Donna Vekic zklamala notoricky známou poznámkou Nicka Kyrgiose

Nick Kyrgios

Souborová fotografie Nicka Kyrgiose

tenisky vs běžecké boty

Počet lidí kritizujících Nicka Kyrgiose kvůli jeho výbuchu na Rogersově poháru v Montrealu se každým dnem zvyšuje a nejnovějším příspěvkem k tomuto tématu je nejrelevantnější osoba obklopující kontroverzi - Donna Vekic. Devatenáctiletý tenista byl ve středu Kyrgiosova výbuchu ve švýcarském Stanislasu Wawrince.

(Thanasi) Kokkinakis praštil tvou přítelkyni. Omlouvám se, že vám to říkám, kámo, to bylo zaznamenáno, jak Kyrgios řekl Wawrinkovi při nesportovním pokusu o sáňkování.

Dospívající Chorvatka vyjádřila své zklamání nad Kyrgiosovým prohlášením a potvrdila, že si s Australanem o incidentu ještě promluví. Řekla, že se soustředí pouze na tenis a doufá, že se podobné situaci v budoucnu vyhne.

Není to jednoduché, ale snažím se soustředit na tenis a svůj další zápas. S Kyrgiosem jsem nemluvil. Ale je to velmi zklamáním, že se to v našem sportu děje, a doufám, že se to nebude opakovat, protože to není pro náš sport moc dobrý obraz, informoval ji Telegraph jak říká.

Řekla také, že doufá, že se Kyrgios poučil z nešťastného incidentu a rozruchu kolem něj.

napravit bolest tenisového lokte

Když byl Kyrgios dotázán na incident, řekl, že za jeho výroky nejsou žádné myšlenky, a připustil, že byl v tuto chvíli zachycen.

Víš, myslel jsem si, ach, víš, začal na mě být trochu mazaný, takže nevím, je to jen momentální druh věcí. Ale jo, to opravdu nevím. Právě jsem to řekl, řekl Kyrgios v rozhovoru na hřišti po zápase.

Wawrinka doufá v zásadní akci proti Kyrgiovi

Thanasi Kokkinakis je Davis Cupovým spoluhráčem a blízkým přítelem Kyrgiose, ale také nad jeho chováním kroutil hlavou. Připustil, že to, co jeho kolega Australan udělal, je nepřijatelné, a prozradil, že se mu Kyrgios od té doby omluvil.

Omluvil se mi. Dal jsem mu vědět, dal jsem mu jasně najevo, že to nemůže udělat. Pokud má problém, musí to říci soukromě, řekl Kokkinakis. Způsob, jakým k tomu přistoupil, rozhodně nebyl správný.

Nick Kyrgios dostal za své chování na dvoře pokutu 4700 liber a od té doby se omluvil. Zápas mezi Wawrinkou a Kyrgiosem viděl, že ‚otevřený‘ Australan zvítězil ve druhém kole poté, co ve třetím setu odešli Švýcaři. Hned v dalším kole však Kyrgios okusil porážku proti Američanovi Johnu Isnerovi 5-7, 6-3 za pouhých 56 minut.

živé přenosy kovbojů proti redskins

Stanislas Wawrinka, muž, na kterého bylo namířeno barbarské chvástání, požadoval, aby proti Kyrgiovi byla podniknuta velká opatření, přičemž citoval skutečnost, že při mnoha příležitostech snadno překračuje hranice.

Jsou věci, bez ohledu na to, jak se máte, bez ohledu na stres, který na hřišti máte, jsou věci, které prostě nemůžete říct. Každý zápas má problémy. Každý zápas se chová velmi špatně. Opravdu doufám, že ATP proti němu tentokrát podnikne zásadní kroky, řekla Wawrinka.

Populární Problémy

Zahradnictví je obvykle velmi nepořádné, a pokud jste zahradník poprvé, nebo se chystáte někam (babička, kamarádka, komunitní zahrada ...) dělat zahradnictví? Pokud to čtete, pravděpodobně nevíte, co si vzít na sebe, takže jste tady ...

Jim Courier věří, že Novak Djokovič může zůstat světovou jedničkou na dlouhou dobu, pokud zůstane soustředěný a zdravý. Courier dodal, že Djokovičovy úspěchy při hraní ve stejné éře jako Federer a Nadal jsou těžko pochopitelné.

Vaše jádro, často nazývané vaše „powerhouse“, se skládá ze svalů mezi vaší bránicí a pánevním dnem. Tyto svaly stabilizují páteř a pánev a udržují vaše tělo stabilní při kinetickém pohybu vpřed. Silné jádro také ...

Máte před pár měsíci úžasný nový pár tenisek Nike? A teď vypadají na tři roky? Neboj se. Bez ohledu na slzy a změnu barvy mohou vaše Nikes vypadat jako nové pomocí několika jednoduchých kroků. Zbavte se přebytečné špíny. Vyhnout se...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Richmond vs La Salle, který je k dispozici exkluzivně na ESPN Plus.