Živý přenos Gastelum vs Adesanya: Jak se dívat online

Getty Israel Adesanya bude bojovat s Kelvinem Gastelumem o prozatímní titul střední váhy UFC.Můžete si koupit UFC 236 a sledovat Gastelum vs Adesanya právě zde . Více informací o akci a možnostech stanovení cen naleznete níže


Kelvin Gastelum a Israel Adesanya budou bojovat o průběžný titul UFC střední váhy v co-main eventu na UFC 236, který se bude konat v sobotu ve State Farm Arena v Atlantě ve státě Georgia.Mueller podpora tenisového lokte s gelovou podložkou

Start hlavní PPV karty je naplánován na 22. hodinu. ET a lze sledovat online prostřednictvím ESPN+ PPV . Při objednávání karty PPV máte dvě různé možnosti a ty závisí na tom, zda již máte předplatné ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 236 za speciální cenu balíčku 79,99 $ . To je obvykle 109,99 $.

Pokud máte ESPN+ : UFC 236 můžete zakoupit za 59,99 $ .Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Gastelum vs Adesanya a hlavní kartu UFC 236.

který hraje dallas v Austinu a spojence

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete na svém tabletu (kompatibilním se systémem Android a iPhone) sledovat tablet, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, Smart TV nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Gastelum vs Adesanya

Boj bude probíhat šest let až den poté, co Gastelum zahájil svou kariéru v UFC vítězstvím nad Uriah Hall ve hře The Ultimate Fighter 17 Finale.Živý přenos cavs vs knicks

Vraťte se a podívejte se na můj rozhovor po boji z tohoto finálového boje a já jsem jen vykulil oči, řekl Gastelum podle Yahoo Sports . Znamenalo to hodně. To navždy změnilo můj život. A to datum-4-13-13-pro mě hodně znamená, protože to navždy změnilo můj život. Dává mi smysl jen to, že o šest let později, přesně v ten den, budu mít opasek kolem pasu.

Gastelum (15-3, 10-3 v UFC) měl v únoru bojovat o titul střední váhy na UFC 234, ale šampion Robert Whittaker po vážení onemocněl a vyžadoval nouzovou operaci, což ho donutilo vytáhnout z boje.

Je mi špatně, když na to pomyslím, řekl Gastelum, podle Yahoo Sports. Upřímně, můj žaludek se právě otočil. Bylo to krušné, člověče. Opravdu to bylo. Všechny vaše záměry, všechny vaše energie, všechny vaše myšlenky, všechny vaše emoce jsou investovány do jednoho cíle v toto jedno datum. A pak je vám to právě odebráno v den boje.

Dodal: Když se věci staly, když [Whittaker] vystoupil z boje, bylo těžké vidět celkový obraz. Ale teď se pomalu odkrývá celkový obraz a já věřím, že se věci dějí z nějakého důvodu. Když mi 13. dubna nabídli boj, říkal jsem si: „Ach můj bože, to musí být nějaké znamení.“ To datum je pro mě opravdu zvláštní a hodně pro mě znamená bojovat o to. den. Člověče, ten den bude těžké mě porazit.

Adesanya vstoupil do UFC s profesionálním záznamem MMA 11-0. Za 14 měsíců od té doby smetl svých pět zápasů, čímž si zajistil tři provedení nočních bonusů a boj nočního bonusu.

jak nosit pásku na tenisový loket

Nedávno porazil Andersona Silvu jednomyslně na UFC 234.

Podle Adesanyi to byla krásná ukázka techniky bojových umění UFC.com . Byla to bitva mozků a bylo krásné být součástí a bylo skvělé jen s ním sdílet prostor.

Také zvítězil nad Derekem Brunsonem (kolena a údery), Brad Tavares (rozhodnutí), Marvin Vettori (rozhodnutí) a Rob Wilkinson (údery).

Adesanya pro UFC.com řekl: Vždycky přináším něco jiného, ​​takže moje rada lidem, když mě sledují, je očekávat neočekávané.


Populární Problémy

Vánoční speciál Saturday Night Live 2020 bude vysílán ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Jak zajistit, aby vaše hry Nintendo 64 fungovaly. Zkoušeli jste někdy do konzoly vložit jednu ze svých starých kazet Nintendo 64, ale nefungovalo to? Zkuste některá z níže uvedených řešení buď restartovat konzolu, vyčistit ji nebo ...

V neděli večer má premiéru nový dokument „Seduced: Inside the NXIVM Cult“. Zde je návod, jak můžete sledovat celý filmový streaming online.

UConn a UCF se setkají v sobotu v Hartfordu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte zprávy ESPN.

Ve čtyřhře se představí také Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.