French Open: Míčový dětský sbor, tichá symfonie
Plesové děti se připravují na akci v sobotu

Jejich neomezená energie je téměř infekční. Půjčují nohy turnaji a umožňují mu luxus plynulého běhu. Chlapci a dívky nehledají pozornost, ve skutečnosti je jejich úkolem sklouznout do stínu, jakmile je úkol splněn. Žijí v tichém tichu v rozích kurtů, přesto dávají turnaji život a dech. Neznáme jejich jméno ani volání, ve skutečnosti nevidíme ani jejich tváře. Míčové děti jsou samy o sobě komunitou, tichým praporem, který udržuje kola v pohybu pro masivní akci, jako je French Open v Roland Garros.

Tým zodpovědný za přípravu této armády mladých chlapců a dívek každý rok zve přihlášky od dětí ve věku 12 - 16 let z různých francouzských provincií. Je to cvičení, které je téměř vedeno s pietou, se spoustou trpělivosti spojené s téměř celoročním projektem.

Výběrové řízení na French Open 2015 již začalo a zástupce FFT mě s velkou hrdostí informoval, že již získali zájem až 1200 uchazečů. Nakonec bude asi 3000 uchazečů, jako tomu bylo u tohoto vydání turnaje.

David Portier je mírně stavěný mladý muž - slunná povaha a nabitý program maskuje jeho jedenáctiletou práci ve federaci Francaise de Tennis, která provozuje French Open společně s Mezinárodní tenisovou federací.

Portier prošel řadami a nyní vede tým, který řídí Ramasseurs de balles de Roland-Garros, jak jsou zde známí. Je to disciplinista a týmový muž, a proto je jeho úkolem udržet tým téměř tří stovek lidí pohlcený jako rodina po dobu tří týdnů, které tráví kolem Roland Garros. Týmová práce, disciplína a dobrý přístup jsou klíčové atributy pro míčové dítě, řekl vedoucí organizace Ball Kid na French Open.
David Portier s několika dětmi s míčem na Roland Garros

Od chlapců a dívek se očekává, že budou francouzskými státními příslušníky, měří méně než 1,75 m a neměli by nosit brýle ani čočky. Vedoucí týmů cestují po celé zemi a vybírají si z předních tenisových klubů, kteří hledají nejlepší talenty, které jsou k dispozici pro práci na turnaji.

bezohledná pravidla rakety

Házení míče je náročné - obvykle jich je na hřišti šest a další dvě skupiny po šesti čekají na otočení každých 30 minut. Je to práce, která vyžaduje kondici, obratnost a soustředění. A FFT netrpí žádnou neefektivností, protože nechtějí, aby byla pozornost věnována zbytečné neobratnosti na hřišti.

Z přibližně 3000 uchazečů vybere FFT přibližně 400 dětí na čtyřdenní školení a workshop, kde učí a hodnotí chlapce a dívky pro konečný výběr do turnaje. Nakonec se 220 chlapců a dívek rozhodlo a připojilo se k nim 30 nejlepších žáků z turnaje předchozího roku, aby se zajistilo 250 dětí potřebných k pořádání třítýdenní akce.

Účast je zcela dobrovolná a největšími výnosy z tohoto pobytu jsou pocit hrdosti a malý suvenýr na konci turnaje. Děti samozřejmě také obdrží uniformní soupravu od společnosti Adidas, včetně oděvů a obuvi.

koncová rychlost tenisového míčku

Děti procházejí intenzivním tréninkem - očekává se, že budou rychlé a neviditelné v co nejkratším čase. Očekává se, že se budou koule válcovat, skákající míč jim určitě zajistí ponuré připomenutí od supervizorů, kteří dohlížejí na každý pohyb dětí a poskytnou podrobné poznámky o výkonu každého dítěte během dne.

Nejlepší ze šarže pak získají radost z práce během druhého týdne - to nejlepší, co vydrží až do semifinále a finále. Je to nebezpečná práce - mladá dívka skončila s krvácením z nosu za to, že se nedokázala stáhnout z rakety Karlovic.

Může to být také zdrcující, protože tyto děti zbožňují muže a ženy, kterým slouží. Malo, mladý chlapec, který natáhl deštník Novakovi Djokovicovi, než se s ním podělil o místo a drink, se po těch několika minutách ve světle reflektorů proměnil v senzaci.

FFT byl nucen držet média na uzdě, aby zabránil dítěti ztratit rovnováhu. Není třeba říkat, že byl držen stranou od příštího Djokovičova zápasu, aby nedošlo k další konverzaci. Mají žít ve stínu a pozornost je právem považována za nepříjemné rozptýlení.

Toto jsou děti, které mají sloužit hráčům a kurtům beze jména a tváře. Tak to má být a snad jediný způsob, jak to může fungovat. Předměty jejich pozornosti jsou míče, mokré ručníky a nápoje, které hráči potřebují, aby zůstali hydratovaní.

Ale potom jsou děti z plesu také umělci. Jejich postoj, buď skrčený u sítě, nebo stojící vysoko vzadu, je navržen tak, aby komunikoval rychlou pozornost a usnadňoval rychlý pohyb. Očekává se, že akt předání míče hráči nebo mezi nimi bude projevem milosti a dovednosti.

Tito chlapci a dívky vykazují na svůj útlý věk obrovskou vyspělost a dovednosti. A musíme stát a pozdravit jejich tichý, ale zásadní přínos pro hru, kterou tak vřele milujeme.

Populární Problémy

Dobré plavecké ploutve jsou nevyhnutelné pro skvělé plavecké tréninky-které z vás jednoho dne udělají dobrého plavce. Plavci - spolu s potápěči a tělními surfaři - používají ploutve po celá desetiletí, ale teprve nedávno mají trenéry i plavce ...

Novak Djokovic a Serena Williams vedou seznam hráčů s většinou titulů Miami Open.

Zde je návod, jak sledovat nedělní zápas Lakers vs Pelicans online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, New Orleans nebo mimo trh.

Jak vypracovat abs. Vaše břišní svaly jsou součástí skupiny svalů nazývaných vaše „jádro“, které všechny společně působí na podporu vaší rovnováhy a stability. Silné, dobře vyvinuté jádro je nezbytné pro vaše celkové zdraví ....

Pokud vás na konci dne často bolí v krku nebo v rameni, můžete mít technologický krk. Shrbená pozice, kterou tolik z nás zaujímá při pohledu na svůj telefon nebo počítač, může vést k bolesti, ztuhlosti a ...