Jak se dívat na film „Nepřítel uvnitř“ online

Sledujte film The Enemy Within online

YouTube/NBC

Nepřítel uvnitř je zbrusu nový televizní pořad v síti NBC. Premiéra je 25. února 2019 ve 22 hodin. ET/PT, po premiéře 16. sezóny Hlas . Pro ty, kteří doufají, že se na show podívají, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, máte stále možnosti. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTV

druhy tenisových hitů

NBC ( dostupné na většině trhů ) je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě rozsáhlé knihovny streamování na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC ( dostupné na většině trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

sundat tenisky

NBC ( k dispozici živě na vybraných trzích ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Hrát si

Video Video související s online sledováním „nepřítele uvnitř“ 2019-02-25T21: 21: 48-05: 00

Kromě výše uvedených možností streamování existuje ještě několik dalších způsobů, jak sledovat show také online. Jednotlivé epizody pořadu stejně jako celá sezóna je k nákupu na Amazonu . Fanoušci, kteří mají kabelové předplatné, mohou také pomocí informací o svém poskytovateli televize sledovat během vysílání epizody pořadu na webových stránkách NBC.

Další informace o novém pořadu najdete níže.

NEPŘÍTEL V SOUVISLOSTI S PLOTEM: Oficiální popis zápletky nové série uvádí, že Erica Shepherd byla jednou z nejskvělejších agentů CIA, dokud se nestala jedním z největších zrádců v americké historii, kde si odpykávala doživotní trest ve vězení Supermax. Aby zachránila svou dceru, musí se spojit s agentem FBI Willem Keatonem - mužem, jehož život zničila - aby vypátrala zuřivě nebezpečného, ​​nepolapitelného zločince a jeho legii špionů. Při práci s Shepherdem jde proti každému vláknu jeho bytosti, Keaton ví, že někdy chytit špiona, musíte mu věřit.

velikost gripu tenis

NEPŘÍTEL V RÁMCI SEZÓNY 1 EPIZODA 1: První epizoda je pilotní a je popsána takto: Bývalá agentka CIA Erica Shepherdová, jedna z nejznámějších zrádců v nedávné americké historii, je vyvedena z federálního vězení Supermax agentem FBI Willem Keatonem, aby pomohla vypátrat zločince, který stojí za koordinovaným útokem na tři města.

NEPŘÍTEL V RÁMCI SEZÓNY 1 EPIZODA 2: Epizoda 2 má název Černý medvěd a odvysílá se 4. března 2019. Popis epizody zní: Když je zavražděn bývalý agent CIA, Keaton požádá Shepherda, aby pomohl obnovit cenné informace, které by Tal jednou provždy mohly sundat.

NEPŘÍTEL V RÁMCI HRY:
Jennifer Carpenter jako Erica Shepherd
Morris Chestnut jako Will Keaton
Raza Jaffrey jako Daniel Zain
Cassandra Freeman jako Jaqueline Pettigrew
Kelli Garner jako Kate Ryan
Noah Mills jako Jason Bragg
Coral Pena jako Anna Cruz
Robert Gossett jako Thomas Heffron


Populární Problémy

Ať se vám to líbí nebo ne, k dosažení mužství je zapotřebí více než pár cojones. Kultury po celém světě mají obřady průchodu, které ji symbolizují, a zvyky, které ji zachovávají. Ačkoli neexistuje žádný způsob, jak kategorizovat mužnost, existují určité ...

Woody Allen a Mia Farrow jsou tématy nejnovějšího čtyřdílného dokumentárního cyklu HBO. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Zdokonalování stojky je předpokladem pro naučení se dalších úžasných gymnastických triků. Stoj na ruce není jen zábava, je to skvělá forma cvičení - navíc to vypadá opravdu působivě. Když to vezmete jeden den po druhém a budete pracovat na ...

Barevné kontaktní čočky jsou dekorativní doplňky nošené na rohovce oka. Předpisové kontaktní čočky jsou zdravotnická zařízení, která korigují váš zrak. Nepředepisující kontaktní čočky jsou čistě na ozdobu. Chcete -li dosáhnout nejlepších výsledků, vyberte ...

Shelby Rogers se utká s Jilem Teichmannem v překvapivém semifinálovém zápase v Lexingtonu. Zatímco Rogers přečkal ve čtvrtích Serenu Williamsovou, Teichmann vytáhl znovu se rozvíjející CiCi Bellis.

Jak si vyrobit zápěstí korzet. Při mnoha formálních a poloformálních příležitostech jsou korzety na zápěstí módním a dokonce očekávaným doplňkem. Naučit se vyrábět korsáž na zápěstí vám může ušetřit od placení květinářství za totéž a může ...