Devátý Dominic Thiem na žebříčku nejlépe placených tenistů podle časopisu Forbes

Dominic Thiem je 9. nejlépe placeným tenistou roku 2020

Dominic Thiem je 9. nejlépe placeným tenistou roku 2020Svět č. 3 Dominic Thiem byl jedním z nejkonzistentnějších hráčů na okruhu ATP mimo tenis '' Big 3 '. Rakušan se dostal do finále tří grandslamů a také do finále ATP na konci roku.Jeho úspěšné výkony na hřišti výrazně zvýšily jeho výdělky, ale stále zůstává daleko za Rogerem Federerem, Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem. Forbes 'seznam nejlépe placených tenistů roku 2020 (výdělky vypočítané od června 2019 do června 2020.)První příčku si drží 20násobný grandslamový šampion Roger Federer se ziskem 106,3 milionu dolarů. Federerovi nejbližší soupeři, Novak Djokovic a Rafa Nadal, zaujímají druhé a třetí místo, i když nedokázali utratit ani polovinu toho, co Federer dokázal v roce 2020.Nejlépe placenou hráčkou na ženském okruhu (celkově čtvrtá) je Naomi Osaka, která nasbírala 37,4 milionu dolarů. Serena Williamsová zaujímá páté místo po 36 milionech dolarů, zatímco Kei Nishikori je šestá s 32,1 miliony dolarů.Nishikori vydělal neuvěřitelných 31 milionů dolarů díky dohodám se společnostmi Asahi, NTT, Japan Airlines, Lixil, Procter & Gamble a Nissin, všichni oficiální sponzoři olympijských her v Tokiu.

Kei Nishikori

Soudy Kei Nishikoriho na hřišti jeho značku neovlivnilySedmé místo zaujímá šampion French Open Ash Barty, jehož výhra 11,3 milionu dolarů v loňském roce byla druhou nejvyšší ze všech dob na turnaji WTA Tour za 12,4 miliony dolarů Sereny v roce 2013.Druhý v pořadí US Open 2019 Daniil Medveděv, který v loňském roce absolvoval šest přímých finále ATP Tour, je na seznamu osmý s 11,8 miliony dolarů, zatímco Dominic Thiem, který vydělal 11,1 milionu dolarů, je devátý.

Peníze a ceny za podporu značky Dominic Thiem

Dominic Thiem, který se dostal do finále Australian Open 2020, utržil peněžní odměnu 7,1 milionu dolarů, zatímco dohody o podpoře společností Adidas, Babolat, Red Bull, Bank Austria, Rolex a Sky Sport mu přinesly další 4 miliony dolarů.

Po nedávném podpisu smlouvy s porcelánovou výrobní společností Duravit se očekává, že zisky Thiema budou nadále růst a příští rok by se mohl dostat do Top 7.

Populární Problémy

Jak posílit trénink na běžeckém pásu. Zatímco běžecký pás se obecně používá k zajištění kardio cvičení, není to vše, co stroj dokáže. Běžecký pás můžete použít také k rutině silového tréninku. Procvičte si celé tělo ...

Hledáte v sobotu živý přenos z Velké ceny IndyCar z Indianapolis? Zde je přehled toho, jak se dívat, i když nemáte kabel.

Jak udržet dech vašeho psa svěží. Zatímco zdraví psi nemají nejlepší dech, dech vašeho mazlíčka by vás neměl srazit z nohou ani cítit jako stoka. Nejčastější příčinou zápachu z úst u psů jsou zuby a dásně ...

Trojnásobný šampion Roger Federer se ve čtvrtfinálové fázi Miami Open 2019 utká s dobře sloužícím Kevinem Andersonem.

„Vyšetřování“ má premiéru na HBO v pondělí večer. Zde je návod, jak můžete sledovat online minisérii, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.