CMT Awards 2020 Přímý přenos: Jak sledovat online zdarma

Little Big Town pořádá hudební ceny CMT 2020

CMT Little Big Town pořádá hudební ceny CMT 2020

Ceny CMT Music Awards 2020 jsou vysílány živě z Nashvillu, Tennessee, ve středu 21. října ve 20 hodin. ET/PT na CMT.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos cen CMT 2020 online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos CMT a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, ceny CMT Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CMT a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, ceny CMT Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos CMT a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, ceny CMT Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos CMT a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Comedy Extra od Sling TV nebo balíčku Sling Orange + Comedy Extra. Oba mají bezplatnou třídenní zkušební verzi, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

kovbojové vs havrani live stream zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, ceny CMT Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled hudebních cen 2020 CMTHrát si

Kane Brown o psaní hudby a životě, který přibližuje život 😎 Off the Road | CMT V roce plném vzestupů a pádů se hostitel #CMTawards Kane Brown dívá na pozitiva letošního roku doma se svou rodinou. V této epizodě Off the Road si exkluzivně prohlédněte jeho relace psaní Zoom, natáčení jeho videa Worship You, tetování doma a jeho cestu… 2020-10-15T22: 00: 11Z

Pořádá Kane Brown, Sarah Hyland a Little Big Town, hudební ceny CMT 2020 se budou vysílat živě ve středu 21. října ve 20 hodin. ET/PT na CMT, MTV, MTV2, Logo, Paramount Network, POP a TV Land.

Od našich prvních rozhovorů o letošní show jsme věděli, že chceme více hostitelů, kteří odrážejí jak naše umělce, tak naše publikum, uvedli producenti show CMT. Kane a Sarah jsou mladé hvězdy v důležitých rolích kariéry: Sarah je oceněná, vyhledávaná hollywoodská herečka, která je známou tváří milionů televizních domácností více než 10 let; a Kane je úspěšný příběh vlastní výroby, který vyletěl do slávy country hudby tím, že překročil hudební žánry a přináší hity vytvářející historii. Jsme nadšeni, že je oba můžeme přivítat při jejich prvním hostování na CMT Music Awards.

Producenti CMT pokračují: A ve skutečné módě do roku 2020, kde se může stát téměř cokoli, máme v kolektivních rukávech velké překvapení a těšíme se na oznámení našich posledních dvou hostitelů, kteří doplní tuto světelnou sestavu.Hrát si

Luke Bryan, Little Big Town, Dan + Shay a LOCASH na Hot 20 Countdown pro 12. října 🤩 CMT Tento víkend na Hot 20: Dotkněte se Luke Bryana, Little Big Town, Dan + Shay a LOCASH nominovaného #CMTawards před velkou show, která se bude vysílat ve středu 21. října na #CMT! 🏆 #CMTHot20 REGISTRACE nyní pro více CMT: bit.ly/2EUv0Nc Pro aktualizace o všech věcech země sledujte CMT! CMT News & More: cmt.com CMT na FB: facebook.com/cmt… 2020-10-14T15: 00: 06Z

Shared Kane Brown: Hudební ceny CMT vždy byly o tom, jak spojit fanoušky a jejich oblíbené umělce na oslavu. Mám tolik skvělých vzpomínek na show-od sledování jako fanouška doma až po převzetí mého prvního vítězství v oboru na scéně CMT. Jsem nadšený, že se letos připojím jako první hostitel a nemůžu se dočkat, až všichni uvidí úžasná představení, která jsou letos připravena.

Přidána Sarah Hyland: Jsem nadšená, že budu letos spoluorganizátorem hudebních cen CMT 2020! Fanoušci jsou páteří hudby a umění; bez nich bychom nikdy nemohli dělat to, co milujeme. Nemůžu se dočkat, až uvidím, co se stane na letošní show a koho hlasují fanoušci. Všem nominovaným gratulujeme!

Jak již bylo dříve oznámeno, Brown spolu s dalšími hitmakery Ashley McBryde, Dan + Shay, Little Big Town, Luke Bryan a Maren Morris vystoupí na letošních cenách CMT Music Awards 2020 společně s největšími odpočinkovými umělci country hudby Caylee Hammack, HARDY, Ingrid Andress, Mickey Guyton, Riley Green a Travis Denning na Ram Side Stage, to vše přináší jedinečnou energii Nashvillu hudebním fanouškům po celém světě prostřednictvím epických venkovních vystoupení v Music City a jeho okolí.

Předávání cen CMT Music Awards 2020 ve středu 21. října ve 20 hodin ET/PT na CMT.


Populární Problémy

Úřadující olympijská vítězka Monica Puig ohromila Caroline Garcia 7-5 1-6 6-2 v New Haven, aby postoupila do svého prvního semifinále v sezóně.

Jak zabránit tomu, aby pes olízl ránu. Pokud má váš pes otevřenou ránu, ať už po operaci nebo nedávné nehodě, bude chtít ránu olíznout instinktem. Bohužel lízání může ránu znovu otevřít a vést k infekci. Kužel nebo ...

Vážené kliky zvyšují váhu zad a ramen, takže toto konkrétní cvičení je ještě náročnější a prospěšnější, pokud hledáte nabrat svaly. Nejdůležitější věcí, když děláte vážené kliky sami, je bezpečnost ....

Pokud nemáte přátele na střední škole, střední škole nebo vysoké škole, je snadné se cítit sklíčený a smutný, zvláště pokud jste obklopeni odcházejícími lidmi s rušným sociálním životem. I když život bez přátel může být někdy těžký, ...

Naučit se kolébat míč pomocí lakrosové hole může být náročný, ale zábavný úkol. Správné kolébání je zásadní technikou, kterou budete muset zvládnout, abyste mohli hrát co nejlépe. Dvě hlavní metody kolébky, obě jednoruční ...

Váš průvodce streamováním Dougova 1. filmu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.