvězdně obsazenou sestavu, včetně Dominica Thiema, Nicka Kyrgiose, šampiona Next Gen Finals Jannika Sinnera, Eleny Svitoliny, Petry Kvitové a dalších. Jak Dominic Thiem, tak Alexander Zverev odmítli izolovat se, mnozí začali v těchto těžkých dobách zpochybňovat nedostatek odpovědnosti a obav - a možná i svou účast na berlínské akci.

Populární Problémy

Byla to Naomi Osaka, která držela nervy v bitvě 20letých ve finále Indian Wells Masters.

WWE NXT se ve středu stěhuje do USA Network. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Jak odemknout vlka v Super Smash Bros. Brawl. Wolf je těžce bijící verze Fox a Falco, která je skvělá pro pokročilé hráče. Jeho pohyby a načasování chvíli trvá, než je zvládnete, ale dokáže rychle poslat protivníky do záhuby. Nicméně,...

Stručná historie Laver Cupu a pohled na pět dosud nejúspěšnějších hráčů soutěže.

Zde je návod, jak streamovat „Chrisley ví nejlépe“ online bez kabelu. Sezóna 8 se vrací ve čtvrtek 9. července ve 21 hodin. ET/PT v USA.

Pokud chcete být nejúžasnější dívkou na domácím večírku, je pravděpodobné, že nebudete. Důvodem je to, že se již příliš zajímáte o to, co si o vás ostatní myslí. Místo toho, abyste si dělali starosti s tím, jak se srovnáte s ostatními na večírku, ...