Přímý přenos z Michiganu vs Rutgers: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Michigan Rutgers

Getty ANN ARBOR, MI - ÚNOR 08: Isaiah Livers #2 z Michigan Wolverines reaguje na výzvu ve druhé polovině zápasu proti Michigan State Spartans v Crisler Arena 8. února 2020 v Ann Arbor, Michigan. (Foto Rey Del Rio/Getty Images)AKTUALIZACE: Tato hra spolu se zbytkem turnaje Big Ten, byl zrušen
Čtvrteční Michigan Wolverines se utká ve čtvrtek proti turnaji č. 8 Rutgers Scarlet Knights na turnaji Big Ten.Hra začíná v poledne ET a bude vysílána v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Michigan vs Rutgers naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:co je smeč v badmintonu

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Michigan vs Rutgers (a všechny hry Big Ten Tournament) živě na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Hulu s živou televizí

Síť Big Ten je jedním z Hulu With Live TV obsahuje více než 60 živých televizních kanálů , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů, filmů a exkluzivních produktů Hulu na vyžádání:Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Michigan vs Rutgers (a všechny hry Big Ten Tournament) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku , Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují Big Ten Network a balíčky Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

jak sledovat zmar

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Michigan vs Rutgers (a všechny hry Big Ten Tournament) na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku , Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled Michigan vs Rutgers

Toto bude první turnaj Big Ten pro trenéra Michiganu Juwana Howarda, kterému nebylo cizí ani turnajové hraní, když byl na začátku devadesátých let členem Fab 5.

Toto bude moje první hra na Big Ten (turnaj), takže se těším, Řekl tento týden Howard . Nic nezměníme, jen to budeme řídit tak, jak to plánujeme, když se připravujeme na praxi. První věc, na kterou se dívám, je jedna hra najednou a to jsou Rutgers.

Jeho Rosomáci má pět hráčů bodujících na dvouciferných číslech v čele s útočníkem Isaiahem Liversem, který má na kontě 12,9 bodu na zápas. Michigan vede Velkou desítku v procentech branek a zasáhl 46,2 procent svých střel z podlahy. Wolverines mají v průměru 75 bodů na zápas, což je čtvrtý na konferenci , přičemž se vzdá 68,3 za soutěž v obraně. Howard si myslí, že jeho tým je na turnaj připraven.

jak dobře hrát tenis

Máme skvělou skupinu kluků a už jsem to říkal. Jsou to hráči s vysokým IQ a těší se na soutěž, řekl Howard o svém týmu. Každý soupeř, kterému jsme čelili, odvedl úžasnou práci při plánování hry pro našeho soupeře. Vždy byli zavření a soustředění. Vždy přinášet úsilí, přístup, zlepšovat se. Strávili spoustu času ve filmové místnosti, protože mají trenéra jako já, který je velký v přípravě. Jsem také velký v tom, že se nevzdám příliš mnoho informací, abych jim zatemnil mozek.

Scarlet Knights to v této sezóně dokázali s obranou, což umožňuje pouhých 62,6 bodů na zápas, což je třetí nejlepší místo ve Velké desítce. Rutgers však získává 69,9 bodu na zápas, což je 11. místo v konferenci. Přesto je jejich okrajem vítězství čtvrtý nejvyšší ve Velké desítce při 7,3 ppg.

Rutgers je zde také tím nejlepším odrazovým můstkem. Scarlet Knights překonávají své protivníky o 5,9 desek, což je třetí místo v konferenci. Michigan měl v této sezoně jen 0,9 náskok v doskoku proti soupeřům.

Tato hra se bude hrát na neutrálním hřišti, jako většina. Rutgers byl v této sezóně 0: 2 proti Michiganu, 19. února prohrál 60: 52 a 1. února 69: 63, což se shodou okolností hrálo také na neutrálním hřišti v Madison Square Garden.Populární Problémy

Pokud chcete být žralokem v bazénu nebo jen chcete na rande zapůsobit na svou dámu, pak první věc, kterou musíte vědět, je, jak správně držet tágo u bazénu. Pokud to neudržíte správně, můžete skončit odpálením míče mimo ...

Tigres a Leon se setkají ve finále Liga MX Clausura. Zde je návod, jak sledovat první etapu v USA.

Federer se utká s vítězem semifinále Rafael Nadal - Grigor Dimitrov; zde je Federerovo šesté finále.

Jeho tajná zbraň, kterou vymysleli Federer a trenér Severin Luthi, bamboozovala většinu švýcarských protivníků a hodlá ji znovu použít.