Přímý přenos Davis vs Gamboa: Jak se dívat online bez kabeluGettyGervonta Davis a Yuriorkis Gamboa budou bojovat o uvolněný titul lehké váhy WBA ve State Farm Arena v Atlantě, GA.Televizní část bojové karty (Jose Uzcategui vs Lionell Thompson, Jean Pascal vs Badou Jack a Davis vs Gamboa) začíná ve 21 hodin. ET na Showtime. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplatných služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Veškerý živý obsah Showtime můžete sledovat prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

kolik stojí tenisové rakety

Zkušební verze Amazon Prime Showtime zdarmaJakmile jsi přihlásil se k Amazon Prime i kanálu Showtime , pak můžete boj sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete, můžete zápas sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.jak dlouhý je set v tenise

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete bitvu sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Náhled Davis vs Gamboa

Davis, který v září uvolnil svůj titul WBA (Super) v super muší váze, si odbyl lehkou premiéru. V červenci nasedl na druhou úspěšnou obranu tohoto pásu a zastavil Ricarda Núñeze ve druhém kole v Baltimoru.

Jsem nadšený, že se vydám na prázdniny na jih a uspořádám 28. prosince skvělou show pro město Atlanta, řekl 25letý muž v říjnu podle ESPN . Už je to dlouho, co do města přišel boxerský boj takové velikosti, a jsem hrdý na to, že mohu městu, kde jsem strávil hodně času, rozdávat spoustu vzrušení.

Někteří z největších boxerů v Síni slávy získali tituly ve více váhových kategoriích a já nejsem jiný. Očekávám stejný úspěch na 135 liber, jako jsem měl na 130 liber. Yuriorkis Gamboa je uznávané jméno v boxu a dosáhlo vysokého úspěchu jak na olympijských hrách [jako zlatý medailista 2004], tak jako profesionál. Očekávám, že ze mě vytáhne to nejlepší, a budu na to připraven.

kolik lidí hraje tenis u nás

Neporazitelný Davis má 21 knockoutů ve 22 výhrách. Jeho vítězství v osamělém rozhodování přišlo v šestikolovém boji proti Germánu Merazovi v říjnu 2014.

Víme, že „Tank“ je velký průbojník, ale zkušenosti naberou směr, řekla trenérka Gamboa Stacey McKinleyová podle Boxerská scéna . Nikdy předtím neprošel devátým kolem. A jeho trenér nikdy předtím neprošel devátým kolem. Takže když začnete mluvit o kole 10, kole 12, jste na novém území.

Je to jako Sugar Ray Leonard řekl Tommymu Hearnsovi: „Vezmu tě do hluboké vody a já tě utopím.“ Takže to očekáváme, vezmeme ho do hluboké vody a utopíme ho.

Gamboa je velmi univerzální. Musíte ho pořádně sledovat. Sledoval jsem ho opravdu zblízka a viděl jsem ho házet údery, které většina bojovníků neumí házet. Vidím techniku ​​a vidím změnu až v ringu. V posledních týdnech jsme věci změnili a používáme různé techniky. Je to skvělý kubánský bojovník.

Sedmatřicetiletý Gamboa držel v letech 2010-11 souběžně tituly WBA a IBF.

pravidla tenisu pro začátečníky

Boj zasvětil Jorge Hernándezovi - zlatému olympijskému medailistovi z roku 1976 a svému mentorovi -, kteří tento měsíc prošli.

Každý ví, co pro mě pan Hernandez znamenal, řekl Gamboa Boxerská scéna . Byl nejen mým trenérem na Kubě, ale byl pro mě jako druhá otcova postava a jeho vzpomínka bude vždy žít se mnou. Zároveň tento boj zasvětím jeho paměti a jeho odkazu.


Populární Problémy

Nicole Scherzinger byla připsána hlavní role při vítězství Grigora Dimitrova ve finále ATP nad Davidem Goffinem.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Seattle Sounders vs Toronto FC online, pokud žijete ve Spojených státech.

Dva specialisté na antukové hřiště, Rafael Nadal a Dominic Thiem, proti sobě bojují o postup do semifinále. .

Dlahy zápěstí často používají lidé zabývající se syndromem karpálního tunelu (CTS), revmatoidní artritidou (RA) a různými dalšími příčinami bolesti zápěstí, ztuhlosti nebo slabosti. Přicházejí v mnoha tvarech, velikostech a materiálech, ale spadají do dvou ...

Zde je návod, jak streamovat tributní koncert Merle Haggard společnosti A & E „Salute to a Country Legend“ online bez kabelu.