Živý přenos Buffalo vs ASU: Jak se dívat online bez kabeluTULSA, OKLAHOMA - 21. března: Hlavní trenér Nate Oats z Buffalo Bulls sleduje akci během tréninku před prvním kolem basketbalového mistrovství NCAA divize 1 mužů 2019 v centru BOK 21. března 2019 v Tulse, Oklahoma. (Foto Stacy Revere/Getty Images)

Buffalo Bulls č. 6 (31-3; vítěz turnaje MAC) se připravují na starou tvář, když v západním regionu nastoupí na č. 11 semen Arizona State Sun Devils (23-10; Pac-12 at-large) Kolo 64 zápasů v Bank of Oklahoma Center v Tulse, Oklahoma jako akce NCAA Tournament pokračuje v pátek odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 16:00. ET (po uzavření Texas Tech vs Northern Kentucky) a bude vysílán na TNT. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TNT na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT. Zahrnuty jsou také TruTV, TBS a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled státu Buffalo vs Arizona

Výběrová komise NCAA jasně vytváří každoroční závorku s ohledem na konkrétní hry. Tento zápas 6-11 byl jasně proveden se záměrem dát do středu všeho hlavního trenéra Arizona State Bobbyho Hurleyho.

Ptáte se, kdo je Bobby Hurley? Podle Jon Rothsteina z CBS Sports:

BOBBY ******* HURLEY.

jak ručně čistit tenisky

- Jon Rothstein (@JonRothstein) 21. března 2019

Hurleyho jméno musí být vždy vysloveno s použitím nadávek. Rothstein je známý svou bystrou vysokoškolskou basketbalovou myslí a vtipnými tweety, ale na Hurley není nic vyloženě špatného.

Hurley strávil v Buffalu v letech 2013–15 pouze dvě sezóny jako hlavní trenér, ale jeho dopad na program rezonuje dodnes. Hurley vedl Bulls ke dvěma šampionátům MAC East Division, včetně titulu na konferenčním turnaji v letech 2014-15 a automatického vystoupení na turnaji NCAA, protože Buffalo padlo na Boba Hugginsa a Západní Virginii 68-62.

Hurley stále hodně sleduje svůj starý tým Buffala a miluje tu práci současný hlavní trenér Nate Oats dělá s programem.

Jistě vím, že sleduji týmy Nate Oats, které berou jeho charakter a jeho osobnost podle toho, jak je tvrdý a jak je ohnivý, řekl Hurley. A jeho děti hrají extrémně tvrdě a na rameni mají čip. Celá ta střední věc, myslím, že jsou z toho unavení. Takže to bude pořádná hra.

Buffalo vyhrálo 11 po sobě jdoucích zápasů směřujících k tomuto úvodnímu zápasu proti Arizona State. Bulls vede senior guard CJ Massinburg (zaznamenal v této sezóně vedoucí tým 18,3 bodu na zápas), který pomohl v Bulls '89-68 oponování Arizona Wildcats v zápase 4-13 v kole 64 loňský turnaj NCAA.

Stát Arizona se sem dostal tím, že ve středu porazil St. John’s 74-65 v First Four Game v Daytonu ve státě Ohio. Sun Devils během základní části skončili 12-6 ve hře Pac-12, ale vzhledem k celkové kvalitě konference v této sezóně zůstali silným bublinovým týmem.

Prvotní strážce Luguentz Dort opět vedl sluneční ďábly. Luguentz, který měl v základní části v průměru 16,2 PPG na vedoucí pozici v týmu, ve středu zaznamenal 21 bodů, aby vedl Arizona State do pátku.

Vítěz Buffalo-Arizona State hraje v neděli v 32. kole s vítězem Texas Tech-Northern Kentucky.


Populární Problémy

Achillova šlacha je šlacha, která připevňuje lýtkový sval k patní kosti. Poloha šlachy v těle ji velmi zatěžuje, zejména při cvičení. Kvůli tomuto napětí má Achillova šlacha tendenci stát se ...

Zde je návod, jak streamovat Penny Dreadful spinoff „Město andělů“ online bez kabelu, premiéra v neděli 26. dubna ve 22 hodin ET/PT na Showtime.

Poté, co prohrál French Open QF, Carreno Busta tvrdil, že Novak Djokovic si vezme lékařský časový limit, kdykoli je dole. Djokovic byl často kritizován za své časové limity, ale může být více, než se na první pohled zdá.

Tento tutoriál vám ukáže, jak kreslit vysoké podpatky, tenisky, sandály a pánské boty. Pojďme začít! Nakreslete zakřivenou čáru a přímku jako vodítko pro tvar vysokých podpatků.

Východní Washington a Jacksonville State se v sobotu setkají v bitvě 20 nejlepších FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online.