Cincinnati 2020: Petra Kvitova vs Marie Bouzkova náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Petra Kvitová

Petra Kvitovástolní tenis oficiální pravidla

Podrobnosti zápasu

Zápas: Petra Kvitová vs Marie BouzkovaDatum: 24. srpna 2020Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: Kolo 32Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourtFinanční odměna: 1 950 079 $Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Petra Kvitová vs Marie Bouzkova náhled

Dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová zahájí 3. den turnaje svou kampaň Western & Southern Open 2020 proti krajance Marii Bouzkové.

Česká hvězda byla uprostřed silné sezóny, než pozastavení vyrazilo na turné. Získala několik velkých vítězství nad in-form hráči a udělala hluboké běhy prakticky na všech turnajích, kterých se zúčastnila.

Kvitova se bude snažit tuto dynamiku přenést do turnaje v Cincinnati a získat dobré tréninkové výsledky před US Open. Ale proti Bouzkové, která byla ve skvělé formě, bude mít práci omezenou.

Marie Bouzková

Marie Bouzková

dlouhý tenis krátký

Bouzkova neměla nejlepší starty do sezóny, takže předčasné výjezdy na prvních třech turnajích, které hrála. V březnu pak obrátila své štěstí a dosáhla finále Monterrey Open.

Bouzkova prohrála s nejlepší nasazenou Elinou Svitolinovou v těsném zápase, ale měla mnoho pozitivních výsledků, které si z tohoto týdne odnesla. Po návratu z turné v Lexingtonu, kde dosáhla posledních osmi, zopakovala své velké vítězství proti Johanně Kontaové.

Bouzková bude mít ze své hry dobrý pocit, vzhledem k tomu, jak otočila pomalý začátek sezóny. I přesto si bude muset dávat pozor na Kvitovou, která má bezkonkurenční bilanci proti českým kolegům.

Petra Kvitová vs Marie Bouzkova hlava-nehlava

Petra Kvitová má působivou bilanci proti českým hráčkám.

Petra Kvitová má působivou bilanci proti českým hráčkám.

Půjde o první setkání obou žen. Petra Kvitová vstoupí do soutěže jako oblíbená, ale musela by být od začátku ostrá proti stále nebezpečnější hře své mladší venkovanky.

Marie Bouzková přinese na stůl svůj dobře zaoblený styl, který je charakteristický pro značku, a opravdu to bude znamenat, že Kvitova shodí počáteční nervozitu a najde svůj dosah na zemských úderech.

jak čistit tenisky v pračce

Predikce Petra Kvitova vs Marie Bouzkova

První zápasy zpět jsou pro hráče vždy těžké, ale Kvitová zahájila létající starty do mnoha sezón. Často hraje svůj nejlepší tenis na pozadí dobré mimosezóny a nemusí tomu být jinak.

S rizikem minimalizace hrozby, kterou Bouzkova přináší ke stolu, je toto Kvitova prohrána. Bude muset najít svůj dostřel a udělat to rychle, ale jakmile se zabydlí, může to být pro její soupeř těžká jízda.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Chafingové pokrmy jsou ve světě cateringu často známé jako „nejlepší přítel hostitele party“, protože dokážou udržet vaše jídlo teplé celé hodiny. Pokud pořádáte večírek nebo jinou speciální akci, připravujete a podáváte s třepacím pokrmem ...

Jak přimět pero zmizet. Každý byl v určitém okamžiku ohromen kouzelnickým trikem! Pokud jste jedním z nich a chcete být „in“ v několika jednoduchých krocích, vězte, že ke spuštění nepotřebujete složitou magickou sadu. Magie je o ...

Oba za stavu 4: 1 ve hře Ivy League se Yale a Princeton sejdou na důležitém sobotním zápase. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Přechod z mladého dospělého na mladého profesionála může být skličující. Možná je na čase dospět a zbavit se svých dospívajících nebo Frat Boy způsobů. Zde jsou tipy na rozvoj kultivovaného a sofistikovaného obrazu, který budete potřebovat k propojení, ...

Jak mít nízkokalorické grilování. Když se počasí zahřeje, není nic zábavnějšího, než trávit čas s přáteli a rodinou na grilování. Pokud pořádáte grilování, budete mít na starosti podávání různých jídel, kterými nakrmíte všechny své ...

Boris Becker: tenis ve své nejneobvyklejší formě