Živý přenos Celtics vs Raptors: Jak se dívat online bez kabelu

Boston Celtics

Getty Celtics budou bez Kemba Walkera proti Nets.

Společnosti Boston Celtics a Toronto Raptors oživují vánoční svátky, když se ve středu ve Scotiabank Aréně utkají ve vzájemném zápase uchazečů o Východní konferenci.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Celtics vs Raptors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc to stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud ji plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Celtics vs Raptors naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Celtics vs Raptors na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Celtics vs Raptors

Boston Celtics i Toronto Raptors přišly v offseason o obrovské hvězdy - Kyrie Irvingová opouští Boston a Kawhi Leonard jej volá po ukončení titulu v Torontu. Ale oba uchazeči o Východní konferenci byli schopni zůstat mezi nejlepšími týmy ve své konferenci s hvězdnou hrou na začátku sezóny.

V Torontu se naposledy odehrála série pěti výher proti Pacers, která klesla v prodloužení 120-115. Navzdory ztrátě získal veteránský strážce Kyle Lowry 30 bodů.

Zatímco Lowry byl skvělý, když nebyli Marc Gasol, Pascal Sikam a Norman Powell, hlavní trenér Raptors Nick Nurse byl spokojený s tím, co viděl ze své lavičky, a Rondae Hollis-Jefferson, Chris Boucher a Terence Davis si všichni zvyšovali úroveň.

Byli skvělí, řekl novinářům trenér Raptors Nick Nurse. Chci říct, žádný z nich nebyl v rotaci na začátku roku a nikdo z nich nedostal ani minutu a museli jsme se na ně spolehnout kvůli dvěma obrovským vlnám zranění. A pak se teď tato vlna tří (znovu) museli znovu objevit.

Jason Tatum se prosadil v Celtics, když zaznamenal 39 vítězství v kariéře proti Hornets při výhře 119-93. V posledních třech zápasech zaznamenal 24 a více.

Velkým příběhem hry je skutečnost, že Enes Kanter bude na podlaze pro Celtics. Kanter byl otevřeným kritikem turecké vlády Recepa Tayyipa Erdogana a obával se o své bezpečí při hraní mimo Spojené státy.

Chci poděkovat vládě premiéra Justina Trudeaua, americkým a kanadským donucovacím orgánům, americkému senátorovi Edovi Markeymu, Celtics, NBA a mým manažerům za to, že usilovně pracovali na tom, aby můj vánoční zápas proti Raptors byl možný a zajistili tam moji bezpečnost, napsal Kanter v úvodník v novinách Globe and Mail v Torontu. A o Štědrém večeru budu hrát svou první hru jako Kelt mimo USA, až se postavím proti Raptors.

Guard Marcus Smart je mimo hru, ale očekává se, že Celtics budou mít Gordona Haywarda zpět v sestavě poté, co minul tři poslední zápasy s poškozením nervů v noze.

lepidlo na podrážky tenisových bot

Je to už dlouho a něco, co jsem hrál, řekl Hayward v úterý. Dokázal jsem vymyslet způsob, jak to přehrát, ale když jsem nehrál, postupně se to zhoršovalo, takže jsme se pokusili najít řešení.

Z jakéhokoli důvodu jsme zkusili řešení, které to ještě zhoršilo, a proto jsem nemohl hrát.

Celtics jsou tříbodovým silničním favoritem této hry.


Populární Problémy

John McEnroe věří, že Novak Djokovic bude na olympijských hrách v Tokiu poražen, a nebude tak schopen dokončit kalendář Golden Slam.

Jak sejmout zbraně. Dobře definované paže nebo pořezané paže jsou skvělým vzhledem pro léto na pláži nebo po náročném tréninku v posilovně. Abyste si pořezali paže, budete muset alespoň dvakrát až třikrát týdně provádět paže s váhami, cvičením ...

Pokud máte rádi pozorování divoké zvěře, jednou z nejlepších památek je krásná liška nebo dokonce její mladá štěňata, která se poprvé objevují na jaře. Lišky žijí v nejrůznějších prostředích, ale jsou známé tím, že se objevují na dvorcích ....

Video: Roger Federer trefil Ball Boy na špatném místě

Existuje mnoho různých způsobů, jak sledovat 2021 Grammy online. Zde je návod, jak můžete sledovat show na Amazon Prime.

Federer na své tiskové konferenci po včerejší prohře s Milošem Raonicem pobavil publikum a uklidnil obavy.