Ugo Humbert pokračuje ve svém pádu, když se Stefanos Tsitsipas snaží vymanit z dvouměsíčního propadu

Byl to poslední rozruch – ale pravděpodobně ne šok – v Šanghaji.Rolex Shanghai Masters

Výsledek R32 - Mužská dvouhra 4 6 5 6 3 7

Nejhlasitější hlasy během posledního úterního zápasu na šanghajském centrálním kurtu zazněly od dvou hráčů na kurtu, Stefanose Tsitsipase a Uga Humberta. Když na tribunách zbývalo jen několik stovek fanoušků, měl pocit, že Řek a Francouz mají místo z velké části pro sebe. Takže prakticky po každém bodu neváhali mluvit, křičet, křičet, stěžovat si a gestikulovat pokyny svých příslušných trenérů.

Humbert byl obzvláště hlasitý a agresivní. Tento 25letý hráč neměl nijak zvlášť pozoruhodný rok – v roce 2023 přišel do Šanghaje s rekordem 22-20 – ale zatím v Číně projevoval známky života. Minulý týden v Pekingu porazil Lorenza Sonega a Andreje Rubleva a Daniil Medveděv sebral set. A ve svém zápase s Tsitsipasem se chopil iniciativy a na začátku trefil těžší míč než jeho soupeř.Humbert a Tsitsipas prakticky po každém bodu neváhali mluvit, křičet, křičet, stěžovat si a gestikulovat pokyny svých příslušných trenérů.

Zatímco Humbert zažívá mírný nárůst, Tsitsipas přijel do Šanghaje s cílem ukončit dvouměsíční propad. Od zisku titulu v Los Cabos na začátku srpna měl jen 3-4. Během tohoto období vystřídal jednoho trenéra, svého otce Apostolose, za jiného, ​​Marka Philippoussis, ale po US Open otočil a znovu nahradil Philippoussis Apostolosem. Otec strávil velkou část tohoto zápasu naléháním na svého syna, aby „nespěchal“, „soustředil se, soustředil se“ a „pojďme, pojďme, pojďme“. Možná si šetří své originálnější rady, až bude mluvit řecky.Humbert vyhrál první set a Tsitsipas odskočil a vyhrál druhý. Humbert ve třetím brejku zvýšil na 3-0 a 4-1, ale Tsitsipas se znovu prokopal a našel odpověď. Zlomil na 3-4, držel v lásce 4-4 a v další hře postrčil Humberta, aby se sjednotil, jemným drop volejem, po kterém zůstali všichni fanoušci v budově. oohing a povzdech v ocenění.

Tsitsipas měl dva body od podání do zápasu, ale ukázalo se, že to byl vrchol jeho comebacku. Pokud to byl člověk s lepším dotykem a rozmanitostí, Humbert byl chlap, jehož hra klapala, když na tom záleželo. Když Tsitsipas podával za stavu 5-6, Humbert trefil forhendový winner zevnitř; bekhendová přihrávka v běhu; a v okamžiku zápasu další běžící bekhend, který přerušil základní čáru.

Humbert zlepšil svůj rekord na 3-1 proti Tsitsipasovi a zlepšil svůj kariérní rekord proti hráčům z Top 10 na více než slušných 9-9.'Je to pro mě velké vítězství,' řekl Humbert po svém vítězství 6-4, 3-6, 7-5. 'V posledních několika zápasech jsem se snažil trochu posunout na návratech a jsem hrdý, že jsem to dokázal.'

ufc bojová noc 163: Moskva

Bylo to velké vítězství, ale asi ne šok. Humbert zlepšil svůj rekord na 3-1 proti Tsitsipasovi a zlepšil svůj kariérní rekord proti hráčům z Top 10 na více než slušných 9-9. Humbert může porazit velké chlapy; teď jen potřebuje vyhrát zápasy, které vyhrát má. Další z nich bude mít v příštím kole proti Američanovi J.J. Vlk.

Populární Problémy

Vyčerpané pořadí pro Azarenkovou zajistilo, že se ve druhém kole v Indian Wells setká se Serenou. Může zde zopakovat svůj čin z roku 2016?

Jak nechat vlasy vypadat krátce. Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly kratší, aniž by je ve skutečnosti stříhaly, existuje několik metod, které nevyžadují nůžky ani žiletky. S několika domácími potřebami, které pravděpodobně již vlastníte, ...

Tenis má na olympiádě poměrně bohatou historii. Tento sport byl součástí zahajovacích her v roce 1896, ale po roce 1924 byl z olympijského programu vyřazen.

24letý hráč hrál finále WTA Copa Las Condes.