Geared Up: Hubert Hurkacz nastupuje na kurty v Yonexu od hlavy až k patě

Bližší pohled na vybavení, které pomáhá pohánět celosoudní hru bývalé desítky nejlepších na Roland Garros.SLEDUJTE: Hurkacz postoupil do třetího kola Roland Garros po pěti setech proti Tallonu Griekspoorovi.

Raketa: Yonex VCORE Pro 97H (259 $)

Při váze robustních 330 g bez výpletu – což je v moderní hře rarita – má 97H skálopevnou stabilitu a seriózní průjezd. Nejnovější verze nabízí o něco silnější paprsek než předchozí modely, ale ve srovnání s konkurencí je stále tenká a flexibilní a přináší nízkovýkonnou odezvu orientovanou na ovládání a skvělý pocit. Tempo tedy vychází ze schopnosti rozhoupat těžký rám a využít jeho hmotu k ovládání kontaktu.Oděv: Yonex Paris Polo (110 $) a Yonex Paris Short (114 $)

Toto štíhlé polo je vyrobeno z pružného chladivého materiálu (Xylitol), který je navržen tak, aby absorboval teplo a pot. Laboratorní testy ukázaly, že během hry skutečně snižuje tělesnou teplotu. UV ochrana chrání před škodlivými paprsky a uhlíková vlákna vetkaná do tkaniny pomáhají odstraňovat statický náboj. Límec má léga na dva knoflíky, švy v kontrastní barvě a rukávy s barevnými bloky. Hurkacz je vyzdoben v Yonexu od hlavy až k patě, včetně jeho rakety VCORE Pro 97H.

Hurkacz je vyzdoben v Yonexu od hlavy až k patě, včetně jeho rakety VCORE Pro 97H.

Stejné technologie obývají Paris Short. Je vyrobena s 9palcovým vnitřním švem, aby pohodlně seděla na noze, a plochým elastickým pasem, který zajišťuje přizpůsobení. Kousek přichází ve stylovém proužkovém designu.Obuv: Yonex Eclipsion 4 (145 $)

Eclipsion nabitý funkcemi, které přinášejí špičkovou stabilitu a podporu, je vysoce výkonný model společnosti Yonex. Přidaná mezera kolem přední části chodidla poskytuje této nejnovější verzi lepší padnutí a větší pohodlí než předchozí model. Power Cushion+ poskytuje vynikající tlumení nárazů při tvrdých dopadech na kurt a odpuzování pro rychlejší práci nohou. A 3D grafitová vrstva ve střední části boty zpevňuje botu, aby byla zachována integrita během nejagresivnějších střihů.Populární Problémy

Jak se naučit brazilské jiu ‐ jitsu. Brazilské jiu-jitsu je náročné, ale obohacující bojové umění. Zatímco jiu-jitsu je odnož juda, zaměřuje se spíše na pozemní techniky. Chcete-li se naučit brazilské jiu-jitsu, měli byste absolvovat kurzy s ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tenisové raketě a strunách Rogera Federera, včetně vývoje používání rámů Wilson švýcarského mistra.Okruh ATP pokračuje závratnou rychlostí, protože se turné tento týden přesouvá do Francie na turnaj Open 13 v Marseille.

Alexander Zverev získal minulý týden zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu, když porazil Novaka Djokoviče a Karen Chačanovovou na cestě k získání nejvyššího ocenění.