Jak obnovit tovární nastavení přepínače Nintendo

Tento wikiHow vás naučí, jak obnovit tovární nastavení přepínače Nintendo. Obnovení továrního nastavení Nintendo Switch můžete provést v nabídce nastavení systému. Obnovení továrního nastavení vašeho Nintendo Switch vymaže všechny vaše hry, profily a herní data z Nintendo Switch. To nelze vrátit zpět. Postupujte obezřetně.

učitel tenisu

Kroky

 1. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Krok 1

  1 Zapněte přepínač Nintendo. Tlačítko napájení je ikona s kruhem a čárou. Je to v horní části přepínače Nintendo na levé straně vedle tlačítek hlasitosti „+“ a „-“.
 2. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Krok 2

  2 lis NA . Stisknutím tlačítka „A“ se dostanete na domovskou obrazovku Nintendo Switch.
 3. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 3

  3 Klepněte nebo vyberte ikonu ozubeného kola. Ikona ozubeného kola pod ikonami softwaru na domovské obrazovce Nintendo Switch. Přejděte na tuto ikonu a stiskněte 'A' nebo poklepáním otevřete nabídku Nastavení systému.
 4. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 4

  4 Přejděte dolů a vyberte Systém . Systém je ve spodní části nabídky Nastavení systému.
 5. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 5

  5 Přejděte dolů a vyberte Možnosti formátování . Je to poslední možnost v nabídce Systém v Nastavení systému.
  • Pokud máte nastavenou rodičovskou kontrolu, budete před pokračováním muset zadat PIN rodičovské kontroly.


 6. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 6

  6 Přejděte dolů a vyberte Inicializujte konzolu . Je to poslední možnost v nabídce Možnosti formátování. Zobrazí se varovná obrazovka, která vám řekne, že všechna data na vašem Nintendo Switch budou vymazána.
 7. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 7

  7 Klepněte na další . Je to ve spodní části varovné obrazovky Initialize Console.
 8. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 8

  8 Klepněte na další . Je to vyskakovací okno, které vám říká, že se systém potřebuje připojit k internetu, aby mohl odpojit váš účet od konzoly.
 9. Obrázek s názvem Factory Reset the Nintendo Switch Step 9

  9 Klepněte na Inicializovat . Je to červené tlačítko na obrazovce. Tím obnovíte tovární nastavení konzoly. Jakmile byl systém inicializován, nelze jej vrátit zpět. Pokračujte pouze v případě, že jste si jisti, že chcete vymazat všechna data na konzole. Pokud si nejste jisti, klepněte na zrušení pro zrušení procesu inicializace.
  • Chcete-li inicializovat systém bez vymazání dat, vypněte systém a stiskněte tlačítka hlasitosti '+' a '-' spolu s tlačítkem napájení. Tím se konzole spustí v režimu údržby. Vyberte ' Inicializujte konzolu bez mazání uložených dat 'z hlavní nabídky režimu údržby.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Nudí vás cvičební rutina a chcete si okořenit věci? Nebo možná chcete jen zapůsobit na přátele? Proč se nevyzbrojíte kliky s jednou rukou? One-armer je stejně jako klasický push-up, ale samozřejmě s poloviční ...

Vzestup Dominica Thiema za posledních několik let provázela jedna stálost - ocenění jeho tvrdé práce a intenzity, od odborníků i od jeho vrstevníků.

V neděli se Bucs a Chiefs setkají v Super Bowl LV. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat Australian Open 2021 na ESPN Plus.

Hledáte živý přenos z boje Terence Crawford vs. Felix Diaz? Zde je kompletní přehled toho, jak se dívat, i když nemáte kabel.