Cagliari 2021: Lorenzo Musetti vs Dennis Novak Preview, head-to-head & prediction | Sardinie otevřená

Lorenzo MusettiPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Lorenzo Musetti vs Dennis Novak

Turnaj : Sardinie Otevřeno 2021Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Cagliari, Itálie

Kategorie : ATP 250jak rychle vyléčit tenisový loket

Povrch : Červený jíl

Odměna : 408 800 EUR

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channeltenisové rukavice pro zpocené ruce

Náhled Lorenzo Musetti vs Dennis Novak

Teenage sensation Lorenzo Musetti zahájí svou kampaň 2021 Sardegna Open proti rakouskému Dennisu Novakovi.

Musetti se nedávno oznámil světu tím, že se stal semifinále na Acapulco Open. Italský mladík zaznamenal v mexickém městě vítězství nad Diegem Schwartzmanem, Frances Tiafoe a Grigorem Dimitrovem, než prohrál s případným vicemistrem Stefanosem Tsitsipasem.

Na následujících Miami Masters se Musettimu podařilo zvítězit nad Michaelem Mmohem a Benoitem Pairem. Mladík však nedokázal najít cestu přes velkorysého Chorvata Marina Cilice.

Relativně brzký odchod z floridské akce poskytl Lorenzovi Musettimu dostatek času, aby se vrátil do své země a připravil se na nadcházející hliněnou houpačku. Světová jednička 94 si už letos užila na antuce slušné množství úspěchů, dvě závěrečná vystoupení na turnaji Challenger (Antalya 1 a Biella 2).

Musetti by chtěl v roce 2021 plně přejít na profesionální turné a dále stoupat v žebříčku žebříčku. A některé hluboké výběhy v nadcházejícím měsíci by v tomto ohledu Italovi dobře posloužily.

S poměrně přímočarou remízou na Sardegna Open si Musetti užije příležitost prosadit se před svými domácími fanoušky. Pokud je schopen porazit Dennise Novaka, bude devatenáctiletý mladík ve druhém kole proti špičkovému nasazení Danu Evansovi.

Novak z jeho strany nehrál na antuce od porážky v prvním kole na French Open 2020. Překvapivější je, že Rakušan nevyhrál na antuce od roku 2019, kdy v prvním kole na Kitzbuhelu porazil Jurije Rodionova.

Forma Dennise Novaka v roce 2021 také nebyla skvělá. Světová jednička 100 vyhrála jen tři z jeho osmi zápasů a v současné době má za sebou třízápasovou sérii porážek.

kde sledovat živé a maddie

Lorenzo Musetti vs Dennis Novak proti sobě

Vzájemný souboj Lorenza Musettiho a Dennise Novaka je nerozhodný 0: 0. Bude to jejich první setkání na turné.

Predikce Lorenzo Musetti vs Dennis Novak

Dennis Novak

Zatímco bekhend Lorenza Musettiho je nepochybně skvělé sledovat, jeho forhend občas pod tlakem pokulhával. Ale když mu hlína poskytla více času, teenager by vypadal, že bude pravidelně střílet velké rány z obou křídel.

Musetti si ale bude muset dávat pozor na Novakovo hnutí. Rakušan má schopnost kopat hluboko do rally, takže jeho protivníci zasáhli několik výstřelů navíc.

Musetti má dost palebné síly na to, aby zasáhl Novaka, ale aby vyhrál zápas, musel by hrát trpělivě - zejména při výměnách crosscourtů.

Předpověď: Lorenzo Musetti k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Kolik svalů je na ženě sexy?

Co si myslí odborníci o losování mužů ve Wimbledonu 2015?

Dominic Thiem nedávno přijal na Instagram, aby potvrdil, že se přihlásil do Kosmos Holding, sportovní a mediální investiční skupiny založené hvězdou FC Barcelona Gerardem Pique.

Roger Federer se nedávno objevil v reklamě, ve které zpíval na melodii „S malou pomocí mých přátel“. Není to poprvé, co si Švýcar vyzkoušel zpívání.