Přímý přenos Brazílie vs Bolívie Copa America: Jak se dívat v USA

Getty



chris watts přiznání vraha

Ti v USA mohou sledovat živý přenos Brazílie vs Bolívie v angličtině přes ESPN+ nebo ve španělštině přes FuboTV . Další informace o ESPN+, FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Brazílie Copa America zahájí v pátek turnaj proti Bolívii na Estadio do Morumbi v São Paulu.



V USA je začátek zápasu naplánován na 20:30. ET a bude vysíláno dne ESPN+ (angličtina a portugalština) a Telemundo (španělsky).

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+



Ačkoli vysílání v anglickém jazyce nebude v USA v televizi, můžete sledovat Brazílii vs Bolívii v angličtině nebo portugalštině prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která také zahrnuje každý zápas Copa America 2019, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Brazílie vs. Bolívie na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ve španělštině: FuboTV



Telemundo (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Brazílie vs Bolívie (španělština) na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Brazílie vs Bolívie (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sledujte ve španělštině: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Telemundo (živé na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Brazílie vs Bolívie (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

stát iowa vs stát oklahoma

Náhled Brazílie vs Bolívie Copa America

Brazílie vyhrála Copa America osmkrát, třetí nejvíce za Uruguayí (15) a Argentinou (14). Vzhledem k tomu, že v letech 1989 až 2007 zvítězili v řadě Copa Americas a získali dva tituly mistra světa, nevyhráli ani jeden turnaj.

Budou hrát bez útočníka Neymara, který při přátelském vítězství 2: 0 nad Katarem utrpěl zranění kotníku. Hvězda Paris Saint-Germain je po obvinění ze znásilnění obviněna policejním vyšetřováním.

Mé pocity [ve vztahu k Neymarovi] znepokojují lidskou stránku a jeho dobré zdraví, řekl hlavní trenér Brazílie Tite. Yahoo Sports .

A za druhé, mám obavy a lituji, že nemám hráče jeho kvality, je to nejlepší trojka na světě. Pro mě, kromě Messiho a Ronalda, srovnává s [Edenem] Hazardem, ale oproti Hazardovi má výhodu, myslí stejně, ale [Neymar] hraje hry rychleji.

Je to hráč, kterého žádáme. Mluvím o sportovci, ne o všech ostatních okolnostech, které jsou za tím. Řekl jsem mu to. A to je můj názor.

Čtyři dny po výhře nad Katarem Brazílie rozdrtila Honduras 7: 0 v další sestavě.

tenisové volejbaly

Obránce Selecaa Thiago Silva vyzval útočícího záložníka Philippe Coutinha, aby se v Neymarově nepřítomnosti zintenzívnil.

Kolektivní hra je na prvním místě. Coutinho měl v Barceloně těžkou sezónu, řekl Silva Goal.com . Bylo to náročné a mnohokrát ho vypískali, ale tady v týmu je naším odkazem, zvláště když nemáme Neymara.

Coutinho volá po hře. Ve dvou přátelských zápasech, které jsme hráli, byl nejlepším hráčem na hřišti, nejen kvůli přihrávkám a brankám, ale také díky obraně. Znovu nachází své štěstí.

Silva dodal: Potřebujeme ho, zvláště teď s absencí Neymara.

Bolívie jednou vyhrála Copa America, v roce 1963, a vrátila se do finále v roce 1997. Od té doby ale postoupili přes první kolo jen jednou, v roce 2015 se dostali do čtvrtfinále.

La Verde padla do Francie 2: 0 v přípravném zápase 2. června.

Od první minuty a až do konce zápasu to pro nás bylo skvělé učení, řekl hlavní trenér Bolívie Eduardo Villegas podle Připojte 1 web . Můj závěr je jednoduchý: dnes jsme se hodně naučili. Naši protivníci nás přinutili vyvinout obrovské úsilí, větší, než jsme očekávali, a na začátku naší reakce byl stres a nepřesnost. Ale poté, když se zápas odehrál, jsme začali hledat prostor a trefili jsme se do popruhů. Vytvářeli jsme si šance.


Populární Problémy

USA Jessica Pegula se ve čtvrtfinále Western & Southern Open 2020 utká s Belgičankou Elise Mertensovou. To slibuje, že bude skvělým setkáním mezi dvěma nejformálnějšími hráči právě teď na turné.

Davis Cup World Group Play-off 2012: Preview

Jak pomoci dospívajícímu prostřednictvím deprese. Znáte teenagera, který má depresi? Pokud jste rodič, příbuzný nebo přítel dospívajícího, který bojuje s depresí, může být obtížné vědět, co dělat nebo jak pomoci. Rozpoznat znamení ...

Jak neužívat drogy. Mnoho lidí láká na drogovou scénu vrstevníci a dokonce i přátelé. Brzy zjistí, že užívání drog není tak cool, jak si mysleli, že by bylo, nebo někdy dokonce tak zábavné. Někteří se stávají závislými a mají se hrozně ...