Jak projít 10 000 kroků denně

Každý den ujít 10 000 kroků je skvělý způsob, jak zůstat aktivní a zdravý. Díky jednoduchému přidání krokoměru a několika vycházkových bot zvýší vaše metoda 10 000 kroků vaši kondici a zlepší vaše celkové zdraví. Abyste dosáhli svého cíle, je důležité implementovat a zvyšovat náhodnou i aktivní chůzi a sledování změn vám pomůže zůstat zodpovědní. Vědomým rozhodnutím po celý den projdete každý den 10 000 kroků!

ortéza na zánět šlach

Část 1 ze 3: Práce až 10 000 kroků

 1. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 1

  1 Kupte si krokoměr. Chcete -li si zakoupit zařízení na sledování kroků, navštivte online prodejce nebo obchod se sportovním zbožím ve vašem okolí. Můžete si zakoupit běžný krokoměr, který sleduje kroky, za 15 USD online. Můžete si také zakoupit zařízení pro sledování kondice, jako je Fitbit nebo Garmin, které bude také sledovat váš srdeční tep a spánkové vzorce. Tato zařízení se pohybují od 50 USD do 150 USD online.
  • Pravidelné krokoměry se připínají k opasku nebo kalhotám a sledují každý pohyb kyčlí nahoru a dolů.
  • Fitness trackery se často nosí na zápěstí a slouží jako hodinky.
  • Mnoho smartphonů má také vestavěné fitness aplikace, které budou počítat vaše každodenní kroky. Pokud váš telefon nemá aplikaci krokoměru, můžete si ji stáhnout v obchodě s aplikacemi v telefonu.


 2. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 2

  2 Sledujte, kolik kroků uděláte za běžný den. Po dobu 2 nebo 3 dnů sledujte počet kroků, které obvykle provádíte, aniž byste změnili rutinu. Sledujte, kolik kroků uděláte v pracovní den, a sledujte své kroky i během víkendu.
  • Získáte tak ucelený portrét kroků, které v typickém týdnu podniknete, a ukáže vám, jak moc se potřebujete zlepšit.
 3. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 3

  3 Kupte si pohodlnou vycházkovou obuv. Před zvýšením každodenní chůze je důležité najít si boty, které jsou pohodlné a vhodné pro vaše každodenní úkoly. Nošení podpůrné obuvi pomůže předcházet zranění, zvláště když začnete denně zlepšovat chůzi.
  • Pokud máte v práci dress code, kupte si pár stélek, které můžete umístit do pracovní obuvi, aby byly pohodlnější.
  • Pokud pracujete z domova nebo nemáte dress code, noste běžecké nebo běžecké boty.
 4. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 4

  4 Zvyšte svou chůzi v malých intervalech každý den. Nejlepší způsob, jak dosáhnout 10 000 kroků za jediný den, je začít měnit rutinu tak, aby umožňovala malé přestávky v chůzi. Začněte přidáváním 300 až 500 kroků každý den, dokud nedosáhnete svého cíle 10 000 kroků. Změna rutiny v malých intervalech učiní cíl lépe zvládnutelným a umožní vašemu tělu přizpůsobit se změnám.
 5. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 5

  5 Zaznamenejte si svůj pokrok do deníku. Sledujte počet kroků, které každý den uděláte, v poznámkovém bloku s podrobným popisem, jak jste svého cíle dosáhli. Dělejte si poznámky o tom, kolik aktivní chůze jste za den udělali, a také o tom, jak velká část vaší chůze byla náhodná. Pečlivě si zaznamenávejte návyky, které jsou pro vás nejpohodlnější, abyste se mohli přizpůsobit změnám ve své každodenní rutině.
  • Náhodná chůze je chůze, kterou děláte za účelem splnění svých každodenních úkolů, jako je chůze z auta do obchodu s potravinami nebo chůze od stolu do koupelny v práci.
  • Aktivní chůze je chůze, kterou děláte, když si během dne uděláte čas na získání dalších kroků, jako je procházka po vašem okolí nebo chůze na běžícím pásu.
  reklama

Část 2 ze 3: Zvýšení vaší náhodné chůze

 1. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 6

  1 Místo jízdy na kratší vzdálenosti se rozhodněte jít pěšky. Pokud máte ve zvyku jezdit do místního obchodu s potravinami nebo vozit děti do školy, změna těchto návyků může mít velký dopad na počet kroků. Namísto jízdy na vzdálenosti do jedné nebo dvou mil od vašeho domova nebo práce vám chůze přidá 2 000 až 3 000 kroků k vašemu každodennímu výsledku.
 2. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 7

  2 Choďte raději po schodech než výtahem. Vyhnout se výtahu během pracovního týdne je skvělý způsob, jak udělat více kroků. Pokud pracujete nebo žijete v budovách s více patry, výměna výtahu za schodiště zvýší počet kroků, aniž byste museli měnit svůj rozvrh.
  • Totéž platí pro eskalátory. Vezměte si místo toho pravidelná schodiště, kdykoli budete moci.
 3. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 8

  3 Navštivte kancelář svého spolupracovníka, místo abyste je kontaktovali e -mailem. Díky technologii se komunikace se spolupracovníky stala opravdu jednoduchou. Využijte této příležitosti a položte telefon a jděte ke stolu spolupracovníka. Každý den získáte malé množství kroků a užijete si nějakou interakci tváří v tvář.
  • Pokud pracujete z domova, zkuste brát dárky sousedům nebo se během přestávek procházet s přítelem místo telefonování nebo psaní SMS.
 4. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 9

  4 Použijte koupelnu, která je od vás nejvzdálenější. Skvělý způsob, jak přidat kroky ke svému každodennímu součtu, je jednoduše se během každodenní rutiny dostat z cesty. Pokud je na schodišti nebo na opačné straně budovy koupelna, rozhodněte se strávit více času procházkou. Tyto malé změny ve vaší rutině ovlivní váš celkový počet kroků.
 5. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 10

  5 Při provádění nehybných úkolů jděte na místo. Pokud sedíte při telefonování nebo sledování televize, přicházíte o spoustu příležitostí ke zvýšení počtu kroků. Chůze na místě nebo přecházení sem a tam, když děláte jinak nehybný úkol, zvýší počet kroků, aniž byste si uvědomili, že cvičíte.
  • Zvažte koupi trenažéru, abyste zvýšili počet kroků při práci. Tyto vycházkové stoly stojí kdekoli od 500 do 1 000 USD.
 6. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 11

  6 O přestávkách v práci chodit na procházky po kanceláři. Během 15minutových přestávek v práci se vědomě rozhodněte opustit budovu a jít se projít ven nebo se prostě projít po kanceláři. Stahování podcastů do telefonu a jejich poslech za chůze je skvělý způsob, jak tyto procházky udělat zábavnými a zajímavými. reklama

Část 3 ze 3: Začínáme s aktivní chůzí

 1. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 12

  1 Nastavte si připomenutí, abyste nezapomněli na procházky. Místo toho, abyste se snažili pamatovat na každodenní chůzi, rozhodněte se pro čas, který vám bude konzistentně vyhovovat, a nastavte si na telefonu budík. Pomocí této aplikace v telefonu nebo budíku na hodinách doma můžete pomocí tohoto nástroje zůstat konzistentní po celý týden.
  • Pokud nemáte jednotný rozvrh, nastavte si denní budík každé ráno, jakmile budete vědět, kdy budete mít volno.
 2. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 13

  2 Po jídle se projděte. Nejlepší čas, abyste během dne udělali další kroky, je po jídle, protože jste právě strávili spoustu času seděním. Když se po každém jídle vydáte na malou procházku, začnete si vytvářet nové, zdravé návyky. Než si to uvědomíte, chůze po jídle se stane druhou přirozeností.
  • Chůze po jídle je také skvělý způsob, jak rychle strávit jídlo a nechat se po procházce lépe připravit na práci.
 3. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 14

  3 Vezměte svého psa na procházku. Mít psa je opravdu dobrý způsob, jak se během týdne dostat do dalších kroků, protože je třeba s ním pravidelně chodit. Vezměte svého psa na procházky po vašem okolí, nebo ho vezměte do parku, kde se můžete projít po smyčce. Přestože byste si psa neměli kupovat ani adoptovat jen za tímto účelem, jsou skvělými společníky na procházky.
  • Pokud toužíte po pejskovi i z jiných důvodů, než jen mít venčícího partnera, zvažte návštěvu útulku pro zvířata nebo záchranného centra, kde najdete to pravé zvířátko pro vás.
 4. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 15

  4 Choďte na procházky s přáteli, abyste se zodpovídali. Nábor přátel na dlouhé procházky po práci nebo o víkendech vám pomůže dostat se do dalších kroků. Místo sledování filmu nebo jídla se zeptejte svých přátel, aby se vydali na procházky po vašem okolí. Díky těmto termínům chůze se budete zodpovídat za to, že v noci uděláte další kroky, a můžete chodit, dokud nesplníte svůj cíl.
  • Pokud se vaši přátelé nemohou osobně setkat, zkuste zavolat příteli nebo rodinnému příslušníkovi, který žije mimo město, a mluvit s nimi po telefonu, když jdete.
 5. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 16

  5 Pokud žijete v horké oblasti, použijte běžecký pás. Venku chodit v teple může být někdy v létě příliš. Pokud je venku příliš horko, kupte si běžecký pás nebo jej použijte v posilovně, abyste mohli chodit v pohodlné místnosti s klimatizací.
  • Můžete si koupit použitý běžecký pás za přibližně 200 USD online, nebo získat členství v posilovně a platit měsíčně.
 6. Obrázek s názvem Procházka 10 000 kroků denně Krok 17

  6 Věnujte se novému sportu, který zahrnuje chůzi. Sporty, jako je pěší turistika, tenis nebo golf, výrazně zvýší váš týdenní počet kroků, zvláště pokud chodíte na dlouhé vzdálenosti nebo hrajete více tenisových her. Najděte si sport, který vás baví, a požádejte kamaráda, aby se sportu zúčastnil s vámi. Sport je skvělý způsob, jak zůstat aktivní, a pomůže vám dosáhnout cíle 10 000 kroků denně.
  • Pokud hrajete golf, vyhoďte golfový vozík z kopce a procházejte od jamky k jamce, abyste zvýšili počet.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Ztratil někdo váhu 10 000 kroků denně? Danny Gordon
  Certifikovaný osobní trenér Danny Gordon je certifikovaný osobní trenér American College of Sports Medicine (ACSM) a majitel The Body Studio for Fitness, fitness studia se sídlem v San Francisco Bay Area. S více než 20 lety tělesné výchovy a pedagogické praxe zaměřil svůj ateliér na polosoukromý osobní trénink. Danny získal certifikaci osobního trenéra na Kalifornské státní univerzitě, East Bay a American College of Sports Medicine (ACSM). Danny Gordon Certifikovaná osobní trenérská odborná odpověď Pravděpodobně jistě. Chůze je forma cvičení s malým dopadem a pomáhá spalovat kalorie. Pokud spárujete pravidelné procházky s kalorickým nedostatkem, pomohlo by vám to shodit pár kil. Pamatujte, že to není jen počet kroků, které uděláte; vaše výživa a strava jsou nesmírně důležité, pokud se snažíte zhubnout.
 • Otázka Co když je počasí opravdu příliš hrozné na to, abyste strávili takovou dobu venku, aniž byste onemocněli, a nemáte přístup k běžícímu stroji? Procházíte pár hodin po domě? Chodit po domě je v pořádku. Chůze po obchodech nebo nákupním středisku by také fungovala.
 • Otázka Jaká je vzdálenost v 10 000 krocích? Hráč basketbalu 1 Průměrný člověk má délku kroku přibližně 2,1 až 2,5 stopy. To znamená, že k ujetí jedné míle je potřeba přes 2 000 kroků, 10 000 kroků by bylo téměř 5 mil.
 • Otázka Mělo by být 10 000 kroků provedeno najednou, myslím tím, že to dělám, ale dělám to po částech, jako je 3500 ráno, 2500 odpoledne a 4000 večer, je to v pořádku, mám to udělat najednou? Během jedné procházky nemusíte ujít 10 000 kroků. Rozložení kroků po celý den je mnohem lepší volba.
 • Otázka Jak mám od 15:30 do 20:00 vařit, uklízet, pomáhat dítěti s domácími úkoly a starat se o domácnost a ujít 10 000 kroků denně? Udělejte své kroky, jak zvládáte své povinnosti. Určitě vám to pomůže spálit o 2% více kalorií. Při úklidu si můžete pustit pepřovou hudbu, která vás roztančí. Procvičíte většinu svalů a uděláte více kroků.
 • Otázka Jak dlouho trvá ujít 5 mil? Průměrná rychlost 3 míle za hodinu trvá pět mil pěšky přibližně 100 minut.
 • Otázka 1 míle je kolik kilometrů? 1 míle je přibližně 1,61 km.
 • Otázka Pokud mám dlouhou sérii 10 000 kroků denně, jak ji mohu udržet, když jsem nemocný? Toni Když jste nemocní, musíte si odpočinout, takže si dejte přednost uzdravení. Až budete opět zdraví, vyzkoušejte si, zda stále můžete udělat 10 000 kroků denně. Pokud ne, zaměřte se na obnovu síly a vytrvalosti a pomocí těchto kroků se dostanete zpět do formy. Pokud chcete pokračovat, když jste nemocní, pokračujte, ale nepřepracujte se, když jste nemocní.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Věci, které budete potřebovat

 • Krokoměr (k dispozici u mnoha prodejců sportovního, fitness a cvičebního oblečení a také online)
 • Pohodlné vycházkové boty
 • Láhev s vodou pro hydrataci podle potřeby

Populární Problémy

Shrnutí největší akce z mistrovství.

Najít něco lichotivého a přiměřeného věku může být někdy boj. Pokud jste se snažili najít oblečení, ve kterém se cítíte dobře, začněte tím, že se zamyslíte nad tím, co rádi nosíte. Poté vyberte barvy, střihy, ...

Knicks a Pacers otevírají ve středu sezónu 20-21 NBA. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Paul Annacone, Andy Roddick a Jim Courier nedávno diskutovali o návratu Rogera Federera na videochatu. Zejména Federerův bývalý trenér Annacone je ohledně návratu Švýcarů docela optimistický.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos středečních zápasů Lakers vs Mavericks z bubliny NBA.

Jak chránit nábytek před psy. Existuje několik důvodů, proč psi mohou kousat nebo poškodit váš nábytek. Patří sem separační úzkost, stres a nuda. [V161536_b01]. 8. září 2020. Někdy psi budou žvýkat nábytek jako způsob, jak ...