Cincinnati 2020: Petra Kvitova vs Marie Bouzkova náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Petra Kvitová

Petra Kvitová

stolní tenis oficiální pravidla

Podrobnosti zápasu

Zápas: Petra Kvitová vs Marie Bouzkova

Datum: 24. srpna 2020

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: Kolo 32

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Petra Kvitová vs Marie Bouzkova náhled

Dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová zahájí 3. den turnaje svou kampaň Western & Southern Open 2020 proti krajance Marii Bouzkové.

Česká hvězda byla uprostřed silné sezóny, než pozastavení vyrazilo na turné. Získala několik velkých vítězství nad in-form hráči a udělala hluboké běhy prakticky na všech turnajích, kterých se zúčastnila.

Kvitova se bude snažit tuto dynamiku přenést do turnaje v Cincinnati a získat dobré tréninkové výsledky před US Open. Ale proti Bouzkové, která byla ve skvělé formě, bude mít práci omezenou.

Marie Bouzková

Marie Bouzková

dlouhý tenis krátký

Bouzkova neměla nejlepší starty do sezóny, takže předčasné výjezdy na prvních třech turnajích, které hrála. V březnu pak obrátila své štěstí a dosáhla finále Monterrey Open.

Bouzkova prohrála s nejlepší nasazenou Elinou Svitolinovou v těsném zápase, ale měla mnoho pozitivních výsledků, které si z tohoto týdne odnesla. Po návratu z turné v Lexingtonu, kde dosáhla posledních osmi, zopakovala své velké vítězství proti Johanně Kontaové.

Bouzková bude mít ze své hry dobrý pocit, vzhledem k tomu, jak otočila pomalý začátek sezóny. I přesto si bude muset dávat pozor na Kvitovou, která má bezkonkurenční bilanci proti českým kolegům.

Petra Kvitová vs Marie Bouzkova hlava-nehlava

Petra Kvitová má působivou bilanci proti českým hráčkám.

Petra Kvitová má působivou bilanci proti českým hráčkám.

Půjde o první setkání obou žen. Petra Kvitová vstoupí do soutěže jako oblíbená, ale musela by být od začátku ostrá proti stále nebezpečnější hře své mladší venkovanky.

Marie Bouzková přinese na stůl svůj dobře zaoblený styl, který je charakteristický pro značku, a opravdu to bude znamenat, že Kvitova shodí počáteční nervozitu a najde svůj dosah na zemských úderech.

jak čistit tenisky v pračce

Predikce Petra Kvitova vs Marie Bouzkova

První zápasy zpět jsou pro hráče vždy těžké, ale Kvitová zahájila létající starty do mnoha sezón. Často hraje svůj nejlepší tenis na pozadí dobré mimosezóny a nemusí tomu být jinak.

S rizikem minimalizace hrozby, kterou Bouzkova přináší ke stolu, je toto Kvitova prohrána. Bude muset najít svůj dostřel a udělat to rychle, ale jakmile se zabydlí, může to být pro její soupeř těžká jízda.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru. Tento článek vám vysvětlí, jak vyrobit kouřovou bombu. Toto je zdaleka nejlepší recept a dokonce i začátečníci budou vařit kouřové bomby během okamžiku Změřte 60 gramů draslíku ...

Boční zvedání jsou jednoduchá, ale účinná cvičení, která mohou zpevnit vaše ramenní svaly a zlepšit vaši fyzickou sílu. Postranní zvedání, které vyžaduje pouze vaše ruce a činky nebo odporové pásy, lze provést prakticky kdekoli a kdykoli ...

Pablo Carreno Busta nastoupí v pondělí ve čtvrtém kole French Open 2020 proti Danielu Altmaierovi. Oba hráči se proti sobě postaví poprvé na turné.

Porto a Sporting CP se v sobotu setkají ve finále Taca de Portugal. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.

Maya Moore je předmětem nejnovějšího dokumentu 30 za 30, Breakaway. Zde je návod, jak můžete film sledovat online.

ATP tour tento týden cestuje do Miami na první letošní turnaj Masters 1000.