Game of Thrones Season 8 Premiere Live Stream v USA, Velké Británii, AUS, CAN a dalších

HBO Hra o trůnyPrvní epizoda z Hra o trůny Premiéra sezóny 8 je téměř na HBO. Jste připraveni sledovat živý přenos? Pořad je vysílán v 9 hodin. Eastern dnes, 14. dubna 2019 (nebo 2:00 ráno ve Velké Británii 15. dubna současně.) Pokud chcete sledovat premiéru prostřednictvím živého přenosu, máme níže uvedené podrobnosti o různých částech světa.

Nejprve se podíváme na možnosti běžně dostupné ve Spojených státech a poté přejdeme do jiných zemí.Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde prostřednictvím HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

kde sloužit v tenise

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

sledovat fotbalový zápas armádního námořnictva živě

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenisové oblečení pro střední školy

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

(Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.


Jak zdarma streamovat ve Velké Británii

Zatímco diváci v USA mohou sledovat ve 21 hodin Eastern 14. dubna v televizi nebo online, Britští diváci bude ladit na živé sledování ve 2 hodiny ráno v pondělí 15. dubna. Pokud je však pro vás trochu pozdě, epizoda se bude znovu vysílat v noci 15. dubna ve 21 hodin, takže možná budete chtít počkat, dokud večerní premiéra ve Velké Británii.

jaké je skóre v tenise

Hra o trůny bude ve Velké Británii vysílat spíše na Sky Atlantic než na HBO. Pokud jste ve Velké Británii, nemůžete streamovat z HBO, ale vy umět proud žít ve 2:00 BST ve Velké Británii s NYNÍ TV , což je samostatná streamovací služba Sky. Aplikaci lze sledovat na celé řadě zařízení, včetně konzolí PlayStation a Xbox, Roku, Chromecast, Apple TV, PC nebo Mac, EETV, Youview a dalších. Na NOW TV lze aktivovat až čtyři zařízení. Pořad můžete také sledovat později poté, co je živě streamován prostřednictvím TV NYNÍ, nebo jej můžete znovu streamovat ve 21 hodin. 15. dubna, kdy se ve Velké Británii vysílá podruhé na Sky Atlantic.

Pokud máte předplatné Sky, můžete ke streamování epizody použít také SKY GO, který bude streamovat současně s živým televizním vysíláním.

Pokud jste ve Velké Británii a nemáte předplatné Sky, můžete získat 7denní bezplatnou zkušební verzi NOW TV a poté platit 7,99 GBP měsíčně za přístup ke zbytku sezóny, jak se vysílá.

Mezitím se v Německu bude epizoda vysílat 15. dubna ve 3 hodiny ráno.

wii tenisové hry

Jak streamovat v Kanadě

Nejlepší je sledovat nové Hra o trůny epizody na Toužit , která bude vysílat epizody současně s tím, že se vysílají v USA. Jedinou nevýhodou je, že za sledování budete muset zaplatit balíček HBO nad cenou Crave. Jedná se o vůbec první případ, kdy mohli Kanaďané streamovat Hra o trůny legálně bez kabelového předplatného.


Jak žít stream v Austrálii

Pokud jste v Austrálii, používáte možnost živého streamování Foxtel Go . Tato služba je k dispozici pouze rezidentům nebo předplatitelům Foxtelu v Austrálii. Ale s ním můžete streamovat současně s živým televizním přenosem na Foxtel. Tuto službu můžete použít ve svém prohlížeči, Google Play nebo Apple App Store. První epizoda bude streamována 15. dubna.


Jak streamovat ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku

Pokud jste ve Švédsku, Norsku, Dánsku nebo Finsku, můžete streamovat pomocí HBO Nordic . Tato služba je k dispozici pouze rezidentním nebo severským předplatitelům ve výše uvedených oblastech. Epizody budou streamovány s titulky současně s živým televizním přenosem.


Jak žít stream v Indii

Vaše možnost v Indii je Hotstar . Toto je indická služba streamování videa a bude vysílat epizody současně do televizního vysílání. Premiérový díl bude odvysílán 15. dubna.

HBO má premiéru Hra o trůny živě 14. dubna (v časovém pásmu USA) ve 21 hodin Východní a další místa na celém světě se budou vysílat současně. Ale mnoho zemí bude mít také druhé vysílání později během dne nebo budou mít show k dispozici na vyžádání kdykoli později. Někteří nadšení fanoušci vytvořili odpočítávání premiéry tady .


Populární Problémy

Novak Djokovic a Ashleigh Barty nadále vládnou světovému žebříčku mužů a žen. Je příznačné, že Djokovič zahájil rekordní 332. týden jako světová jednička.

Bruins and Blues se setkají ve finále Stanley Cupu 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry 1 a celé série online.

Naomi Osakaová získala v sobotu čtvrtý grandslamový titul ve své kariéře ve dvouhře, když ve finále Australian Open porazila Jennifer Bradyovou.

„TINA“, nový dokument HBO o hudební ikoně Tině Turnerové, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete film sledovat online zdarma.

Jak časový blok. Blokování času je typ plánování, které vám pomůže lépe spravovat čas. Místo toho, abyste pracovali podle hodin, můžete se soustředit na dokončení velkých i malých úkolů po jednom. To vám pomůže omezit rozptýlení, získat ...