Živý přenos Grizzlies vs Heat: Jak se dívat online zdarmaGetty

Pokud je hra Grizzlies vs Heat na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže


Miami Heat bude ve středu hostit Memphis Grizzlies v otvíráku sezony NBA každého týmu.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Grizzlies vs Heat na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

náramek na tenisový loket

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na Fox Sports Southeast (trh Grizzlies), nebo Fox Sports Sun (Heat market). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Fanoušci v Memphisu, Miami a dalších místních trzích: FuboTV

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, patří Fox Sports Southeast a Fox Sports Sun mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Grizzlies vs Heat na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.

Fanoušci v Memphisu, Miami a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Southeast a Fox Sports Sun součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Grizzlies vs Heat na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

banditové loketní ortézy recenze

Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Do 29. října je k dispozici bezplatná zkušební verze, což znamená, že tuto hru můžete sledovat zdarma.

Můžeš zaregistrujte se zde pro kanál Amazon Prime i NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos her Grizzlies vs Heat a všechny hry mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průchod pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, bez komerčních vstupenek), ale také mají bezplatnou zkušební verzi do 29. října.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Grizzlies vs Heat a všechny hry mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled Grizzlies vs Heat

Heat skončili v minulé sezóně 39:43, dva zápasy za Detroit Pistons o osmou a poslední příčku play off Východní konference.

V létě přistáli čtyřnásobný All-Star křídlo Jimmy Butler v dohodě o obchodu a obchodu, která vyslala křídlo Josh Richardson do Philadelphie 76ers, střed Hassan Whiteside na Portland Trail Blazers a budoucí výběr v prvním kole na Los Angeles Clippers.

Miami po skončení kampaně 2018-19 ztratilo franšízovou legendu Dwyane Wade v důchodu, což oznámil v tahu, který oznámil před začátkem sezóny.

badmintonová houpačka

Fanoušci přijali [Wadea], způsob, jakým pracoval, osobu, kterou byl, samozřejmě hráče, kterým byl, všechno vítězství, které udělal, chci být toho součástí, řekl Butler podle ESPN . Jediné, co chci udělat, je pokračovat v pokračování tam, kde skončil, a udržet jeho kulturu správným směrem.

Po odchodu Whiteside si Bam Adebayo připsal místo startovního centra.

Dvaadvacetiletý mladík měl v loňské sezóně průměrně 8,9 bodu, 7,3 doskoku, 2,2 asistence a 0,8 bloku za 23,3 minuty na zápas, což byl jeho druhý v lize, když vystřelil 57,6% z pole a 73,5% z čáry volného hodu.

Je pro nás klíčový. Je to tvůrce broků, pro ostatní vytváří tak snadno, řekl Butler Miami Herald . Očividně ty blokovací výstřely, odskakující a on jen letí nahoru a dolů po podlaze. Neustále vytváří neshody. Abych řekl pravdu, je srdcem tohoto týmu. Je motorem, je pro nás vším.

Grizzlies-kteří loni obchodovali s franšízovým základním kamenem Marcem Gasolem uprostřed sezóny 33-49-řešili svůj další zápas mimo sezónu a souhlasili se vysláním bodového strážce Mikea Conleyho do Utah Jazz den před draftem pro tři hráče a pár tipů v prvním kole.

rozměry kurtu pro kyvadlovou dopravu

Oni také přistál č.2 celkový výběr v návrhu loterie, pomocí něj vybrat Murray State bod stráž Ja Morant, a najal Milwaukee Bucks asistent Taylor Jenkins být jejich hlavní trenér.

Chci, aby byl jako střelec za všech okolností agresivní, řekl Jenkins o Morantovi podle Obchodní odvolání . Myslím si, že díky našemu útoku, tempu, se kterým hrajeme, a prostoru, s nímž hrajeme, organicky tato místa najde.

Jako druhák v letech 2018-19 se Morant umístil na sedmém místě v NCAA v bodech na zápas (24,5) a na prvním místě v asistencích na zápas (10).

Podle The Commercial Appeal mohu získat nula bodů, řekl Morant. Nezajímá mě to, dokud dostaneme to, co musíme udělat, a moji spoluhráči odcházejí šťastní.


Populární Problémy

Frances Tiafoe citovala příklad Rogera Federera, aby zdůraznila, že nemůžete vyhovět všem. Tiafoe také řekl, že byl inspirován sestrami Williamsovými, aby se postavili proti rasové nespravedlnosti.

Annabel Croft chválí Novaka Djokoviče za to, že odolal „krutému“ zacházení s davy, vyjadřuje naději, že Srb nakonec získá „lásku“, kterou si zaslouží.

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Rick and Morty Season 4 Episode 3 online, i když nemáte kabel.

Kansaský fotbal se v sobotu ujímá pobřežní Caroliny. Zde je uvedeno, kde a jak sledovat hru, která není v televizi.

Berani a Seahawks se v neděli setkají v klíčové bitvě 16. týdne NFC West. Zde je návod, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.