Živý přenos Heat vs Timberwolves: Jak se dívat online bez kabelu

Města Karl-Anthony

Getty Centrum města Minnesota Timberwolves Karl-Anthony Towns

Pokud je hra Heat vs Timberwolves na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Minnesota Timberwolves (2-0) vypadá, že zůstane doma perfektně, když v neděli pořádá Miami Heat (2-0) v Target Center v Minneapolis.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Heat vs Timberwolves na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na Fox Sports Sun (Heat market) nebo Fox Sports North (Timberwolves market). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Fanoušci v Miami, Minnesotě a dalších místních trzích: FuboTV

a 1 tenisky

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, patří Fox Sports Sun a Fox Sports North mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Heat vs Timberwolves na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.

Fanoušci v Miami, Minnesotě a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Sun a Fox Sports North součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Heat vs Timberwolves na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Do 29. října je k dispozici bezplatná zkušební verze, což znamená, že tuto hru můžete sledovat zdarma.

tenisový palec

Můžeš zaregistrujte se zde pro kanál Amazon Prime i NBA League Pass , a pak můžete sledovat živý přenos Heat vs Timberwolves a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průchod pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, bez komerčních vstupenek), ale také mají bezplatnou zkušební verzi do 29. října.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Heat vs Timberwolves a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled versus Timberwolves

Timberwolves odstartovali s horkým startem, v průměru 124 bodů na zápas, což je v této sezóně druhé místo v NBA. V pátek jdou z výhry 121-99 proti Charlotte Hornets a v obou sezonách zatím v této hře vypadali dobře.

Centrum měst Karl-Anthony vede tým v bodování s 36,5 body za zápas a Andrew Wiggins je druhý v týmu s 18,5 ppg. Pokud jde o obranu, Timberwolves vzdávají 112,5 bodu na zápas a hlavní trenér Ryan Saunders považuje jejich obranu za klíč k dosavadnímu úspěchu svého týmu:

Jsme si jisti, že i když nám chybí střely, vytvářeli jsme dobrý vzhled a potřebovali jsme jen padnout, ale ve skutečnosti naše obrana podpořila náš útok, Řekl Saunders vítězství týmu proti Hornets.

Heat, který má stejně horký začátek, čeká těžká testovací neděle, zvláště když vezmeme v úvahu, že budou bez Jimmyho Butlera, který vynechá svůj druhý a poslední zápas být se svou přítelkyní , kteří právě porodili své dítě. Miami je uprostřed výletu na dvě hry, když v sobotu navštívilo Milwaukee Bucks, kde vyhráli 131-126.

tenisový míček trebuchet

Heat měli ve dvou zápasech zatím vyrovnaný útok. Oni mají šest hráčů boduje ve dvouciferných číslech v čele s Goranem Dragicem, který má v průměru 22 ppg, a Kendrickem Nunnem, který získává 21 bodů na zápas. Kromě ztráty Butlera by Heat mohli být bez útočníka Derricka Jonese Jr., který je proti Minnesotě pochybný poté, co trpící kmenem třísel .

Jeden z těchto týmů uvidí svůj horký start trochu zklidněný v neděli večer. Loňští Timberwolves byli proti Heat 2: 0 a snaží se v tomto úspěchu pokračovat.


Populární Problémy

Jak rychle vyléčit vazy. Vazy spojují kosti s jinými kostmi v kloubech a mohou se poškodit, pokud kloub otočíte nebo ohnete špatným způsobem. Pravděpodobně jste viděli profesionální sportovce pokračovat ve hře jen několik týdnů po vazu ...

Jak se připravit na krevní test. Zdravotníci objednávají krevní testy z různých důvodů. Od monitorování hladin léků po vyhodnocení vašich výsledků v průběhu diagnostiky zdravotního stavu může být krevní práce zásadní ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Vancouver Whitecaps vs Sporting Kansas City online, bez ohledu na to, kde se ve Spojených státech nacházíte.

Chcete -li se postavit rovně, postavte se proti zdi a zadní částí hlavy, lopatkami a hýžděmi se dotýkejte zdi. Poté se vzdalte od zdi a přitom držte držení těla. Jakmile se vaše tělo začne hrbit, vraťte se ke zdi a obnovte držení těla. Během dne si vyzkoušejte správné návyky držení těla, jako je držení mobilního telefonu ve výši očí a zaznamenávání držení těla, kdykoli projdete kolem zrcadla nebo okna.

V úterý večer má premiéru Dirty John Season 2, „Příběh Betty Broderickové“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak stárnete, nastanou chvíle, kdy budete chtít být znovu jen dítětem. Věci byly tenkrát mnohem jednodušší! Chcete -li se vrátit do zábavných časů dětství, zahrajte si všechny své oblíbené hry a pobavte se s přáteli a rodinou. Měl by jsi...