Živá streamová epizoda „Dobrá čarodějnice“ 6. epizoda 10: Jak se dívat na finále onlineKorunní média

The Dobrá čarodějnice Finále sezóny 6 má premiéru dnes večer - v neděli 5. července - na Hallmarku ve 21 hodin. ET. Série byla vítaným odpočinkem od pandemie a bude těžké se rozloučit. Rozhodně si ale nechcete nechat ujít epizodu 10.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Dobrá čarodějnice na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:typy úchopů v tenise
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Hallmark na televizi Philo

Hallmark Channel, Hallmark Drama a Hallmark Movies & Mysteries jsou zahrnuty v hlavním 59-kanálovém balíčku společnosti Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte Hallmark na FuboTV

Hallmark Channel, Hallmark Drama a Hallmark Movies & Mysteries jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Hallmark na Sling TV

Hallmark Channel, Hallmark Drama a Hallmark Movies & Mysteries jsou obsaženy buď v balíčku Sling Orange plus Lifestyle Extra (43 kanálů), nebo v balíčku Sling Blue plus Lifestyle Extra (58 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 $ a poté 35 $ za měsíc:

bodování rally v badmintonu

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled finále šesté série „Dobrá čarodějnice“

Zde je náhled Dobrá čarodějnice na večer.Hrát si

Rozšířený náhled - Pták - Dobrá čarodějnice Cassie a Martha rozmazávají Starostův dům v rámci přípravy na její zahřívací gala, když se Abigail a Donovan rozhodnou znovu sejít a postavit závěrečný boj proti Merriwickově-Davenportově kletbě. 2020-06-29T02: 00: 11Z

Když skončila sezóna 5, Bailee Madison show opustila. Finále 5. sezóny bylo zaměřeno na její promoci a rozloučení s její postavou Grace. O tři měsíce později, na konci finále 5. sezóny, se Sam a Cassie připravovali na zahájení další kapitoly svého života. Poté jsme krátce navštívili jejich další kapitolu s říjnovým filmem, než jsme se vrátili na 6. sezónu.

Nyní, když se blížíme ke konci sezóny 6, se mnohé změnilo. Cassie má učitelské zaměstnání a Sam má velké problémy s novým zaměstnáním v jeho nemocnici. Stephanie a Adam jsou na hlavní křižovatce. Adam odjíždí za pár týdnů na misijní cestu a mohl by být pryč i rok. V důsledku toho přišel o práci v nemocnici. Bude na něj Stephanie čekat, až bude pryč? Vrátí se?

Mezitím se Donovan a Abigail rozešli, aby se díky kletbě pokusili zabránit děsivé nehodě. Nyní si Donovan myslí, že našel náznak o kletbě, ale stále musí dát hodně práce, aby se to pokusili rozluštit a zlomit.

jak začít s tenisem

A Joy se musí rozhodnout, jestli zůstane ve městě nebo odejde se svým obchodním partnerem na velkou práci do Vermontu.

Dnešní epizoda - sezóna 6, epizoda 10 - se jmenuje The Bird. Popis zní: Cassie a Martha rozmazávají sídlo starosty v rámci přípravy na její galavečer zahřívání domu; Abigail a Donovan se rozhodnou sejít se a postavit poslední boj proti Merriwicku-Davenportovi.

Obsazení uvedené pro dnešní epizodu zahrnuje:

  • Catherine Bell (Cassie)
  • James Denton (Sam)
  • Sarah Power (Abigail)
  • Catherine Disher (Martha)
  • Kylee Evans (Stephanie)
  • Marc Bendavid (starosta Donovan Davenport)
  • Scott Gentleman (Adam)
  • Katherine Barrell (Joy )


Další synopse pro dnešní večer zní: Učitelská pozice Cassie se skončí a Sam je nucena vzít si prázdniny, aby si společně vyzkoušely různé koníčky. Joy stojí před rozhodnutím, když pro ni Donna přijme práci ve Vermontu. Abigail a Donovan se naposledy postavili proti kletbě.


Populární Problémy

Jak pěstovat salát z másla. Máslový salát má lahodnou, máslovou chuť, kterou je dobré použít do salátů nebo na sendviče. Díky velkým, měkkým listům funguje také dobře na salátové zábaly. Na rozdíl od jiných odrůd salátu, máslo ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos výzvy Indy 500 Pit Stop Challenge 2019.

Jak zasáhnout rychlým pohybem v badmintonu. I začínající badmintonisté pravděpodobně vědí, že podání provádí hráč na začátku hry nebo po bodu. Flick serve je však pokročilá úroveň servírování, která dokáže zachytit ...

Dodávky jsou samy o sobě stylové, ale můžete je ještě více oživit některými pestrobarevnými tkaninami. Látkové potahy fungují nejlépe s plochými, nazouvacími botami, jako jsou mokasíny, ale mohou fungovat s jakýmkoli typem obuvi Vans, pokud si vezmete ...

Pokud hledáte odlehlé místo pro hraní, odpočinek nebo posezení s přáteli, soukromá skrýš může být přesně to, co potřebujete. Když stavíte úkryt, můžete nechat svou představivost převzít kontrolu. Jakmile to nastavíte, pojmenujte a ...

Jak získat lepší triceps. Tricepsy jsou svaly umístěné na zadní straně paží, přímo naproti bicepsu. Jsou to největší svaly na pažích a přestože se většina lidí zaměřuje na bicepsy, tricepsy jsou ...