Australian Open 2021: Andrey Rublev vs Yannick Hanfmann náhled, head-to-head & prediction

Andrey Rublev

Andrey Rublevjak skórovat v raketbalu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Andrey Rublev vs Yannick Hanfmanndatum : 9. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Melbourne, AustrálieKategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 80 000 000 AUDNačasování zápasu : Ne dříve než ve 12:00 místního času, 6:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Spojené království - Eurosport 1 | Indie - Sony Six

levý loketní ortéza

Náhled Andrey Rublev vs Yannick Hanfmann

Daniil Medvedev a Andrey Rublev pózují s pohárem ATP Cup

Daniil Medvedev a Andrey Rublev pózují s pohárem ATP Cup

Sedmý semen Andrey Rublev, který se blíží k únikové sezóně 2020, se bude snažit učinit prohlášení na letošním Australian Open, když v úterý nastoupí s německým Yannickem Hanfmannem.

V loňském roce dosáhl Rublev čtvrtfinále zády k sobě na US Open a French Open a také získal pět titulů ATP-tři z nich na úrovni ATP 500. Rus si do nového roku přenesl svou bohatou žílu formy, když spojil síly se svým dobrým přítelem Daniilem Medveděvem na poháru ATP, aby pomohl Rusku získat kýžený titul.

Během skupinových fází poháru ATP Rublev nepropadl více než tři hry v žádném setu, čímž se přehnal kolem japonského Yoshihita Nishioky a argentinského Guida Pelly. Světová osmička se v semifinále potýkala s Němcem Janem-Lennardem Struffem a nakonec vyhrála ve třech setech.

Ve finále proti Itálii se Rublev vrátil do své nejlepší scenérie, když porazil světovou jedničku 17 Fabia Fogniniho 6-1, 6-2.

Rus je v tuto chvíli také na sérii pěti vítězných zápasů, když neprohrál dvouhru, protože ve finále Nitto ATP čelil porážce proti Stefanosu Tsitsipasovi. Očekává se, že Rublev rozšíří svůj vítězný běh v úterý, když nastoupí na světovou jedničku 101 Yannicka Hanfmanna.

odemkněte dveře auta tenisovým míčkem

Přestože byl Hanfmann po většinu své kariéry hráčem na úrovni Challengeru, dosáhl v roce 2020 finále Kitzbuhel Open (kde prohrál s hráčem Next Gen Miomirem Kecmanovicem). To znamená, že Němec nikdy nepostoupil přes první kolo majora.

Andrey Rublev vs Yannick Hanfmann proti sobě

Zápas prvního kola v Melbourne bude historicky prvním setkáním kariéry mezi Andrejem Rublevem a Yannickem Hanfmannem, takže vzájemný zápas je v současnosti 0: 0.

Predikce Andrey Rublev vs Yannick Hanfmann

Yannick Hanfmann slouží na Great Ocean Road Open 2021

Yannick Hanfmann slouží na Great Ocean Road Open 2021

Kontrolovaná agresivita Andreyho Rubleva přinesla v loňském roce dobré výsledky, když na turné sestavil rekord 41-10 vítězství a ztrát. Rus také výrazně vylepšil svůj bekhend a začal jej používat k efektivní změně směru v soutěžích.

popruh na tenisový loket

To znamená, že Rublevův USP je stále jeho forhend naruby z bekhendového rohu. Jeho schopnost udržet tlak na soupeře svými těžkými údery země je také noční můrou pro většinu soupeřů.

Sám Hanfmann má silné údery země, ale nemá tak velkou váhu střely jako jeho soupeř. Kromě toho Rublevova návratnost podání byla v roce 2021 správná, pokud jde o peníze, což bude pravděpodobně důležitým faktorem pro kompenzaci úderů Hanfmannovy moci.

Předpověď : Andrey Rublev vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Hitová show Guye Fieriho Diners, Drive-Ins & Dives se vysílá na Food Network. Nové epizody se budou vysílat v pátek večer ve 20 hodin. EST. Zde je návod, jak sledovat online.

Chtěli jste někdy natočit svůj vlastní film? Psaní, režie a učení se upravovat svůj vlastní film je skličující návrh, ale dává vám konečnou kreativní kontrolu nad vaší tvorbou. Měli byste být připraveni věnovat spoustu práce jen proto, abyste ...

Jak vyrobit plamenomet. Chcete postavit plamenomet na zapůsobení na své přátele? Jsi super znuděný? Flamethrowery se ve skutečnosti neuvěřitelně snadno vyrábějí a vyžadují minimální nástroje (alespoň u základních, nebezpečnějších verzí). Číst...

Jak zacházet se silniční vyrážkou. Spadli jste při jízdě na motocyklu, na kole, na skateboardu nebo na bruslích a oškrábali jste kousek kůže? Pokud ano, trpíte typem tření, známého jako vyrážka na silnici. Tento stav může být bolestivý, ale ...