Cincinnati 2021: Coco Gauff vs Hsieh Su-wei náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

'/>

Coco Gauff

kde mohu koupit tenisky?

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Coco Gauff vs Hsieh Su-WeiDatum: 17. srpna 2021Turnaj : Western & Southern Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)Místo : Cincinnati, Spojené státy americkéKategorie : WTA 1000

hrát tenisový kurt

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 1 835 490 $Načasování zápasu: Ne dříve než ve 12:00 místního času, 16:00 GMT, 21:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Preview Coco Gauff vs Hsieh Su-Wei

Coco Gauff a Hsieh Su-wei uzamknou rohy ve vzrušujícím prvním kole v úterý na 2021 Western & Southern Open.

Gauff vstupuje do turnaje čerstvě po čtvrtfinálovém běhu v Montrealu minulý týden a bude se snažit přenést impuls do svého domácího turnaje. Proti lstivému soupeři v podobě Hsieha však americký mladík stojí před záludnou úvodní překážkou.

Hsieh Su-Wei

Hsieh Su-Wei

Hsieh skvěle zahájila sezónu 2021 a na Australian Open dosáhla prvního grandslamového čtvrtfinále dvouhry. Tchajwanci se ale v příštích několika měsících snažili udržet její úroveň a trpěli přívalem odchodů z prvního kola.

Hsieh minulý týden přerušila sérii porážek na turnaji Thoreau Tennis Open, čímž se dostala do čtvrtfinále závodu 125 tis. Její dvě vítězství v kvalifikačních kolech by 35leté ženě také poskytla tolik potřebnou důvěru před úterním střetnutím.

band it tenisová loketní ortéza

Coco Gauff vs Hsieh Su-wei proti sobě

Toto je první setkání kariéry mezi Coco Gauffem a Hsieh Su-wei, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Coco Gauff vs Hsieh Su-wei

Coco Gauff se bude snažit převzít kontrolu nad základními shromážděními.

Coco Gauff se bude snažit převzít kontrolu nad základními shromážděními.

Tato úvodní soutěž bude svědkem ostrého střetu herních stylů. Coco Gauff bude při získávání bodů spoléhat na svoji sílu a základní schopnosti, ale bude si muset dávat pozor na schopnost Hsieh Su-wei přesměrovat tempo.

Hsieh, která hraje s obouručním úchopem na obou křídlech, má na svých pozemních úderech kompaktní švihy. To s jejím dokonalým načasováním jí umožňuje použít protihráčovu sílu.

Tchajwanci mají také rozmanitost ve své střelbě, která může zmařit soupeře založené na rytmu.

Gauff bude muset přijít připraven pronásledovat několik dropshotů a krátkých plátků, které Hsieh často používá k narušení tempa zápasu. Američan by však mohl v setech dělat seno, protože Hsieh má velmi útočné podání.

Tchajwanci rozhodně mají tu hru, aby udrželi Gauffa na nohou. Ale pokud si 17letá žena dokáže udržet klid a pokračovat v agresivním hraní, měla by být schopna odrazit Hsieh v tomto.

co dělá velkého tenistu

Předpověď : Coco Gauff vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

S revidovaným systémem hodnocení ATP pro sezónu 2020 skončil Novak Djokovič jako č. 1 a Rafael Nadal jako č. 2. Pokud by byl použit tradiční systém, Dominic Thiem by nahradil Nadala jako světovou dvojku.

Kansas State hostí v úterý stát Severní Dakota v otvíráku basketbalové sezóny každého týmu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Střední škola přináší pro mnoho lidí období změn. Je to doba, kdy možná vyrůstáte ze svých dětských zájmů, pocitů a vzhledu. Možná budete chtít vyniknout, abyste získali sebevědomí, přátele nebo respekt. Je přirozené, že ...

Jak ošetřit popáleniny na koberci. Popáleniny koberců jsou oděrky na kůži způsobené třením o drsný povrch. Naštěstí lze většinu případů spálení koberce snadno ošetřit doma. Před ošetřením popáleniny koberce si umyjte ruce. Popálenina má ...

Váš průvodce streamováním Twitches online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.