Jak vytvořit mapu pokladu pirátů pro děti

Zakopaný poklad, pirátské lodě, „X“ označuje místo - mapy pokladů s pirátskou tematikou jsou plné zábavy! Pomocí materiálů z domova můžete vytvořit autenticky vypadající mapu, zasadit pirátský poklad na různé památky a vést své děti zábavným lovem zakopaného pokladu!

Ukázka mapy pokladůUkázka mapy pokladů

Část 1 ze 3: Stárnutí papíru

 1. Obrázek s názvem Vytvořit mapu pokladů pirátů pro děti Krok 1

  1 Odřízněte velkou část hnědého pergamenového papíru a vytvořte si mapu. Svou mapu můžete zvětšit nebo zmenšit, jak dlouho chcete, pokud máte dostatek místa pro psaní a kreslení. Bude to roztrhané a pomačkané, takže je v pořádku, pokud krájíte křivě.
  • Pokud nemáte pergamenový papír, můžete také použít těžký papír nebo hnědý papírový sáček.


 2. 2 Roztrhněte nebo ořízněte okraje papíru, aby vypadal otrhaný a starý. Pomocí nůžek odstřihněte vlnité čáry přes okraje papíru nebo ručně roztrhněte malou část. Aby papír vypadal, jako by byl dobře použit a zachráněn z hořící lodi.
  • I když z každé strany papíru vystřihnete 1 nebo 2 malé půlkruhy, pomůže to vypadat roztrženě.
 3. 3 Papír pomačkejte, dokud nebude vypadat zbitý. Papír zabalte, pomačkejte a stočte do co nejtěsnější koule. Můžete ho dokonce položit na zem a několikrát po něm dupnout. Jakmile papír pomačkáte, rozložte jej zpět na rovnou pracovní plochu.
  • Když papír zmačkáte, bude vypadat starý a slabý. Takto byste si mohli představit mapu pokladů starých pirátů.
 4. 4 Smíchejte trochu hnědé barvy v šálku s vodou a naneste ji na mapu. Pomocí polystyrenu nebo plastového kelímku nebo misky smíchejte 1 šálek (240 ml) vody a malé stříkání barvy, tolik, aby se voda vybarvila. Pak vezměte houbu, namočte ji do vody a vytlačte, aby nekapala, a otřete ji po celém papíru. Udělejte houbovou barvu nerovnoměrnou po povrchu papíru. Chcete, aby to vypadalo špinavě a bez barvy, ale také nechcete dlouho čekat, než voda uschne!
  • Pokud doma nemáte barvu, uvařte si opravdu silný šálek čaje nebo použijte studenou kávu, aby se papír setřel.
 5. 5 Okraje mapy vypalte pomocí zapalovače nebo zápalek. Při vypalování mapy buďte velmi opatrní - nechcete si popálit prsty nebo omylem zapálit celý list papíru. Lehce spusťte zapálenou zápalku nebo zapalovač vedle okraje papíru, dokud nezačne černat. Přejděte do další části, než papír skutečně vzplane.
  • Pokud jste z tohoto kroku nervózní, vezměte mapu do kuchyňského dřezu a vypalte tam okraje, abyste mohli snadno zapnout faucet pro případ, že by se věci příliš zakouřily.
  • Můžete také nalepit černou barvu na okraje mapy a vytvořit tak „spálený“ vzhled, pokud se nechcete potýkat s otevřeným plamenem.
  reklama

Část 2 ze 3: Výběr orientačních bodů a návrh mapy

 1. Obrázek s názvem Vytvořte mapu pokladů pirátů pro děti Krok 6

  1 Vyberte si místo pro hon za pokladem. Lov můžete rozšířit skrz suterén až do hlavního patra domu, nebo můžete použít stromy a keře ve dvoře jako orientační body na vaší mapě. Hledání pokladu můžete dokonce uskutečnit uvnitř i venku, podle toho, kolik místa potřebujete nebo jaké je roční období.
  • Nejlepší je vyhýbat se veřejným místům při hledání pokladu, protože nikdy nevíte, kdo další může narazit na váš zakopaný poklad.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte mapu pokladů pirátů pro děti Krok 7

  2 Spárujte 4-5 „orientačních bodů“ z domova se 4-5 návrhy s pirátskou tématikou. Pokud provádíte vnitřní lov, můžete jako orientační body použít gauč, lampu, mikrovlnnou troubu, ledničku a obrázek. Pro venkovní nápady můžete použít velký strom, trampolínu, houpací soupravu, růžový keř a velká skalní svítidla. Poté přemýšlejte o způsobech, jak tyto položky na mapě kreativně označit. Vana může být například „vodopády zkázy“ nebo velká venkovní skála může být „ostrov lebek“. Další zábavné párování jsou:
  • Monster Mountain = hromada prádla
  • Kostrová džungle = přední keře
  • Hadí průchod = chodba vedoucí do další místnosti
  • Bloody beach = venkovní terasa
 3. 3 Na papír nakreslete velký ostrůvek, ponechte kolem okrajů místo. Vytvořte vyčnívající oblasti pro „pozorovací bod“ a vytvořte vlnovky pro okraje ostrova. Pomocí modré fixy, barevné tužky nebo pastelky zastíněte vnější stranu ostrova a vytvořte oceán.
  • Vždy můžete vytvořit několik mini ostrůvků pro označení různých místností nebo oblastí domova, například ostrov pro vnitřní lov a samostatný ostrov pro venkovní lov.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte mapu pokladů pirátů pro děti Krok 9

  4 Vytvořte kompas v jednom rohu mapy. Možná ve skutečnosti neskončíte pomocí kompasu pro navigaci, ale dodává mapě autentický vzhled. Přidejte něco jednoduchého, například kříž s nápisem „N“, „S“, „E“ a „W“, nebo si udělejte opravdu podrobné informace a nakreslete růžice kompasu .
  • Pokud můžete, zarovnejte kompas a mapu, aby vaše děti mohly skutečně použít tyto pokyny k nalezení skrytého pokladu! Většina telefonů má kompasy, takže si můžete zkontrolovat, ve kterých směrech jsou různé orientační body.
 5. 5 Přidejte své orientační body na mapu a označte je. Použijte fixy nebo pastelky a buďte kreativní! Kromě památek, které jste vybrali dříve, můžete přidat palmy, papoušky, zátoky a písek. V závislosti na věku dětí, které budou lovit poklady, označte orientační body svými pirátskými jmény a možná i vodítkem k souvisejícímu místu pokladu v domácnosti, například „Vodopády zkázy“ mohou mít napsáno „kde se sprchujete“ malý tisk pod ním.
  • Můžete se také inspirovat pirátskými filmy a na mapu zahrnout další zábavné detaily.
 6. 6 Pomocí červené značky nakreslete cestu tečkovanou čarou, která povede lov. Od počátečního bodu do konce vytvořte červenou tečkovanou čáru k označení cesty, kterou budou děti muset jít k hledání zakopaného pokladu. Přidejte některé kroužící sekce, aby to vypadalo autentičtěji.
  • Pokud nemáte červenou značku, můžete také použít barvu nebo jinou tmavě zbarvenou značku. Jen se chcete ujistit, že je cesta dobře viditelná.
 7. 7 Vytvořte velké „X“ a označte, kde se zakopaný poklad nachází. Toto je nejlepší část lovu! Na konečné místo umístěte na mapu velké červené „X“ a vedle něj nakreslete malou truhlu s pokladem.
  • Pokud jste opravdu umělecký, můžete dokonce nakreslit piráta držícího truhlu s pokladem vedle „X“.
  reklama

Část 3 ze 3: Skrytí pokladu a zahájení lovu

 1. 1 Skryjte pirátskou kořist nebo stopy u každého orientačního bodu a připravte se na lov. Pokud jste například na mapě nakreslili „ostrov lebek“, můžete u velkého venkovního kamene nechat malý sáček cukrovinek nebo levnou pirátskou drobnost, aby děti věděly, že jsou na správné cestě.
  • Pokud jste nechtěli na mapu psát skutečné stopy, mohli byste použít samostatné útržky papíru k napsání indicií, které můžete rozdávat, jak děti postupují po lovu.
 2. 2 Skrýt kořist pirátů, kde „X“ označuje místo. Použijte krabici od bot nebo malou truhlu na hračky a naplňte ji pamlsky a malými hračkami s pirátskou tématikou. V obchodech s párty potřebami najdete čokoládové „pirátské dublony“, levné oční pásky, malé vycpané papoušky a malé hračky.
  • Pokud jste chůva, zajistěte, aby děti mohly mít občerstvení nebo sladkosti, než je zahrnete do pokladnice.
  • Pokud máte čas, můžete dokonce vyrobte si vlastní pokladnici .
 3. 3 Srolujte mapu a skryjte ji. Mapu svažte pomocí motouzu nebo provázku nebo ji vložte do rolky použitého toaletního papíru nebo papírových ručníků. Pak schovejte mapu někde v domě pro první část hledání pokladu. Jen se ujistěte, že můžete dát dobrý klíč k tomu, aby děti byly na správné cestě k nalezení!
  • Poté, co mapu srolujete, můžete okraje ještě jednou vypálit, abyste zvýšili autenticitu.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte mapu pokladu Krok 11

  4 Pomozte dětem při jejich lovu, pokud jsou malé. Pokud hrajete s mladšími dětmi, možná jim budete muset poradit nebo přidat na mapu další štítky, aby věděly, kterým směrem se vydat. Můžete jim například říct, že papoušek podél tečkované čáry na mapě označuje měli by se podívat do místnosti, kde je obraz ptáků.
  • Cílem je pobavit se, takže nedělejte hledání pokladu tak tvrdě, aby to pro někoho bylo frustrující! Dávejte rady, cestujte a můžete se dokonce obléknout a mluvit jako pirát !
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak si vyrobíte truhlu s pokladem? WikiHow má skvělý článek o tom, jak vyrobit pirátskou truhlu s pokladem. Do vyhledávacího pole zadejte „pirátská truhla s pokladem“, kde najdete podrobné pokyny.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud vytváříte mapu pokladu pirátů hlavně za účelem hledání pokladu, můžete mapu dokonce roztrhat na kousky a schovat je kolem domu. Poté musí děti najít dílky a sestavit mapu, aby zjistily, kde je ukryt poklad!
 • Pokud se váš hon za pokladem odehrává venku, dávejte pozor na děti.
 • Pro extra pirátskou zábavu si užijte každého obléknout se jako piráti při vytváření map.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

Stárnutí papíru

 • Pergamenový papír nebo jiný těžký papír
 • Nůžky
 • Miska
 • Voda
 • Černá nebo hnědá barva
 • Houba na mytí
 • Zapalovač/zápalky

Výběr orientačních bodů a návrh mapy

 • Fixy nebo barevné tužky/pastelky

Skrytí pokladu a zahájení lovu

 • Motouz nebo provázek
 • Cukroví nebo malé hračky pro „poklad“
 • Box na boty nebo malá truhla na hračky

Populární Problémy

Novak Djokovic porazil v neděli ve finále Wimbledonu Matteo Berrettiniho, aby zpečetil svůj 20. grandslamový titul. S výhrou Srb remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 Majors.

Pohled na hlavní body Miami Open 2019, kterou Roger Federer vyhrál ve finále nad Johnem Isnerem.

Kdo držel rekord po většinu týdnů jako WTA číslo 1?

8. sezóna seriálu „Million Dollar Listing New York“ má premiéru ve čtvrtek 1. srpna v 9/8c na Bravu.

Jak přežít pád přes led. V severním podnebí se spoustou jezer a řek je led v chladnějších měsících běžným jevem. Tvorba ledu poskytuje příležitost užít si celou řadu zimních aktivit, jako je led ...