Delray Beach Open 2019: Reilly Opelka vs Tennys Sandgren, náhled a předpověď

Reilly Opelka

Reilly Opelka

Při celoamerickém střetnutí prvního kola na Delray Beach Open se sebevědomá Reilley Opelka setká se zkušeným pozdně rozkvetlým Tennysem Sandgrenem.

Jednadvacetiletý Opelka začíná svůj první titul ATP na New York Open minulý týden. Nejvyšší hráč ATP hraje nejlepší tenis své dosud rodící se kariéry. I na prvním letošním Grand Slamu si vedl dobře, když se prosadil se svým kolegou velkým serverem Johnem Isnerem v Melbourne.

Aby dokázal, že nešlo o jednorázovku, udělal to samé Isnerovi na New York Open. Na cestě ke svému prvnímu titulu ATP se také prosadil ze zavedenějších hráčů jako Adrien Mannarino a Guillermo Garcia-Lopez, než ve finále překonal Kanaďana Braydena Schnura.

modré semišové tenisky

Hra Opelka je založena na rychlosti a přesnosti jeho podání. Stejně jako ostatní vysokí a velcí hráči jako Isner a Ivo Karlovic ani on není příliš rychlý, pokud jde o pohyb po základní čáře. Ale na rozdíl od těch dvou zde uvedených, mladé nohy Opelky zajišťují, že odvede slušnou práci při pokrývání kurtu.

Jeho soupeřem v prvním kole bude americký kolega, který hrál hodně ze svého tenisu v relativně nejasnosti na úrovni Challengeru, než najednou přišel z ničeho nic a dosáhl čtvrtfinále Australian Open 2018.

Tennys Sandgren na Australian Open 2019

Tennys Sandgren na Australian Open 2019

Od té doby nebyl život pro Sandgrena nikdy stejný. Díky tomuto úžasnému průlomu se mu podařilo dostat své hodnocení dostatečně vysoko, aby si zajistil účast na většině turnajů 1. úrovně. Ačkoli v loňském roce nebyl schopen znovu zapálit tento druh magie na tenisovém kurtu, udělal jen tolik, aby zůstal konkurenceschopný a udržel si slušné umístění.

Aktuální sezóna pro sedmadvacetiletého mladíka začala dobře. Stejně jako Opelka, i Sandgren získal svůj první letošní titul ATP. To se stalo v lednu na Auckland Open, kde se prosadil z mnoha špičkových hráčů včetně Philipp Kohlschreiber, Leonardo Mayer a Marco Cecchinato.

Ačkoli Sandgren letos nedokázal zopakovat své hrdinství z roku 2018 na Australian Open, přichází na turnaj Delray Beach s dobrou formou. Nemá velké podání Opelky, ale pokrytí soudu je určitě lepší.

Přestože je Opelka sebevědomá, zkušený Sandgren má ve hře novou výzvu na americkém tenisovém horizontu.

Předpověď: Reilly Opelka k vítězství ve 3 setech.

Populární Problémy

USA juniorský hokejový tým se ve čtvrtek večer utká se Švédskem ve Worlds. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Jak podpořit zdraví srdce. Ať už máte strach, nebo se jen staráte o sebe, máte právo soustředit se na udržení zdravého srdce. Naštěstí můžete podpořit zdraví svého srdce některými opatřeními zdravého rozumu, jako je ...

Andrey Rublev přiznal, že nemohl úplně uvěřit, že se Rogerovi Federerovi minulý měsíc podařilo postoupit do čtvrtfinále Wimbledonu, přestože více než rok nehrál téměř žádný tenis.

V sobotu se Notre Dame ujme státu Iowa v Camping World Bowl. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Chcete streamovat Quints právě teď? Zde je návod, jak můžete streamovat klasický originální film Disney a vše, co o něm potřebujete vědět.

„Parivrtta Janu Sirsasana“ nebo „Revolved Head to Knee Pose“ je póza, která vám protáhne hamstringy, páteř, ramena, spodní část zad a boky břicha. Https://yoganonymous.com/yoga-pose- členění-parivrtta-leden-sirsasana-r ...