Live Rugby Sevens 2018 Kapské Město: Jak se dívat online v USA

World Rugby Sevens Kapské Město 2018

Getty

Po triumfu Nového Zélandu v Dubaji na zahájení sezóny pokračuje série HSBC World Rugby Sevens 2018-19 tento víkend druhou etapou v Kapském Městě.Pro ty, kteří jsou ve Spojených státech, bude akce prvního dne v sobotu ráno od 3:15 do asi 13:10. ET a akce druhého dne je v neděli od 3:35 do přibližně 13:10 ET. Finále je v neděli ve 12:44. ET ( úplný seznam příslušenství a časy zahájení ).I když to nebude vysíláno v televizi nikde v USA, stále můžete sledujte celý turnaj naživo nebo na vyžádání na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ “, nová služba digitálního streamování od ESPN, která vysílá živě všechny části World Rugby Sevens Series - a mnoho dalších sportů.

Můžeš zaregistrujte se zdarma na 7denní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos z každého zápasu na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, vše, co je streamováno na ESPN+, je také možné sledovat na vyžádání dodatečně prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.
Náhled

S přidanou motivací olympijské kvalifikace zabudované do letošní Světové série - čtyři nejlepší týmy v pořadí na konci sezóny si automaticky rezervují místa na Tokiu 2020 - pozitivní start minulý týden v Dubaji byl ještě důležitější než obvyklý.

A nebylo žádným překvapením, že mistři světa z roku 2018 tento úkol zvládli.Na cestě k jejich prvnímu turnajovému vítězství v Dubaji od roku 2009 byl Nový Zéland vynikající v obraně. Během svých šesti zápasů o víkendu povolili celkem 48 bodů, přičemž v semifinále, respektive ve finále, vzdali Anglii a Spojeným státům po pouhých pěti bodech.Jsem neuvěřitelně hrdý na to, jak kluci hráli v těch posledních dvou zápasech, řekl kapitán Scott Curry , který byl jedním ze čtyř zraněných hráčů Nového Zélandu mimo hru během finále. Vezmeme si hodně z toho, jak jsme hráli v těch posledních dvou zápasech. Byli jsme na devíti mužích a střídali jsme naše ponorky. Kluci bránili svá srdce.

Vítěz v Dubaji nakonec vyhrál celkový titul v každé z posledních tří sezón, takže Nový Zéland bude doufat, že tento trend bude pokračovat i letos. V Kapském Městě, kde stojí jako obhájci titulu, budou v bazénu s hostiteli Jižní Afriky, takže bude zajímavé sledovat, jak to dopadne.

Další zajímavý příběh, který vzešel z Dubaje, byla hra Spojených států. Ačkoli nemohli najít cestu přes Nový Zéland, když prohráli s Kiwi jak ve hře v bazénu, tak ve finále, Orli vyhráli všech svých dalších pět her na cestě do druhého místa. To zahrnuje působivou výhru ve čtvrtfinále 24-14 nad Fidži, který v loňské Světové sérii skončil druhý a v červenci na Světovém poháru čtvrtý.

Bylo to dramatické zlepšení oproti loňskému otvíráku sezony v Dubaji, kde Američané prohráli každý zápas a skončili nerozhodně. Na konci sezóny nakonec skončili šestí a na stejné pozici skončili mistrovství světa v San Francisku, ale Eagles vypadají jako legitimní hrozba pro letošní umístění v Top 4.

Za posledních 10 let vyhrály v Kapském Městě jen tři různé týmy: Nový Zéland (2009-2012, 2017), hostitelé Jižní Afriky (2008, 2013-2015) a Anglie (2016).


Populární Problémy

Paralýza u koček může mít mnoho příčin a může mít mnoho podob. Bez ohledu na příčinu a rozsah paralýzy vaší kočky bude váš paralyzovaný kočičí společník vyžadovat zvláštní péči a pozornost. Dopřejte své paralyzované kočce to nejlepší možné ...

Jak tančit. Většinu času, když sledujete vystoupení tanečníků, předvádějí choreografie. Choreografie jsou psané pohybové sekvence a lidé, kteří je vytvářejí, se nazývají choreografové. Pokud jste někdy měli ...

Jak zacházet s adhezemi. K adhezi dochází, když se pás jizevnaté tkáně připojí ke dvěma částem vaší vnitřní tkáně, které nejsou přirozeně připojeny. I když se to může objevit kdekoli, nejběžnějšími podmínkami souvisejícími s adhezí jsou adhezivní ...

Francouzská čtyřhra Pierre Hugues-Herbert a Nicolas Mahut porazila 8. nasazeného Jamieho Murraye a Johna Peersa 6: 4, 6: 4, aby včera na US Open vyhrála čtyřhru mužů.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru Rockets vs Heat online bez kabelu, ať už jste v Houstonu, Miami nebo mimo trh.