Přímý přenos vánočních filmů Hallmark: Jak sledovat online filmy 2019

Crown Media Hallmark's Countdown to ChristmasJe to nejkrásnější období v roce a to zahrnuje i nejlepší období roku pro sledování vánočních filmů Hallmark online. Jak ale můžete streamovat nové vánoční filmy z roku 2019, pokud jste je zapomněli zaznamenat během vysílání nebo pokud nemáte kabel? V tomto příběhu máme všechny podrobnosti.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu Hallmark na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :rozdíl mezi tenisovými a běžeckými botami
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který můžete získat prostřednictvím bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a speciálů až tři dny poté, co odvysílají (a někdy i déle), i když je nezaznamenáte.

TV Philo

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou zahrnuty v hlavním 58-kanálovém balíčku Phila, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi PhiloJakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Hallmark. Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Filmy Hallmark nyní neprovádějí přímé přenosy filmů z roku 2019

Vezměte prosím na vědomí, že Puncové filmy nyní je skvělá streamovací služba pro vánoční filmy Hallmark, ale tato služba ano ne poskytovat živý přenos filmů Hallmark Channel pro rok 2019 nebo filmů Hallmark Movies & Mysteries 2019.

Na Facebooku se jeden divák zeptal, jestli budou filmy Odpočítávání Vánoc dostupné na Hallmark Movies Now. Stránka odpověděla: Zatímco HMN bude mít vlastní sadu vánočních filmů, exkluzivně pro tuto službu, nové vánoční filmy pro rok 2019 budou k dispozici pouze na našich kabelových kanálech.

Facebook


Harmonogram Vánoc na prosinec

Filmy a tajemství Hallmark a Hallmark mají tento měsíc stále mnoho pořadů. Zde je pohled na nadcházející plán pro Hallmark Channel.

Vánoční milostný příběh bude vysílat 7. prosince ve 20 hodin. Východní. Ve filmu hrají Kristin Chenoweth, Scott Wolf, Keith Robinson a Kevin Quinn. Chenoweth je ředitelem mládežnického sboru, který potřebuje napsat velkou píseň pro štědrovečerní show, ale je vyrušen, když se k jejímu sboru připojí chlapec se zlatým hlasem, což je pro jeho ovdovělého otce (Wolfa) překvapením.

Sledujte Gruzie vs Alabama online zdarma

Vánoce v Dollywoodu vysílá 8. prosince ve 20 hodin Eastern, v hlavních rolích Danica McKellar, Niall Matter a Dolly Parton. Ve filmu je Rachel Lewis (McKellar) svobodná máma a oceněná broadwayská producentka, která se dozvěděla, že investoři špatně zvládli její nejnovější divadelní představení-prázdninovou extravaganci-do bankrotu, což donutilo show uzavřít dřív, než se vůbec otevře. Rachelin přítel z Dessayed volá z Tennessee, aby jí řekl o příležitosti vytvořit show k 20. výročí vánočních festivalů Smoky Mountain v Dollywoodu. Jediná výhrada? Rachel bude muset spolupracovat s Lukem Hakmanem, ředitelem zábavy Dollywood, který vidí prázdninovou show jako odrazový můstek k tomu, aby se stal novým generálním ředitelem parku. Když dvojice dělá kompromisy, aby potěšila svého šéfa, Rachel a Luke si uvědomí, že láska může přijít i na ta nejneočekávanější místa.

Datum svátku vysílá 14. prosince ve 20 hodin Eastern, v hlavních rolích Brittany Bristow a Matt Cohen. Když se Brookeův přítel Ethan těsně před prázdninami rozejde, souhlasí, že půjde domů s Joelem, hercem, který se bude vydávat za jejího přítele. Z bývalého přítele si vybudovala dokonalého chlapa a „Mr. Vánoce ‘, ale zjistí, že Joel je Žid a nikdy tento svátek neslavil. To, co mu chybí ve zkušenostech, si vynahrazuje nadšením a rád se účastní vánočních slavností. Když je jeho tajemství odhaleno, rodina touží přidat na sváteční oslavu Joelovy chanukové tradice, ale brzy začne být podezřelá ohledně jeho skutečné identity.

Veselé Vánoce vysílá 15. prosince ve 20 hodin Východní v hlavních rolích Erica Deutschman a Chad Connell. Lauren a její nejlepší kamarádka Colleen si myslí, že dosáhly svého vysněného zaměstnání - dávat lidem ty nejlepší a nejkouzelnější Vánoce vůbec jako jejich osobní „vánoční kouče“. Toto období svátků slibuje, že bude jejich vůbec největší, když přistoupí ke královskému klientovi, rodině Andersonových , který se přestěhoval z Anglie. Když Lauren potká Jamese, nejstaršího syna, nechce mít nic společného s plánováním Vánoc, protože je zaneprázdněn vyjednáváním o velké akvizici pro společnost svého otce. Lauren však nebude zmařena tím, že pomůže této královské rodině přijmout pravého ducha Vánoc. Čím více Jamese dráždí o jejich tradicích rodinných prázdnin, tím více se otevírá. Jiskry začnou létat, ale ona čelí konkurenci v podobě starého přítele z dětství a obchodního kolegy Jamese. Nyní si Lauren musí získat jeho srdce a zároveň dát Andersonům ty nejlepší Vánoce vůbec.

Dvojitá dovolená vysílá 21. prosince ve 20 hodin Východní, v hlavních rolích Kristoffer Polaha a Carly Pope. Kariérně zaměřené plány Rebeccy pro Chanuku jsou nakřivo, když se v práci naskytne příležitost k povýšení. Když generální ředitel společnosti požádá Rebeccu a jejího nesnesitelného kolegu z kanceláře, Chrise - rovněž jejího hlavního konkurenta pro propagaci -, aby naplánoval vánoční večírek společnosti, uvědomí si, že aby uspěli, musí překonat své protichůdné styly. Chris, který je nucen spolupracovat na prázdninové párty, se dozví více o chanukových tradicích Rebeccy a její rodiny a zároveň ho začne vidět v novém světle. Ačkoli se mezi nimi pomalu vyvíjejí pocity, pokračující soutěž o propagaci hrozí, že to všechno podkope.

Začíná to vypadat hodně jako Vánoce vysílá 22. prosince ve 20 hodin Eastern, v hlavních rolích Eric Mabius a Tricia Helfer. Když soutěž o vánoční výzdobu v Nové Anglii hledá město s největším vánočním duchem, starostové východního a západního Rivertonu se vydají na cestu, aby dostali svá města na vrchol prázdninových hal.

Když volá srdce Vánoční speciál se koná 25. prosince ve 20 hodin. Východní.

Novoroční předsevzetí vysílá 28. prosince ve 20 hodin Eastern, v hlavních rolích Aimee Teegarden a Michael Rady. Když si producent ranní show dá novoroční předsevzetí, že řekne ano více, zkříží cestu s potvrzeným mužem Ano, který by právě mohl držet klíč k jejímu největšímu příběhu a k jejímu srdci.


Připravované vánoční filmy a tajemství o vánočních filmech

Návrat domů na prázdniny vysílá 7. prosince ve 21 hodin Eastern, v hlavních rolích Laura Osnes a Stephen Huszar. Venkovská zpěvačka Charlotte je doma o prázdninách a bývalý bratr bratra Ryana Matt je ve městě. Při psaní svého nového alba pracuje Charlotte s Mattem na stavbě domu pro přítele ve městě.

Čas, abyste se na Vánoce vrátili domů vysílá 8. prosince ve 21 hodin Eastern, v hlavních rolích Alison Sweeney a Lucas Bryant. Když se Katherine vrací domů poté, co její manžel prošel, potká veterána, který je na vlastní prázdninové cestě. Jak se blíží Vánoce, dozvídají se o svazku, který může být zázrakem, který potřebují.

Vánoce v Montaně vysílá 14. prosince ve 21 hodin Eastern, v hlavních rolích Kellie Martin a Colin Ferguson. Před prázdninami jde Sara do Montany, aby pomohla odolnému Travisovi zachránit jeho ranč. Může čas na ranči pomoci obnovit její víru v Vánoce včas na zázrak?

Angel Falls: Románová dovolená vysílá 15. prosince ve 21 hodin Eastern, v hlavních rolích Jen Lilley, Carlo Marks a Eric Close. Redaktorka knihy Hannah musí spolupracovat s bývalým rivalem Ryanem, aby pomohla potenciálnímu spisovateli najít cestu. Angel Anthony jim připomíná vánoční atmosféru a hodnotu komunity.

Vánoce v mé mysli vysílá 21. prosince ve 21 hodin Eastern, v hlavních rolích Ashley Greene, Andrew Walker a Jackee Harry. Lucy Lovett se probouzí a drží svatební šaty, za předpokladu, že se chystá provdat za lásku svého života Zacha Callahana, aby zjistila, že se rozešli před dvěma lety, a její snoubenec ... není Zach.

Rodinný vánoční dárek vysílá 22. prosince ve 21 hodin Eastern, v hlavních rolích Holly Robinson Peete, Patti LaBelle a Dion Johnstone. Když Amber tráví prázdniny se svou tetou Dorou a pomáhá naplánovat vánoční koncert pro získání finančních prostředků, přiblíží Amber její tetě a nové lásce do jejího života.


Populární Problémy

Není žádným překvapením, že funkce „Big 3“ v tomto seznamu.

Indie Sania Mirza a Rohan Bopanna čelí těžké remíze v případě smíšené čtyřhry ve Wimbledonu 2021. Duo si jako tým honí svůj první grandslamový titul.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Rockets vs Warriors Game 1 online bez kabelu.

Jelena Djokovic nedávno dlouze hovořila o svém manželovi Novakovi Djokovicovi a poskytla několik vzácných pohledů na jeho osobní život. Jelena ocenila světovou jedničku

Typ těla přesýpacích hodin, kde jsou vaše boky a poprsí širší a váš pas dobře definovaný, je často spojován se zakřivenými sirénami jako Sophia Loren a Marilyn Monroe. Stále však můžete být postavou přesýpacích hodin, pokud budete nosit trochu ...

Zde je návod, jak sledovat hry Grizzlies online bez kabelu v letech 2019-20.