Fyzio Dominika Thiema informuje o jeho zranění zápěstí, říká, že je to podobné problému s Rafaelem Nadalem v roce 2016

Dominic Thiem na French Open 2020

Dominic Thiem na French Open 2020

Fyzioterapeut Dominika Thiema Alex Stober nedávno poskytl aktualizaci 27letého zranění zápěstí. Stober také odhalil, že Rafael Nadal trpěl podobným onemocněním v roce 2016.

kde sehnat tenisky

Thiem poranil zápěstí během červnového zápasu proti Adrianovi Mannarinovi na mistrovství Mallorky. Po rozsáhlých lékařských prohlídkách bylo potvrzeno, že Rakušan vytáhl šlachy na ulnární straně pravého zápěstí a že problém se bude léčit několik týdnů.

Dominic Thiem byl tak nucen odstoupit z řady akcí, včetně Wimbledonu. Sedmadvacetiletý hráč nedávno přiznal, že jeho šance na návrat do plné kondice před US Open by byla „obtížná“.

Thiemův trenérský tým - jehož součástí je Alex Stober - nyní vyjádřil opatrnost ohledně návratu svého svěřence a tvrdil, že Rakušan se vrátí, jen když bude zcela fit. Stober odmítl poskytnout přesnou časovou osu pro Thiemův comeback, ale tvrdil, že světová šestka si letos zahraje znovu.

'Datum zatím nemáme v dohledu, protože se řídíme další lékařskou radou,' Řekl Stober při rozhovoru se Salzburgerem Nachrichten . 'Jisté ale je, že Dominic se letos vrátí na hřiště.' Dominic ví, že musí být trpělivý (aby se jeho zranění úplně uzdravilo). Proces hojení se vyvíjí podle očekávání. '

Alex Stober dále zmínil, že Dominic Thiem svému lékařskému týmu plně věří a že bude i nadále dbát na jejich rady. Rovněž poukázal na to, že Thiemovo zranění zápěstí je podobné tomu, které utrpěl Rafael Nadal v roce 2016, což naznačuje, že se pravděpodobně nejedná o dlouhodobý problém.

'Dominic od začátku doktorům důvěřoval a bude se jejich radami i nadále řídit,' řekl Stober. 'On (Rafael Nadal) měl v roce 2016 podobné zranění.'
Rafael Nadal s obsazením na zápěstí na French Open 2016

Rafael Nadal s obsazením na zápěstí na French Open 2016

nejlepší místa k nákupu tenisek

Nadal si poranil levé zápěstí někdy během Madrid Open v roce 2016. Jeho stav se na Roland Garros zhoršil, což ho donutilo vystoupit před zápasem třetího kola proti Marcelu Granollersovi.

jak se zlepšit ve stolním tenise

Ten rok Nadal také vynechal Wimbledon a vrátil se k turné na olympijských hrách v Riu, téměř tři měsíce po zranění.

Dominic Thiem je mentálně silný: Wolfgang Thiem

Otec Dominica Thiema, Wolfgang Thiem, také promluvil se Salzburgerem Nachrichtenem a poskytl ujištění, že jeho syn je mentálně dostatečně silný, aby se dokázal vyrovnat s takovým nezdarem. Thiem Sr. dodal, že jeho syn plně využívá svůj volný čas trávením času se svými blízkými, což je luxus, který si na turné poskytuje jen zřídka.

'Je mentálně silný,' řekl Wolfgang Thiem. 'Měl spoustu času doma na rodinu a přátele, na věci, na které má jinak málo času.'
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominicem Thiemem (@domithiem)

Dominic Thiem byl v posledních týdnech představen na několika akcích, včetně Velké ceny Rakouska - kde byl zobrazen se svou současnou partnerkou Lili Paul -Roncalli.

Populární Problémy

Jak co nejlépe využít své dospívající roky. Vaše dospívající léta mohou být ošidná-je toho hodně, co se můžete naučit, a může se zdát, že potřebujete životní plán vymyslet co nejdříve. Nezapomeňte však, že vaše dospívající léta jsou časem ...

Novinky Netflix: novinky z měsíce listopadu! Netflix vám přináší řadu filmů, dokumentů, komedií a prázdninových speciálů.

Rafael Nadal získal svůj 13. titul Roland Garros prodlužující rekord a vyrovnal Federerův rekord 20 grandslamů. Vzestup Huga Gastona a další příběhy z Roland Garros 2020.

Martina Hingis se vrátí do švýcarského týmu Fed Cup po 17 letech.

„Sám“ kanálu History Channel je zpět pro sezónu 7. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, i když nemáte kabelové přihlášení.

Akupunktura může léčit celou řadu různých stavů, od bolestí krku a ranní nevolnosti až po bolesti loktů a zad tenisu. Https://medschool.ucsd.edu/som/fmph/research/cim/clinicalcare/Pages/About-Acupuncture aspx Pokud jste ...