Hamburg Open 2020: náhled Fabio Fognini vs Casper Ruud, souboj a předpověď

Fabio Fognini vyhrál mistrovství Monte Carlo Rolex Masters 2019

Fabio Fognini vyhrál mistrovství Monte Carlo Rolex Masters 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Fabio Fognini vs Casper Ruud

Datum: 24. září 2020

Turnaj: European Open 2020 v Hamburku

Kolo: Druhé kolo (16. kolo)

Místo: Hamburk, Německo

Kategorie: ATP 500

dubajský duty free tenis 2017

Povrch: červený jíl

Odměna: 1 062 520 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než v 18.30 SELČ, 22:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Fabio Fognini vs Casper Ruud

Casper Ruud trefuje forhend

Casper Ruud trefuje forhend

Norský Casper Ruud se bude snažit pokračovat v dobré formě v Hamburku, když nastoupí do šestého týmu Fabia Fogniniho o postup do čtvrtfinále Hamburg Open 2020.

Světová jednička 30 se v roce 2020 těší průlomovému úspěchu, když na začátku letošního roku vyhrál svůj první titul ATP Tour v Buenos Aires.

Od té doby, co se tenis v srpnu obnovil, se Ruud stále zlepšoval. Nor Norman naštval světovou jedničku Matteo Berrettini na cestě do semifinále na Italian Open v Římě.

Ruud také dobře soupeřil s Novakem Djokovičem v semifinálovém střetnutí, ale nakonec prohrál ve dvou setech se světovou jedničkou.

Norové přenesli tu dobrou formu do Hamburku. Ve svém úvodním zápase proti Benoit Paire vedl Ruud svého soupeře o set a o přestávku, než Francouz odešel ze zápasu.

Svět č. 15 Fabio Fognini naopak nebyl po obnovení tenisu stoprocentně fit. Fognini nedávno prodělal operaci kotníku a zjevně se z toho ještě úplně nevzpamatoval. To mu však nezabránilo získat první vítězství na turné po měsících na Hamburg Open.

Fognini pocházel ze setu, aby v úterý v přísně sporné záležitosti porazil veterána Philippa Kohlschreibera.

Třiatřicetiletý hráč zůstává na antuce impozantním soupeřem bez ohledu na kondiční problémy. Fognini v roce 2019 vyhrál mistrovství Monte Carlo Rolex Masters, když v semifinále porazil samotného Rafaela Nadala „Krále jílu“.

Fabio Fognini vs Casper Ruud proti sobě

Casper Ruud porazil na poháru ATP Fabia Fogniniho

Casper Ruud porazil na poháru ATP Fabia Fogniniho

Casper Ruud vede Fabio Fognini 1: 0 v vzájemných zápasech. Jejich osamělé střetnutí se odehrálo na poháru ATP, kde Ruud porazil Fogniniho 6-2, 6-2.

Predikce Fabio Fognini vs Casper Ruud

Fabio Fognini nebyl zcela fit

Fabio Fognini nebyl zcela fit

Casper Ruud byl na hodu na antuce v roce 2020. Hraje těžkou hru orientovanou na topspin zpoza základní čáry, s rychlou prací nohou a vynikající obranou.

Ruudův forhend je podle mapovaných údajů pravděpodobně nyní nejtěžší na turné. Nor se balí se spoustou otáček a s velkým tempem při výstřelu.

To vše dělá z 21letého kluka opravdovou hrstku, zejména na červené špíně.

Mezitím je Fabio Fognini ve svých pozemských úderech trochu uvolněnější. Ital však má skvělé načasování na obou křídlech a rád bere míč brzy.

Pokud Ruudův forhend není v obvyklém rozmezí, mohl by Fognini potrestat jakékoli krátké míče z horní části základní čáry. Je však třeba poznamenat, že Fognini ještě není v plné síle, takže bude mít těžký úkol zůstat se svým mladším soupeřem v dlouhých výměnách.

Předpověď : Casper Ruud k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se motivovat k hubnutí. Slíbil jsi si, že tentokrát to myslíš vážně. Další tři dny jíte saláty, běháte a okusujete proteinové tyčinky. Pak jste během několika dní gaučem s vanou zmrzliny Ben & Jerry ...

Po úspěšném spuštění v roce 2018 je druhá sezóna stanovena na prosinec 2019.

Jak spát po sekci C. Existuje mnoho věcí, které vám neřeknou o následcích císařského řezu, včetně skutečnosti, že při uzdravování může být těžké spát. Určité poruchy, jako je probuzení, aby nakrmilo ...

Jak vyrobit airsoftový granát. Přemýšleli jste někdy o tom, jak vyrobit airsoftový granát? Zde je několik různých metod, jak toho dosáhnout. Otevřete obyčejné plastové velikonoční vajíčko.

Federer nebude hrát profesionální tenis po zbytek roku 2016.

Kouč mentální kondice Badri Narayanan na mentální svaly a na to, jak se Stan Wawrinka a Angelique Kerber proměnily v šampiony.