Živý stream Egg Bowl 2020: Jak sledovat stát Mississippi vs Ole Miss

Hodinky Egg Bowl 2020

Getty QB Will Rogers z Mississippi State BulldogsVaječná mísa je zpět, protože Mississippi State Bulldogs (2-5) míří na stadion Vaught-Hemingway, kde se v této sobotní rivalské hře SEC West utká s Ole Miss Rebels (3-4).Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Mississippi State vs Ole Miss online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarmazlaté třpytivé tenisové boty

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Mississippi State vs Ole Miss můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě SEC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Mississippi State vs Ole Miss můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě SEC a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Mississippi State vs Ole Miss můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě SEC Network a dalších 40 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Mississippi State vs Ole Miss můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Mississippi State vs Ole Miss Preview

Ole Miss vyhrála hned dvě po hrubé úvodní hře, která zahrnovala prohry s Alabamou, Floridou a Auburnem. Poslední zápas Mississippi byla výhra 59: 42 nad Jižní Karolínou 14. listopadu. Quarterback Matt Corral bylo zhasnuto ve vítězství, šlo o 28-32 na 513 yardů a čtyři přistání. Byl to druhý týden v řadě, kdy Rebelové získali 50 a více bodů, a pokusí se to zvládnout třikrát proti obraně státu Mississippi, která vzdává 28 bodů za zápas.

pravidla pro raketbal

Lane Kiffin a Rebels viděli, že jejich poslední zápas proti Texas A&M byl zrušen kvůli problémům s COVID-19, a Kiffin tento týden řekl, že on a jeho tým využili prodloužení k přípravě na Mississippi State. Velmi jedinečné schéma, které vám dává spoustu problémů. Návrat do státu San Diego. Hrají opravdu tvrdě. Očividně mají hráče, kteří hrají tvrdě, a trenéry, kteří to z nich dostávají. Dopředu hrají extrémně násilně, Řekl Kiffen .

Na druhé straně hlavní trenér Bulldogs Mike Leach ví, proti čemu se jeho tým tento týden postaví, a tento týden při rozhovoru s médii upozornil na Corral a potenciál tohoto přestupku. Jen si myslím, že jsou tak trochu kolektivně výbušní při útoku. Řekl bych, jak jsou výbušní v útoku, to je věc, která vyskočí nejvíc. Myslím, že jsou dobří i v dalších fázích hry, Leach řekl: také poznamenává, že očekával absolutní boj až do cíle:

Vím, že jen za ta léta, i když jsem byl dítě, to byla vždy neuvěřitelně intenzivní hra. Vím, že to má pro lidi velký význam, a vím, že se to konverzuje po celý rok. Není dne, kdy bych neslyšel, že by někdo zmínil Egg Bowl.

Mississippi State hrály naposledy 21. listopadu, kdy prohrály těžký zápas s tehdejším Ne. 13. místo v Gruzii. Quarterback Will Rogers byl vynikající při ztrátě 31-24, šel na 41-52 na 336 yardů a přistání. Pro Rogerse to byla zatím nejlepší hra v sezóně a tento týden bude potřebovat podobný výkon s možná trochu větší palebnou silou, pokud chtějí přijít s výhrou.

Ole Miss vede historickou sérii 62–46–6, ale poslední dvě vyhrál stát Mississippi.


Populární Problémy

Alabama v sobotu otevírá fotbalovou sezónu 2020 proti Mizzou. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Podívejte se na některé ohromující rekordy, které lze na letošním French Open vytvořit.

Zde je deset neznámých faktů o Marii Šarapovové.

Jak zasáhnout rychlým pohybem v badmintonu. I začínající badmintonisté pravděpodobně vědí, že podání provádí hráč na začátku hry nebo po bodu. Flick serve je však pokročilá úroveň servírování, která dokáže zachytit ...

Eugenie Bouchard a Paula Badosa se v sobotu setkají v semifinále Istanbul Open. Badosa vede hlavou 1: 0 nad Bouchardem přicházejícím do zápasu.