Delray Beach Open 2019: Reilly Opelka vs Tennys Sandgren, náhled a předpověď

Reilly OpelkaPři celoamerickém střetnutí prvního kola na Delray Beach Open se sebevědomá Reilley Opelka setká se zkušeným pozdně rozkvetlým Tennysem Sandgrenem.

Jednadvacetiletý Opelka začíná svůj první titul ATP na New York Open minulý týden. Nejvyšší hráč ATP hraje nejlepší tenis své dosud rodící se kariéry. I na prvním letošním Grand Slamu si vedl dobře, když se prosadil se svým kolegou velkým serverem Johnem Isnerem v Melbourne.Aby dokázal, že nešlo o jednorázovku, udělal to samé Isnerovi na New York Open. Na cestě ke svému prvnímu titulu ATP se také prosadil ze zavedenějších hráčů jako Adrien Mannarino a Guillermo Garcia-Lopez, než ve finále překonal Kanaďana Braydena Schnura.

jak léčit bolest tenisového lokte

Hra Opelka je založena na rychlosti a přesnosti jeho podání. Stejně jako ostatní vysokí a velcí hráči jako Isner a Ivo Karlovic ani on není příliš rychlý, pokud jde o pohyb po základní čáře. Ale na rozdíl od těch dvou zde uvedených, mladé nohy Opelky zajišťují, že odvede slušnou práci při pokrývání kurtu.

Jeho soupeřem v prvním kole bude americký kolega, který hrál hodně ze svého tenisu v relativně nejasnosti na úrovni Challengeru, než najednou přišel z ničeho nic a dosáhl čtvrtfinále Australian Open 2018.Tennys Sandgren na Australian Open 2019

Od té doby nebyl život pro Sandgrena nikdy stejný. Díky tomuto úžasnému průlomu se mu podařilo dostat své hodnocení dostatečně vysoko, aby si zajistil účast na většině turnajů 1. úrovně. Ačkoli v loňském roce nebyl schopen znovu zapálit tento druh magie na tenisovém kurtu, udělal jen tolik, aby zůstal konkurenceschopný a udržel si slušné umístění.

Aktuální sezóna pro sedmadvacetiletého mladíka začala dobře. Stejně jako Opelka, i Sandgren získal svůj první letošní titul ATP. To se stalo v lednu na Auckland Open, kde se prosadil z mnoha špičkových hráčů včetně Philipp Kohlschreiber, Leonardo Mayer a Marco Cecchinato.Ačkoli Sandgren letos nedokázal zopakovat své hrdinství z roku 2018 na Australian Open, přichází na turnaj Delray Beach s dobrou formou. Nemá velké podání Opelky, ale pokrytí soudu je určitě lepší.

Přestože je Opelka sebevědomá, zkušený Sandgren má ve hře novou výzvu na americkém tenisovém horizontu.

Předpověď: Reilly Opelka k vítězství ve 3 setech.

Populární Problémy

Tim Henman věří, že výběr Novaka Djokoviče jako favorita titulu „ve skutečnosti nechodí na končetiny“. Brit také prohlásil, že Dominic Thiem je po Djokovičovi a Rafaelu Nadalovi nejlepším hráčem na světě.

Zde je přehled o tom, jak sledovat McGregor vs Poirier 3 a všechny zápasy UFC 264 ve vaší televizi, Roku, Firestick, PS4, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak měřit velikost ruky. Existuje několik způsobů, jak měřit velikost ruky, a konkrétní metrika, kterou potřebujete, bude záviset na tom, proč tyto ruce měříte. Správné dimenzování rukavic vyžaduje měření obvodu nebo délky v palcích nebo ...

Kuznetsova překonává trenérskou kontroverzi a připravuje show Sereny