Dubaj Rugby Sevens 2018 přímý přenos: Jak se dívat online v USA

Gettyzákladní pravidla badmintonu

První část mužské série HSBC World Rugby Sevens Series 2018-19 HSBC začíná tento týden na stadionu Sevens ve Spojených arabských emirátech, protože 16 zemí soutěží v sezóně zahajující hru Dubai Sevens.

Pro ty, kteří jsou ve Spojených státech, první zápas (USA vs Španělsko) začíná ve čtvrtek večer o půlnoci ET, přičemž soutěž probíhá poměrně stabilně až do pátku a soboty ( úplný seznam příslušenství a časy zahájení ).I když to nebude vysíláno v televizi nikde v USA, stále můžete sledujte živý přenos celého turnaje na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která vysílá desítky mezinárodních ragbyových zápasů.

Můžeš zaregistrujte se zdarma na 7denní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos z každého zápasu na vašem počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, vše, co je streamováno na ESPN+, je také možné sledovat na vyžádání dodatečně prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.
Náhled

Jižní Afrika, obranná série zády k sobě a Dubajští šampióni zahájí sezónu 2018-19 v Pool A po boku Argentiny, Samoy a pozvánky Zimbabwe.

Mezitím se v Pool B objeví šampióni Dubaje 2013 a 2015 Fidži, k nimž se připojí Francie, Skotsko a Keňa. Pool C staví dohromady Nový Zéland, USA, Španělsko a Wales. A Pool D má Anglii, Austrálii, Kanadu a nový hlavní tým Japonsko.

Je vždy vzrušující být v Dubaji, chystat se začít novou světovou sérii, Řekl novozélandský kapitán Scott Curry . Vidíte, že všechny týmy se velmi snaží dostat ven a začít hrát ragby. Je to rozhodně vzrušující doba.K vzrušení z letošní světové série přispívá fakt, že poslouží také jako kvalifikace na letní olympijské hry. Nejlepší čtyři dokončující týmy v sérii si zajistí místa na turnaji Tokio 2020 (Japonsko se automaticky kvalifikuje jako hostitel), což jen zvýší důležitost dobrého startu tento víkend v Dubaji.

Tento rok je o kvalifikaci na olympijské hry, je to pro všechny týmy obrovský rok, řekl Curry. Na světové sérii nemůžete začít pomalu. Vyhrát světovou sérii je o konzistenci, takže dobře začít zde nás dobře přivede k doufejme, že půjdeme a vyhrajeme světovou sérii.

Samozřejmě bude více příležitostí kvalifikovat se do Tokia, ale vzhledem k tomu, že v letošním roce bude přidána sázka na olympijskou kvalifikaci a každý tým se může pochlubit čistým štítem pro zahájení sezóny, dubajská ragbyová sedmička by měla sloužit jako velmi zábavný turnaj.

Podívejte se na simpsonovu sezónu 4

Populární Problémy

Šance nejlepších hráčů v antukové sezóně

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat premiéru sezóny 10 Curb Your Enthusiasm bez kabelu.

1. sezóna očekávané animované dramedy 'Undone' je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak sledovat epizody online.

Zlomenina holenní plató je zlomenina holenní kosti nebo holenní kosti, která zasahuje do kolena. V některých případech se může jednat o menší zlomeninu, která se rychle hojí pouze kolenní ortézou nebo sádrou. V ostatních případech se kost může roztříštit, zlomit ...

Zde je návod, jak můžete online sérii 9 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Rest in Pieces“ online bez kabelu.