Hopman Cup, 6. den: Náhled, plán, čas a kde se dívat

Hopman Cup 2019 - 4. den

Hopman Cup 2019 - 4. den

Hopman Cup se blíží do závěrečných fází, přičemž v obou skupinách proběhne pouze jedno kolo akce.

Během prvního týdne došlo k nějaké scintilační akci, protože fanoušci byli svědky svých oblíbených na hřišti v Perth Areně v Perthu.

Roger Federer a Serena Williamsová byly včera na opačných koncích kurtu, přičemž Švýcarsko nakonec vyšlo na vrchol při střetnutí smíšené čtyřhry poté, co byl stav nerozhodný 1: 1. Byl to fascinující zápas, ve kterém se dva nejlepší hráči světa postavili proti sobě.

S touto ztrátou byly USA vyřazeny z turnaje. Další oblíbený, také Velká Británie, byl vyřazen.

Německo dnes porazilo Francii 2: 1, aby postoupilo do finále jednou nohou a vyřadilo Španělsko. Bylo to však velmi těsné střetnutí, přičemž oba muži a ženy ve dvouhře překonali vzdálenost. Nakonec to byli Alexander Zverev a Angelique Kerberová, které se prosadily proti Lucasovi Pouilleovi a Alize Cornetové. Francouzský pár se vrátil bojovat ve smíšené čtyřhře, ale už bylo trochu pozdě.

kdy přepínáte servery v tenise?

Při zítřejších setkáních se USA utkají s Velkou Británií v mrtvém kaučuku a Švýcarsko s Řeckem v zápase, aby určilo, kdo postoupí do finále.

Zde je vše, co potřebujete vědět:


Zápas 1: Sjednocený States of America vs Great Britan (skupina B)

Čas: 10:00 AWST (07:30 IST)

Zatímco Serena Williamsová dosud vyhrála obě svá střetnutí v kategorii dvouhry, její partner Frances Tiafoe prohrál obě svá střetnutí proti řeckému Stefanosu Tsitsipasovi a švýcarskému Rogeru Federerovi. A bohužel tato dvojice také prohrála obě svá střetnutí ve smíšené čtyřhře.

Naopak Great Britan si zatím vedl lépe, když vyhrál zápas proti Řecku, než prohrál se Švýcarskem. Nicméně, oni byli vyřazeni kvůli jejich špatnému záznamu win-loss ve hrách a sadách. Přesto to bude docela zábavný zápas a hráči se budou snažit vydat ze sebe všechno, aby si vydělali.

spona předloktí

Zde je rozvrh:

Zápas 1: Serena Williams (USA) vs Katie Boulter (GBR)

Zápas 2: Frances Tiafoe (USA) vs Cameron Norrie (GBR)

Zápas 3: Tiafoe/Williams (USA) vs Norrie/Boulter (GBR)


Zápas 2: Švýcarsko vs Řecko (skupina B)

Čas: 17:30 AWST (15:00 IST)

Švýcarsko má ve finále jednu nohu vzhledem k tomu, že dosud vyhrálo obě svá střetnutí. Aby se Řecko kvalifikovalo do finále, bude muset získat komplexní vítězství nad Švýcarskem. Může se to zdát nepravděpodobné, ale není to nemožné.

Roger Federer zatím vypadal skvěle a neprohrál ani jednu sadu. Postaví se proti vycházející hvězdě Stefanosu Tsitsipasovi, který zatím jeden vyhrál a jeden prohrál. Před jejich setkáním se Maria Sakkari ujme Belinda Bencic.

Zde je rozvrh:

Zápas 1: Belinda Bencic (SW) vs Maria Sakkari (GR)

tenisové tweenery

Zápas 2: Roger Federer (SW) vs Stefanos Tsitsipas (GR)

Zápas 3: Federer / Bencic (SW) vs Tsitsipas / Sakkari (GR)


Kde sledovat:

Všechny zápasy budou uvedeny na Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD a lze je také streamovat živě SonyLiv.

Populární Problémy

Pět nejrevolučnějších střel a taktik v moderním tenise. To vše je revoluční a jedinečné, což hru výrazně ovlivňuje.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního finále FA Cupu mezi Arsenalem a Chelsea, pokud jste ve Spojených státech.

Rhode Island se v sobotu utká s UMass ve finále pravidelné sezóny A-10. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním online aplikace Kronk's New Groove - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak získat peníze na recyklaci. Recyklace je nejen prospěšná pro životní prostředí, ale můžete na ní také vydělat peníze. Ať už jde o sbírání plechovek nebo prodej starého mobilního telefonu, existuje spousta způsobů, jak můžete vydělat peníze recyklací ....