Přímý přenos hry Mavericks vs Clippers 1: Jak se dívat bez kabelu

Hodinky Mavs vs Clippers

Getty Kawhi Leonard a Los Angeles Clippers se v 1. kole play -off NBA utkají s Lukou Doncicem a Dallasem Mavericksem.

Dvě z největších a nejjasnějších akcí NBA v pondělí večer, kdy Kawhi Leonard a Los Angeles Clippers nasazené na č. 2 nastoupili v prvním kole play -off NBA s Lukou Doncicem a nasazeným sedmým hráčem Dallasem Mavericksem.

Hra 1 začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ESPN na FuboTV

Od 1. srpna je ESPN jedním z 107 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat ESPN a Mavericks vs Clippers v přímém přenosu na vašem počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

tenisový míček na svalové uzly

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Sledujte ESPN na Sling TV

ESPN je jedním z 31 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Orange. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ měsíčně. Pokud chcete nejlevnější způsob, jak sledovat co nejvíce basketbalových zápasů play-off NBA, je to nejlepší volba, protože obsahuje také TNT (Sling Orange) a NBA TV (doplněk Sling Orange plus Sports Extra):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat ESPN a Mavericks vs Clippers v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte ESPN na Vidgo

ESPN je jedním z Součástí Vidga je celkem 68 kanálů . Toto je nejlevnější dlouhodobá možnost s ESPN a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete poté sledovat ESPN a Mavericks vs Clippers v přímém přenosu na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV nebo jiném kompatibilním streamování zařízení prostřednictvím aplikace Vidgo.

Sledujte ESPN na Hulu pomocí živé televize

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat ESPN a Mavericks vs Clippers živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Mavs vs Clippers

Jednadvacetiletý Doncic to bude poprvé v play-off a poprvé se Mavs po sezóně představí od roku 2016. Doncic byl letos jedním z nejzajímavějších hráčů, které je možné v NBA sledovat, ale nehrál přesně svůj nejlepší míč proti Clippers.

Mavs v této sezóně třikrát prohráli s Clippers, a přestože jeho statistika byla proti nim solidní (v průměru 29,0 bodů, sedm doskoků a sedm asistencí), vystřelil jen 27 procent zpoza oblouku a měl neobvykle vysokou pět obratů proti Kawhi a společnosti. Doncic bude potřebovat spoustu pomoci od svých spoluhráčů, zejména 7-stop-3 Kristaps Porzingise, který je tak blízko průměrování triple-double, získal 20,4 bodu a zachycení 9,5 desek ve hře.

Leonard, který se snaží vyhrát svůj druhý titul NBA a první s Clippers, si myslí, že Porzingis bude obzvláště jedinečnou výzvou vzhledem k jeho obrovskému dosahu, zejména z centra.

tenisová raketa

On je co? 7-něco? 7-2? 7 stop? Může střílet míč, může driblovat, dělat hry mimo tyč, dokonce i z tříbodové čáry, driblovat řízení. Stačí mít vztyčenou ruku a pokusit se napadnout jeho střely. Je velmi zručný, Řekl Leonard o Porzingisovi tento týden.

Clipperům se letos podařilo zabránit tomu, aby je Doncic porazil svou oslnivou hrou, a dokázali to dobře zaobleným útokem. Clips v této sezóně povolil 109,9 bodu na zápas, což bylo 13. místo v lize. Jsou taky v průměru 116,3 bodu na zápas , které patří v NBA čtvrté místo hned za Dallasem. Mavs vzdávají něco přes 112,0 bodů na zápas, takže obrana může velmi dobře rozhodnout o výsledku série.

Přesto, pokud Clippers nedokáží udržet Doncica na uzdě, věci mohou být velmi zajímavé.

Hlavní trenér Clippers Doc Rivers nedávno řekl o Doncicovi následující : Má za sebou Jasona Kidda, ale má schopnost bodování Larryho Birda. To je důvod, proč je tak obtížný.

To je docela kompliment od legendy NBA, jako je Rivers, ale také to ukazuje, jak vážně bude jeho tým pokrývat dynamický Doncic. Už jen tato dynamika by z něj měla udělat jednu z nejzajímavějších sérií prvního kola.


Populární Problémy

Očekává se, že zdatný a uvolněný Federer bude mít náskok v tomto střetnutí s mladým Chorvatem, jejich prvním na antuce.

Po několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě.

Zde je návod, jak sledovat sobotní basketbalový zápas Maryland vs Rhode Island naživo online zdarma, i když nemáte kabelové přihlášení.

Prezentace případu pro finále Wimbledonu 2015.

Většina bund je náchylná k prolévání, ale tím to není o nic méně otravné! Naštěstí můžete minimalizovat prolévání správnou manipulací, praním a správným uložením bundy. Pomáhá také mít druhou bundu v rotaci, takže můžete ...

Navarro získala zpět hodnocení WTA Top 10, ale na Madrid Open ji porazila nejlepší nasazená Serena Williamsová.