Hamburg European Open 2021: Analýza, náhled a předpověď losování mužů

Stefanos Tsitsipas na Roland Garros

Stefanos Tsitsipas na Roland Garros

Poté, co Novak Djokovic a Matteo Berrettini v neděli vybojovali titul ve Wimbledonu, se turné ATP vrátí na antukový turnaj Hamburg European Open. Začátek německé akce je naplánován na 12. července a představí se zde řada zvučných jmen, včetně vicemistra 2020 Stefanose Tsitsipase, který je nejlepším semenem.

Pablo Carreno Busta, dvojnásobný šampion Nikoloz Basilashvili a Albert Ramos-Vinolas dokončují první čtyři semena a každý ze čtyř obdržel v prvním kole bye. Dusan Lajovic, Filip Krajinovic, Jan-Lennard Struff a Benoit Paire se ocitli nasazeni na pátém až osmém místě.

Bez dalších okolků se podívejme na to, jak se očekává losování:

Horní polovina: Stefanos Tsitsipas se snaží překonat zklamání z Wimbledonu

Stefanos Tsitsipas prohrál v prvním kole ve Wimbledonu

Stefanos Tsitsipas prohrál v prvním kole ve Wimbledonu

levné bílé plátěné tenisky

Naočkovaní hráči: [1] Stefanos Tsitsipas, [3] Nikoloz Basilashvili, [6] Filip Krajinovic a [7] Jan-Lennard Struff

Předpokládané semifinále: Stefanos Tsitsipas vs Nikoloz Basilashvili

Tmavý kůň: Laszlo Djere

Analýza: Stefanos Tsitsipas zahájí svou kampaň střetnutím ve druhém kole buď s kvalifikací, nebo s nebezpečným Dominikem Koepferem.

Koepfer je náročný zákazník na antuce a přichází do této akce na základě několika slušných výsledků v letošním roce.

Jaume Munar mezitím nastoupí ve svém prvním kole proti Philippovi Kohlschreiberovi. Vítěz tohoto střetnutí se pak utká s Filipem Krajinovičem nebo Danielem Altmaierem.

Zatímco domácí oblíbený Kohlschreiber má zkušenosti a odborné znalosti v oblasti hlíny, mohl by bojovat proti 24letému Munarovi. Španěl má letos na povrchu finále ATP na povrchu (Andalucia Open).

Filip Krajinovic je potenciálním čtvrtfinálovým soupeřem Stefanose Tsitsipase na základě nasazených. Ale Krajinovicova nedávná forma jílovitého kurtu nechává mnoho být žádoucí; Srb má za posledních sedm vystoupení na povrchu pouze jednu dokončenou výhru.

Dvojnásobný hamburský šampion (2018 a 2019) Nikoloz Basilashvili ve druhém kole zkříží meče s Corentinem Moutetem nebo Aljazem Bedene. Stejně jako Tsitsipas, Basilashvili obdržel v prvním kole bye.

Nikoloz Basilashvili je dvojnásobným šampionem v Hamburku

Nikoloz Basilashvili je dvojnásobným šampionem v Hamburku

Bedene nedávno v prvním kole Wimbledonu porazil Mouteta 6: 4, 6: 4, 6: 0. Moutet ale hraje lépe na antuce než na trávě, a tak by měl tentokrát nabídnout Slovincům tvrdší boj.

Divoký účastník Nicola Kuhn se kvalifikuje v prvním kole. Jednadvacetiletý Kuhn se většinou věnuje obchodu na okruhu Challenger, kde má jeden titul v jízdě.

Jan-Lennard Struff stojí před ošemetným zápasem prvního kola proti Laslo Djere. Struff a Djere prošli obtížnými kampaněmi na trávníku, ale budou se těšit na změnu věcí na povrchu, který vyhovuje jejich hře.

Přes letošní Djereovu formu a výsledky na antuce (runner-up na Sardegna Open), Struff míří do tohoto přípravku jako pevný favorit. Němec je pravděpodobným semifinálovým soupeřem Stefanose Tsitsipase na základě nasazených.

Předpokládané semifinále: Stefanos Tsitsipas def. Jan-Lennard Struff

Dolní polovina: Pablo Carreno Busta, hlavní hvězda, zatímco Albert Ramos-Vinolas a Federico Delbonis se vrací na povrch, který si vybrali

Pablo Carreno Busta po prohře se Stefanosem Tsitsipasem na Roland Garros

Pablo Carreno Busta po prohře se Stefanosem Tsitsipasem na Roland Garros

Naočkovaní hráči: [2] Pablo Carreno Busta, [4] Albert Ramos-Vinolas, [5] Dušan Lajovic a [8] Benoit Paire

Předpokládané semifinále: Pablo Carreno Busta vs Albert Ramos-Vinolas

Tmavý kůň: Federico Delbonis

Analýza: Druhý nasazený Pablo Carreno Busta a čtvrtý nasazený Albert Ramos-Vinolas se v prvním kole rozloučili.

Carreno Busta byl vylosován proti Felicianu Lopezovi nebo kvalifikaci ve druhém kole. Zatímco Lopez svého krajana porazil již dříve (Los Cabos 2016), na antuce spolu teprve budou hrát.

Carreno Busta's letos vytvořil silný rekord na antuce, když vyhrál nad Albertem Ramosem-Vinolasem, Karen Khachanovovou a Diegem Schwartzmanem). Získal také titul na Andalucia Open a udělal semifinále na Barcelona Open.

Pátý nasazený Dušan Lajovic se mezitím v prvním kole ujal Lucase Pouilla. Lajovicova forma jílovitého kurtu nebyla letos ničím propastným; Srb prohrál svůj první zápas na Roland Garros, Italian Open, Bavarian International (Mnichov), Madrid Masters, Monte-Carlo Masters a Serbia Open.

Pouille si nevedl o nic lépe, ale na francouzskou obranu toho od návratu na hostování po operaci moc nehrál.

Vítěz utkání Pouille-Lajovic uzamkne rohy buď Gianlucou Magerem, nebo kvalifikací ve druhém kole. Vítězem tohoto zápasu bude pravděpodobně čtvrtfinálový soupeř Pabla Carrena Busty.

Federico Delbonis byl tažen čelit kvalifikaci v úvodním kole. Pokud tuto překážku překoná, bude čelit Albertu Ramosovi-Vinolasovi v potenciálně fascinujícím utkání druhého kola.

Federico Delbonis

Federico Delbonis

Oba muži zaznamenali v nedávné minulosti dobré výsledky na antuce; Ramos-Vinolas dokonce vyhrál Estoril Open. Delbonis ze své strany absolvoval čtvrté kolo na Roland Garros, semifinále Chile Open a čtvrtfinále Italian Open.

Delbonis vede proti sobě Ramos-Vinolas 5: 2, přičemž všech sedm jeho zápasů se hraje na antuce. Zajímavé je, že Argentinec má proti Carrenu Bustovi úplně stejný součet, přičemž čtyři z jeho pěti výher přišli na antuce.

Osmý nasazený Benoit Paire otevírá svou kampaň proti Ricardasovi Berankisovi v prvním kole. Vítěz tohoto zápasu bude hrát kvalifikaci ve druhém a případně Delbonis nebo Ramos-Vinolas ve čtvrtfinále.

Předpokládané semifinále: Federico Delbonis poráží Pablo Carreno Busta

Konečná předpověď

Stefanos Tsitsipas vs. Federico Delbonis

Předpokládaný šampion

Stefanos Tsitsipas

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat 11. sérii „Aljašských keřů“ online, pokud nemáte kabel.

Výběr rybářského prutu se může zdát zdrcující, ale výběr správného prutu se neliší od nalezení správného páru bot. http://www.tackletour.com/reviewrightrod.html V závislosti na tom, jakému druhu rybolovu se budete věnovat, existují ...

Zde je návod, jak sledovat Kentucky Derby bez kabelu v roce 2019. Obsahuje možnosti sledování na vašem Roku, telefonu, televizi nebo jiném streamovacím zařízení.

April Ross a Alix Klinemanová z USA se utkají s Austrálií v zápase o zlato v plážovém volejbalu žen. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat online.