Francouzský otevřený deník: Tyson sleduje, jak Serena balí úder, Nadal zaklepal na kluka

Mike Tyson sleduje Serenu Williamsovou na Roland GarrosMike Tyson sledoval, jak Serena Williamsová udeřila knockoutovou ránu Julii Goergesové a Rafael Nadal zasáhl míč s míčem poté, co v sobotu zatloukl Richarda Gasqueta na French Open.

Williamsová obnoví soupeření s Marií Šarapovovou ve čtvrtém kole na Roland Garros poté, co ve finálovém zápase na Court Suzanne Lenglen porazila Goergesovou 6-3 6: 4.Bývalý mistr světa v těžké váze Tyson byl na dvoře, aby viděl svého amerického kolegu rozpoutat záplavu úderných vítězů na silném displeji, když na svém prvním grandslamu od porodu šla od síly k síle.

Poté, co odvedl lehkou práci s bitím Francouze, Nadal odflákl Richarda Gasqueta ve dvou setech a pozval šťastného kluka na pár shromáždění.

Sledujte dění na pařížském i mimo hřiště v našem denním deníku.SERENA PŘEDSTAVUJE METTLE S „IRON MIKE“

protisilová vzpěra

Legendární Williams nikdy neměl nedostatek prominentních příznivců a Tyson podnikl cestu do francouzského hlavního města, aby podpořil svého kolegu Američana na 'Super sobotu'.

Williamsová měla Goerges na provazech hned na začátku a 23násobná hlavní vítězka dvouhry ji nenechala hlídat, když připravila showdown se Šarapovovou, který nesmí chybět.Šestatřicetiletá dívka bude muset umět boxovat, pokud chce překonat Rusku, která během pouhé hodiny zabila šestou nasazenou Karolinu Plíškovou 6-2 6-1.

DROP-PLEASER NADAL DÁVÁ MÍČKOVÉMU KLIDU

Nadal také vynesl výprask, desetinásobný šampion French Open, který se ve své vlasti vyhoupl na vítězství 6-3 6-2 6-2 nad Gasquetem.

Světová jednička předala raketu sebevědomému klukovi, aby využil vysněnou příležitost zaklepat po rozhovoru na soudu.

Přestože mladík vypadal šikovně, byl také zklamaný poté, co narazil bekhendem a forhendem do sítě dvě konce dvě slušné délky rally.

POKOJ POUZE PRO HALEP

Když bylo oznámeno, že světová jednička Simona Halepová bude hrát na novém Court 18, zvedlo se obočí.

A při pohledu na dlouhou frontu, když se hrnuly davy, aby se pokusili co nejlépe využít příležitost vidět to nejlepší semeno na venkovním hřišti, se toho zvedlo mnohem víc.

podání badmintonu

Stále se řadili dlouho poté, co se Halepová rozhodla porazit Andreu Petkovic 7-5 6-0.

ICE-COOL STEPHENS SOUHLASÍ S PĚT CHLAPŮ VZHLED

Sloane Stephensová zpečetila své místo v posledních 16 letech, ale pro šampionku US Open to nebyla dobrá zpráva.

Stephens se zděsila, když viděla, že jedno z jejích oblíbených míst, kde si dát zmrzlinu, už na Champs-Elysees není.

Američanka na své mediální konferenci řekla: „Víte, že Haagen-Dazové na Champu zavřeli a teď je to Five Guys. To je tedy tak neuctivé.

„Byl jsem z toho opravdu naštvaný. Ale našel jsem jednoho v obchoďáku, třeba přes ulici, takže jsem se s tím dokázal přeskupit. '

Populární Problémy

Instalace plynového potrubí pravděpodobně není úkolem, který byste měli provést jako svůj první projekt „udělej si sám“. Rizika, že uděláte chybu, převažují nad náklady profesionála. Zkušení kutilové však mohou nainstalovat plynovod stejně bezpečně jako ...

Nick Kyrgios je známý jak svými výkony na hřišti, tak svými mimosoudními shenanigany.

Podívejte se na úplný seznam nových streamovacích pořadů Apple, které byly dnes oznámeny pro Apple TV+. Zde je to, co můžete očekávat.

Paes a Hingis vyhráli čtvrtfinále ve dvou setech.

Jak udržet jídlo horké. Ať už chcete, aby vaše jídlo bylo teplé, když ho podáváte, nebo se obáváte o bezpečnost potravin, udržování jídla v teple je důležitá věc. Naštěstí existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak to udělat správně ve svém ...