Maria Šarapovová se během pohovoru zmýlila, říká, že se radí s 'ortopedickým lékařem'Šarapovová je ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis v německém Stuttgartu

Jaký je příběh?

Bývalá světová jednička Maria Šarapovová se nedávno vrátila k tenisu po 15měsíčním zákazu užívání drog a nyní se ocitla ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis v německém Stuttgartu.

jak regrip tenisovou raketu

Když mluvila o kontroverzi meldonia, která vyústila v zákaz, Sharapova se reportéra zeptala, co dělá, aby nahradila její léky, na což odpověděla, že se radí se svým ortopedickým lékařem.

V případě, že jste nevěděli ...

Šarapovová měla pozitivní test na zakázanou látku meldonium po jejím zápase na Australian Open 2016 proti eventuální druhé runě Marie Šarapovové. Rusová ve svém odvolání uvedla, že trpí dlouhodobým srdečním onemocněním, které způsobilo, že potřebovala léky.

Po odvolání, co mohl být maximálně čtyřletý zákaz, se Šarapovově doba mimo sport zkrátila na celkem 15 měsíců. Strávila ten čas cvičením a prací na své řadě cukrovinek, Sugarpova, Sharapova se nyní vrátila a Rus nyní dostává zástupné karty na řadu turnajů, mezi nimi potenciálně French Open.

Srdce věci

Sharapova byla zakázána v roce 2016 poté, co byla pozitivně testována na meldonium, což je zakázaná látka podle předpisů WADA. V té době ruská hráčka uvedla, že brala léky na dlouhodobý srdeční stav a nevěděla, že meldonium bylo přidáno na seznam WADA-látka je relativně novým přírůstkem do seznamu zákazů WADA, což v roce 2015, což Sharapova říká, že si toho nebyla vědoma, protože zmeškala několik připomenutí a e -mailů WADA.

Nyní se jí reportér Velké ceny tenisu Porsche zeptal, co by udělala pro zmírnění této nemoci, protože meldonium bylo nyní zakázáno. Říkajíc, že ​​informace byla mezi WTA a jejím ortopedickým lékařem důvěrná, Šarapovová vytáhla oční bulvy poté, co dodržovala srdeční onemocnění, které vyžadovalo použití meldonia.

Problém vrhá další stíny kolem zákazu Šarapovové; již někteří tenisoví fanoušci prohlásili za dopera, mnozí věřili, že ruský pětinásobný vítěz Major předstíral srdeční potíže. Její přeřeknutí bezpochyby přitáhne více podezření na pravost odvolání.

velikost rukojeti tenisové rakety

Co bude dál?

Stranou zákazu a užívání návykových látek je Sharapova bezpochyby zkušený a pracovitý hráč; návrat 30leté dívky je dostatečným důkazem jejího vychvalovaného návratu. Absence její největší rivalky, světové jedničky Sereny Williamsové a série obtížných výkonů od jejích současníků, se Šarapovová mohla díky svým zásluhám opět rychle posunout v žebříčku nahoru.

V současné době ji dělí dvě vítězství od zajištění místa v kvalifikaci na French Open.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat UCF vs South Florida online bez kabelu

Jak spustit rychleji. V rámci živočišné říše se lidé řadí na seznam nejrychlejších zvířat docela hluboko. Zvířata jako gepardi, pštrosi a dokonce i králíci mohou běžet rychleji než my. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od jiných zvířat máme ...

V sobotu je na řadě národní mistrovství ve volejbale žen D1, protože Stanford bojuje o titul s Nebraskou. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Každý z nás v té či oné době má pocit, že se o nás svět nestará tak, jak bychom chtěli. Pokud jste v té funky nějakou dobu, možná je čas začít jednat. S rychlým přepracováním vašeho myšlení a několika společenskými ...

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.