Hi-tech tenisová raketa představena se senzory zaznamenávajícími každý švih; koučování, aby se stalo nadbytečným?stahujte filmy disney plus do notebooku

Díky špičkovým technologickým zařízením, která již existují ve sportech, jako je jízda na kole a běh, je řada na tenisu, aby se dostal do pokroku. A tento sport udělal velký skok, pokud jde o technologické inovace, představením rakety Babolat Play na mezinárodní výstavě CES 2014 v Las Vegas.

První raketa typu play-connect na světě má na rukojeti vložené senzory, které měří každý váš švih, otočení a podání. Vygenerovaná data jsou poté vložena do doprovodné aplikace Babolat Play, která pomůže hráčům vyhodnotit a zlepšit jejich tahy. Při každém švihu aplikace dává představu o tom, jak hráč vyzrál a jak dobře se vyrovná svým protivníkům. Rovněž byly umožněny online interakce, přičemž příležitostní a konkurenceschopní hráči si mohli navzájem sledovat pokroky.

Raketa vypadá a hraje stejně jako jeho běžné protějšky , a byl navržen tak, aby bavil začátečníky i profesionální hráče.

13letý tenista


Impact Locator analyzuje každý dopad míče a měří konzistenci

Eric Babolat, řekl prezident a generální ředitel „Nedostatek údajů shromážděných během tenisového zápasu je vnímán jako skutečný nedostatek. Tenis nebude založen pouze na senzacích nebo pocitech, ale na konkrétních informacích. Čím více o své hře víte, tím lépe podáváte.

Ve snaze zajistit, aby zařízení odpovídalo sportovním pravidlům, Babolat spolupracuje s ITF (Mezinárodní tenisovou federací) a pevně počítá s tím, že v příštích letech by mohly být všechny tenisové rakety vybaveny propojenými možnostmi.

Spolupracujeme s organizací více než rok, abychom respektovali pravidla tenisu a zajistili, aby všichni hráči mohli mít prospěch z propojených raket na jakémkoli hřišti, pokračoval Babolat.

servírování kyvadla na stolní tenis

ITF podpořilo tyto vynalézavé změny a pravidla byla upravena tak, aby umožňovala používání technologií analýzy hráčů během oficiálních soutěží.

http://youtu.be/lmzMSDKy_v4

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Patriots vs Jets online bez kabelu

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Christ Watts: Confessions of a Killer“ online, bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat novou reality show HBO „Jsme tady“ online, pokud nemáte kabel.

Všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o ATP Cupu 2020.

Jak mít sen o své zamilovanosti. Přáli jste si někdy snít o osobě, do které jste zamilovaní? Zatímco některé složky snění jsou pro vědce stále záhadou, ovládání snů a lucidní snění jsou považovány za ...

„Dopisy satanovi Clausovi“ jsou odpovědí SyFy na vánoční film o kuchařce. Zde je návod, jak můžete film sledovat online.