Jak se dívat na Canadian Open 2019 online bez kabelu v USA

Sledujte Canadian Open online

GettyRogers Cup 2019, známý také jako Canadian Open, bude probíhat od 5. do 11. srpna. Turnaj žen se bude konat v Torontu Aviva Center a muži budou hrát na stadionu IGA v Montréalu.Ve Spojených státech bude pokrytí kanadského turnaje 2019 Open na Tennis Channel a ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Sledujte Tennis Channel a ESPN2: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : ESPN a ESPN2 jsou součástí každého balíčku, zatímco Tennis Channel je součástí balíčku Elite a výše.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Canadian Open na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

nejlepší tenisové obrázky

Sledujte Tennis Channel: FuboTVTenisový kanál je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN2 však není součástí FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos pokrytí Canadian Open Canadian Tennis na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.

Sledujte ESPN2: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně ESPN2. Tenisový kanál však není součástí Hulu.

10 nejlepších raket na stolní tenis na světě

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat pokrytí ESPN2 z Canadian Open na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Kanadský otevřený náhled 2019

V loňském roce Rafael Nadal porazil Stefanose Tsitsipase ve dvou setech a získal svůj čtvrtý titul v Rogers Cupu v kariéře.

aircast loketní ortéza

V červnu si třiatřicetiletý Španěl připsal 12. mistrovství French Open; žádný jiný hráč nevyhrál žádný grandslamový turnaj dvouhry více než devětkrát.

Nadal tento výkon sledoval až do semifinále Wimbledonu, kde podlehl Rogerovi Federerovi 6-7 (3), 6-1, 3-6, 4-6.

Podle Nadala to bylo po porážce těžké ESPN . Měl jsem své šance. Myslím, že hrál [trochu] lépe než já. Pravděpodobně jsem nehrál tak dobře jako v předchozích kolech a on hrál dobře. Takže si to zaslouží. Gratuluji mu.

Nadal dodal: [Jsem] smutný ze ztráty, protože pro mě to byla další příležitost. Ale zároveň [vytvořím] další příležitost být v dalším finále Grand Slamu. Prostě přijměte, že [dnes] nebyl můj den. Odehrál jsem skvělou akci. Beru to pozitivně.

Současně je dnešek smutný, protože pro mě vím, že šance nejsou věčné. Loni jsem tu měl šance. Měl jsem ještě jeden [letos] a nebyl jsem schopen konvertovat, abych to tady vyhrál ještě jednou.

Federer prohrál s Novakem Djokovičem ve finále Wimbledonu 7–6 (5), 1–6, 7–6 (4), 4–6, 13–12 (3). Federer, Nadal a Djokovič jsou na prvním, druhém a třetím místě v singlových mužských titulech všech dob, s 20, 18 a 16.

bodování tenisu

Nadalovi soupeři se letošního Rogers Cupu nezúčastní.

Když se dostanu na turnaj, snažím se pracovat na svých věcech a pracovat na své hře, řekl Nadal podle oficiální stránky ATP Tour . Nezáleží na tom, jestli tu jsou Novak nebo Roger, nebo ne. Je zde mnoho skvělých hráčů, takže se musím co nejdříve připravit a být připraven na akci.

Simona Halepová před rokem vtrhla do ženského žebříčku, aby si připsala druhé mistrovství Rogers Cupu a ve finále lemovala Sloane Stephensovou 7–6 (6), 3–6, 6–4.

Sedmadvacetiletá Rumunka ve Wimbledonu předvádí dominantní výkon-na cestě ke svému druhému grandslamovému titulu upustila jen o jednu sadu, což nakonec v šampionátu vedlo Serenu Williamsovou 6-2, 6-2.

No, měl jsem nervy, řekl Halep Tennis.com . Moje břicho nebylo před zápasem moc dobré. Věděl jsem, že na emoce není čas. Právě jsem přišel na kurt a vydal jsem to nejlepší.

Dodala: Je to něco velmi zvláštního a na tento den nikdy nezapomenu. Když mi bylo 10, 12 let, byl to sen mé matky. Řekla, že pokud chci dělat něco v tenise, musím si zahrát finále Wimbledonu.


Populární Problémy

Dokončení dvojité zatáčky, známé také jako dvojitá pirueta, je jedním z nejikoničtějších manévrů v dandlingovém baletu. Úspěšné dokončení dvou otáček bez závratí nebo pádu je otázkou správného umístění, ...

Michiganský basketbal v úterý otevírá sezonu 2019-20 starému nemesis Appalachian State. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zastavení šíření jednou nohou jsou techniky, které můžete použít, když zápasíte, abyste svého protivníka dostali na zem. Provedení takedownu vysoké jedné nohy je nejjednodušší pro začátečníky a zahrnuje popadnutí soupeře kolem kolena ....

Po vítězství v prvním kole na US Open 2021 se Coco Gauff podělila o své myšlenky na odstoupení Sereny a Venus Williamsových z turnaje. Mluvila také o tom, že v příštím kole bude čelit Sloane Stephensové a ve svém trenérském týmu bude mít Patricka Mouratogloua.

Jak se dostat do esportu. Esports je vysoce konkurenceschopné a rychle rostoucí odvětví. Hraní videoher na profesionální úrovni vyžaduje čas, obětavost a spoustu dovedností. Budete muset rozvíjet odborné znalosti ve hře a ...