Hamburk European Open 2021: Filip Krajinovic vs Laslo Djere náhled, souboj a předpověď

V sobotu velký zápas pro Filipa Krajinoviče

V sobotu velký zápas pro Filipa Krajinoviče

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Filip Krajinovic vs Laszlo Djere

Datum: 17. července 2021

Turnaj : Hamburg European Open

tenisová servisní linka

Kolo : Semifinále

Místo : Hamburk, Německo

Kategorie : ATP 500

Povrch : Jíl

Odměna : 1 030 900 EUR

Načasování zápasu : 13:30 místního času, 11:30 GMT, 7:30 ET

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál


Filip Krajinovic vs Laszlo Djere náhled

Šestý nasazený Filip Krajinovič se v sobotu utká s Laslo Djere v celosrbském semifinále na European Open v Hamburku.

Krajinovič ve čtvrtfinále vyřadil nejlepšího nasazeného Stefanose Tsitsipase, který se vrátil ze setu a vyhrál 3-6, 6-1, 6-3. Srb také v předchozích kolech porazil Philippa Kohlschreibera a Daniela Altmaiera, oba ve třech setech.

kde mohu sledovat chůzi mrtvých zdarma

Krajinovic měl negativní rekord vítězství a ztráty mířící do Hamburku, kde se zdá, že znovu rozdmýchal svoji nejlepší formu. Vítězství nad Tsitsipasem vyneslo Srbovi jeho první semifinálové lůžko v této sezóně.

Pokud v sobotu porazí Djere, Krajinovic dosáhne svého prvního finále ATP od října 2019.

Djere však nebude tlačenicí. Šestadvacetiletý mladík byl proti Nikolozovi Basilashvilimu ve čtvrtfinále bezchybný a po celý zápas nečelil bodu zlomu. Navíc neprohrál celý turnaj.

Srb může být v žebříčku ATP o 13 míst pod Krajinovičem, ale bude stejně sebevědomý jako jeho krajan mířící do této soutěže.

Filip Krajinovic vs Laslo Djere hlava na hlavě

Filip Krajinovic a Laslo Djere se střetli už dvakrát, přičemž první z nich vedl hlavou 2: 0. Jejich první zápas proti sobě byl v Hamburku před dvěma lety, kdy Krajinovič triumfoval ve dvou setech.

Dvojice se poté setkala v Round of 32 v Basileji o rok později, přičemž Krajinovic vyhrál 6-1, 6-4.

Filip Krajinovic vs Laslo Djere predikce

Laslo Djere hasn

Laslo Djere zatím v Hamburku nevyhodil ani set

učitel tenisu

Krajinovic a Djere se navzájem dobře znají a tento zápas by mohly rozhodnout malé marže.

Oba hráči si užívají soutěže na antuce. Zatímco Krajinovic spoléhá na svůj silný obouruční bekhend, aby převzal kontrolu nad rallye, největší Djereovou zbraní je jeho těžký topspinový forhend.

Mezi oběma hráči se dělí jen velmi málo, ale Krajinovič může mít díky svým zkušenostem a minulým rekordům proti Djere jen navrch.

Předpověď : Filip Krajinovic vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Ať už je to způsobeno nehodou nádobí v troubě nebo kapající svíčkou na podlaze v ložnici, roztavený plast nebo vosk způsobí nevzhledné 3D skvrny, jejichž odstranění může být velkým problémem. Jakmile látka zatvrdne na nešťastném ...

Serena Williams: Přidání jedinečného rozměru ženskému tenisu

Stanford a Pittsburgh uzavírají sezony vzájemným zápasem v Sun Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak nosit umělou kožešinu. Umělá kožešina je okouzlující a svědomitá alternativa oděvu ze zvířecích kožešin. Stejně jako u běžné kožešiny, i umělá kožešina bývá módní záležitostí, takže má smysl naplánovat si zbytek svého outfitu kolem umělé kožešiny ...

Fondant je univerzální poleva, kterou lze použít k vytvoření opravdu jedinečných a krásných dortů. Může být válcován na plocho, aby pokryl celý dort, nebo se vytvaroval do postav a postav. Jakmile vytvoříte svou válcovanou fondánovou polevu nebo ...