Živý stream Nabíječky vs Bengals: Jak se dívat online zdarma

Živý stream Nabíječky vs Bengals

Getty V neděli debutuje NFL Joe Burrow z Cincinnati Bengals.Výběr draftu č. 1 Joe Burrow debutuje v centru Cincinnati Bengals, když v neděli hostí Los Angeles Chargers na Paul Brown Stadium.Utkání začíná v 16:05. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Chargers vs Bengals online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles, Cincinnati a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:rovnátka na tendonitidu lokte

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Chargers vs Bengals naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a CincinnatiMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chargers vs Bengals můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

live stream lomachenko vs crolla

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Cincinnati

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chargers vs Bengals můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles, Cincinnati a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Chargers vs Bengals naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Chargers vs Bengals naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chargers vs Bengals naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled nabíječek vs Bengals

Až se Burrow postaví proti obranné linii Chargers vedené Pro Bowlerem Joey Bosou, bude to Joey vs Joey. Burrow a Bosa se dobře znají ze svých herních dnů v Ohio State před několika lety a Bosa tento týden žertoval, že když se dostane po Burrowovi, nebude to pro nováčka neznámý pocit. Byl to můj rozehrávač skautského týmu ve státě Ohio, takže je zvyklý, že mě pronásleduje, Bosa řekl o převodu LSU . Bosa, který právě podepsal pětiletou smlouvu ve výši 135 milionů dolarů, měl 11,5 pytle , 31 zásahů quarterbacka a 18 zákroků za prohru v loňském roce a udělá vše pro to, aby byl Burrow při svém debutu nepříjemný.

servisní box tenis

Pokud jde o něj, Burrow očekává, že mu tým Anthonyho Davise nahodí jiný vzhled, než jaký mohli v minulé sezóně uvést na film. Budou dělat to, co dělají, ale také očekávám nějaké vrásky, které se budou snažit zmátnout nováčkovského rozehrávače, takže očekávám některé věci, které loni možná neukázal, a já to prostě udělám snažím se jim přizpůsobit, Řekl Burrow tento týden . Jak dobře se přizpůsobí, bude jedním z hlavních klíčů této hry. Pokud se Joe Mixon a běžící hra mohou rozjet, může to být pro Los Angeles dlouhý den.

Dalším obrovským faktorem bude to, jak nový zadák Chargers Tyrod Taylor vystupuje při svém prvním startu od chvíle, kdy jej v září 2018 nahradil Baker Mayfield. Taylor celou minulou sezónu seděl za veteránem Philipem Riversem, než porazil v prvním kole Justina Heberta, aby získal letošní startovní místo, a je připraven ukázat lize, co má.

Jsem velmi hladový, Řekla tento týden Taylor . Jsem nadšený, že mohu vést tuto skupinu mužů, ale zároveň mohu ukázat, co umím. Vím, co jsem schopen udělat. Moji spoluhráči vědí.

Rozehrávač Chargers si také velmi dobře uvědomuje spěch Bengals, s nímž se bude vídat celou neděli, a nepřehlíží tým Cincinnati, který v minulé sezóně vyhrál jen dva zápasy. Pozoruje zejména dva defenzivní linemeny: Carlose Dunlapa a Gena Atkinse.

Taylor je jedním z nejlepších na svém místě v lize. Když hrajeme Cincinnati za ta léta, vždy hrají s obranným postojem, podíváte se na kazetu z minulého roku a uvidíte totéž. Bez ohledu na čísla se jedná o tým, který hraje s přístupem plošně a my musíme tomuto přístupu odpovídat.

Jedná se o počtvrté v historii ligy, kdy se tyto dva týmy setkaly v den zahájení s týmem Nabíječky jdou 3: 0 v těch hrách.Populární Problémy

Jak pozorovat ranní modlitbu v ortodoxním judiasmu. Modlitba je jednou z nejdůležitějších částí praktikování judaismu. V židovské filozofii není účelem modlitby, aby člověk změnil Boha, ale aby člověk změnil sám sebe, a tím ...

Fotbal (fotbal) je zábavná, soutěžní hra a nejrozšířenější sport na světě. Někdy se mu říká „krásná hra“ kvůli oslnivé směsi technických dovedností, týmové hry a individuálního přínosu. Pokud jsi...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Cowboys vs Bears online, pokud nemáte kabel.

Del Potro zakončil sezónu na turnaji ATP Tour.

Trojnásobný šampion Slam Andy Murray nedávno přemýšlel o debatě GOAT a shodil svou váhu rovnoměrně za Rogera Federera, Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala.