Přímý přenos hry Bucks vs Raptors 3: Jak se dívat online zdarma

Přímý přenos hry Bucks vs Raptors Game 3

Getty

Hru Raptors vs Bucks Game 3 můžete sledovat online bez kabelu prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV právě zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže

Milwaukee Bucks v neděli navštíví Toronto Raptors ve Scotiabank Arena na zápas 3 finále Východní konference.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TNT na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

tenisový racjet

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

hra v tenise

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

wii sportovní tenis podvádí

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled hry Bucks vs Raptors 3

Bucks udeřili Toronto do úst, aby zahájili hru 2, čímž si v první čtvrtině otevřeli 18bodový náskok na cestě k vítězství 125-103 a vedení série 2: 0.

Počáteční druh nás dostal do opravdu špatného místa, řekl středisko Raptors Marc Gasol Associated Press . Ze začátku jsme hru nedokázali uchopit.

Hvězda Bucks Giannis Antetokounmpo dosáhla 30 bodů, 17 doskoků a dvojice bloků, což jsou všechny týmové maxima, s pěti asistencemi a krádeží.

Mám štěstí, že mám Giannise, řekl hlavní trenér Bucks Mike Budenholzer ESPN . Je neuvěřitelný, a pak si říkáte: „Páni, myslím, že může být ještě lepší.“

Hlavní věcí na Giannisovi je, že chce být lepší. A my ho koučujeme a jsme na něm a myslíme si, že může dělat víc, a on to prostě nasákne. Je tak jedinečné mít takového hráče, který chce být skvělý a vy máte pocit, že má víc.

Tři Bucks získali z lavičky nejméně 13 bodů-útočník Ersan Ilyasova (17), strážný Malcolm Brogdon (14) a strážný George Hill (13)-protože jejich druhá jednotka překonala výkon Raptors 54-39.

Kráska a zvíře Disney sledovat online

Je to úžasné, řekl Antetokounmpo o hloubce svého týmu podle ESPN. Je skvělé vidět kluky, jak přicházejí do hry mentálně připraveni, udávají tón celému týmu a jen hrají tvrdě.

V tomto týmu mohou chlapi každou noc posílit. … To je krása basketbalu. V tom je krása našeho týmu, že si navzájem důvěřujeme.

V hře na kousání nehtů 1 Brogdon překonal lavičku Toronta sám, 15–12.

jak nosit tenisky

Věc je, že to je krása našeho týmu, řekla Ilyasova po hře 2, podle ESPN . Každý se chce podívat na lavičku. Máme hlubokou lavičku a celou sezónu spoléháme jeden na druhého. Očividně jsme se v této hře tak trochu poučili z Hry 1 a všichni jen z bran byli připraveni, a zejména z lavičky.

Myslím, že prvních pět udávalo tón a my musíme udělat to samé.

Hvězda Raptors Kawhi Leonard vedla všechny účastníky s 31 body za střelbu 10 z 18 ve hře 2, zajistila osm doskoků a přidala pár asistencí a blok.

Musíme se vrátit domů a chránit svůj domovský dvůr, jako to dělali v posledních dvou zápasech, řekl strážný Raptors Kyle Lowry, podle AP. Máme šanci jít domů, chránit domácí dvůr a dělat to, co máme dělat.


Populární Problémy

Jak podávat uzeného lososa. Uzený losos je zdravý, takže se snadno připravuje; nepotřebuje ani vaření! Lidé na celém světě si užívají všestrannost této uzené ryby. Ozdobí tácky na předkrmy na večírcích, slouží jako gurmánský předkrm ...

Rozvíjejte doma zvyky přátelské ke kočkám odstraněním nebezpečí, která mohou vaší kočce ublížit, jako jsou toxické domácí rostliny a elektrické dráty, abychom jmenovali alespoň některé. Kromě toho zajistěte, aby vaše kočka měla ve vašem domě dostatek svislého i vodorovného prostoru ...

Marin Cilic hovořil o své konečné porážce ve Wimbledonu 2017 s Rogerem Federerem, kde jeho šance poškodil puchýř na noze. Díky vítězství se Roger Federer stal prvním hráčem v historii, který vyhrál osm wimbledonských titulů.

Knicks a Pacers otevírají ve středu sezónu 20-21 NBA. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Florida State a Arizona State se v úterý setkají v Sun Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online, pokud nemáte kabel.

Bývalá světová jednička Maria Šarapovová vydržela ve svém vystoupení v Tie Break Tens pouze jeden zápas.