Jak se stát dokonalou dívkou

Dívky z celého světa se rozhodly dosáhnout ve svém životě dokonalosti. Někteří chtějí jednat perfektně, zatímco jiní chtějí mít dokonalý vzhled. Ačkoli neexistuje způsob, jak dosáhnout absolutní dokonalosti, existují kroky, které můžete udělat, abyste se co nejvíce přiblížili svému dokonalému já! Na cestě za svým nejlepším já nikdy nezapomínejte, že každý je jedinečný jedinec a každý si zaslouží milovat sám sebe zvenčí i zvenčí.

Metoda 1 ze 3: Perfektně se oblékat

 1. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 01

  1 Vybudujte si elegantní šatník. Klíčovým způsobem, jak vždy vypadat žensky a elegantně, je nosit klasické kousky, které vám mohou pomoci vytvořit perfektní outfit . Zde je několik nezbytných kousků šatníku, které byste měli zvážit přidání do svého šatníku:
  • Mějte několik párů džínů v různých stylech, které vám bezchybně provedou celý týden. Ujistěte se, že máte skvěle padnoucí džíny s rovnými nohavicemi a flare, které promíchají váš styl.
  • Investujte do základních triček, útulných svetrů, jednoduchých vest a několika blůz, které můžete nosit pro každou příležitost. Jedná se o jednoduché kousky, které lze kombinovat a vytvářet mnoho různých outfitů.
  • Buďte opatrní s většinou módních trendů. Možná bude lepší odolat nutkání koupit si něco, co je v tuto chvíli ve stylu, protože tenhle kousek pravděpodobně příští rok nosit nebudete.


 2. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 02

  2 Udržujte své šperky jednoduché. Dobrým pravidlem, které je třeba mít na paměti, je vyjmout jeden šperk před odchodem z domu. Díky tomu nebudete vypadat nevkusně a rušivě od zbytku oblečení. Nasaďte si diamantové náušnice, jednoduché stříbrné nebo zlaté řetízky s přívěsky a jemné tenisové náramky.
  • Výrazné šperky jsou skvělý způsob, jak obléknout základní oblečení. Jen se ujistěte, že pokud nosíte větší náhrdelník, velké náušnice nebo odvážný náramek, je to jediný šperk, který nosíte.
 3. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 03

  3 Investujte do dokonalých černých šatů. Všechny dívky vědí, že nošení „malých černých šatů“ je tak dokonalé, jak se dívce jen podaří. Ne však ledajaký černé šaty uděláte, musíte najít ten, který je speciální. Při výběru dokonalých černých šatů mějte na paměti tyto tipy:
  • Podívejte se na šaty, které vám padnou kolem kolena, a ty, které mají jedinečné ozdoby. Delší střih vám umožní nosit jej při jakékoli příležitosti po mnoho let a díky ozdobám se bude odlišovat. Detaily kolem rukávu nebo pasu jsou obvykle báječným vzhledem pro každého.
 4. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 04

  4 Zásobte se punčochami. I když nemůžete realisticky dosáhnout dokonalosti, nošení punčocháče s šaty a sukněmi může vašim nohám pomoci vypadat téměř dokonale. Pomáhají nohám vypadat štíhlejší a pomáhají maskovat všechny žíly nebo kazy, které se mohou na vašich nohou vyskytovat. V zimě se rozhodněte pro silnější úplet, který udrží vaše nohy v teple.
 5. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 05

  5 Noste skvělé boty. Každá dívka snažící se dosáhnout dokonalosti by měla mít klasické boty pro každé roční období. Při hledání obuvi zkuste najít jednoduché styly a barvy, které můžete nosit k jakémukoli outfitu. Zde je několik obuvi, kterou byste měli do svého šatníku zvážit:
  • Najděte několik párů balerín, které se pohodlně nosí. Měli byste mít černý a nahý pár spolu s několika páry v zábavných barvách.
  • Na podzim a zimu si vezměte černé a hnědé boty.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vypadá perfektně

 1. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 06

  1 Dodržujte správnou hygienu. Získáte tak svěží a čistý základ, se kterým budete moci pracovat, abyste mohli vypadat a cítit se co nejlépe. Vaše hygiena je jednou z prvních věcí, které si na vás ostatní lidé všimnou, proto je důležité udržovat čistý životní styl. Zkuste tyto kroky zapracovat do své každodenní rutiny:
  • Umyjte si tělo každý den. Přestože není nutné si vlasy mýt každý den, měli byste se každý den koupat nebo sprchovat, abyste udrželi dobrou hygienu. Pokud se ráno osprchujete a později v průběhu dne se budete špinit nebo zpotit, dejte si další sprchu. Díky tomu bude vaše pokožka čistá a vaše tělo bude krásně vonět.
  • Každé ráno použijte deodorant. Bez ohledu na to, co má den před sebou, vždy používejte deodorant. To vám pomůže cítit se nejlépe.
  • Čistěte si zuby každé ráno a každý večer před spaním po dobu dvou minut. Ústní hygiena vám nejen pomůže vypadat co nejlépe, ale je také nesmírně důležitá pro vaše celkové zdraví. Spolu s kartáčováním nezapomínejte na nit a používejte ústní vodu a zvažte, zda si svou nitku vezmete během dne k použití po každém jídle.
 2. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 07

  2 Pečujte o svou pokožku opatrně. Jasná, zářící pokožka je skvělý způsob, jak vypadat úžasně. Kůže je velmi jemná a je třeba ji řádně udržovat, ošetřovat a čistit, aby zůstala zdravá. Dodržujte následující tipy, aby vaše pleť vypadala co nejlépe:
  • Zvláštní pozornost věnujte oblasti jemné pokožky kolem očí tím, že si nikdy nemnete oči rukama.
  • Používejte kvalitní zvlhčovač obličeje, aby vaše pokožka byla vláčná. Ihned poté, co si umyjete obličej nebo sprchu, byste měli použít zvlhčovač obličeje, který zablokuje vlhkost. Ráno používejte lehčí zvlhčovač a před spaním naneste těžší zvlhčovač. Umyjte si obličej teplou vodou a nejprve si umyjte obličej (otevírá póry, propouští vitamíny v obličeji) a poté jej umyjte studenou vodou (uzavírá póry, takže se do něj nemohou dostat žádné bakterie).
  • Noste opalovací krém, abyste pokožku chránili před vysoušením a spálením. Mnoho zvlhčovačů obličeje obsahuje opalovací krém, takže můžete hydratovat a chránit pokožku jedním výrobkem.
  • Každé ráno a před spaním si umyjte obličej, aby byla pokožka čistá. Po umytí si obličej osušte ručníkem a vyhněte se tahání za pokožku. Můžete použít čisticí prostředky s kyselinou salicylovou nebo benzoylperoxidem na pokožku, u které dochází k prasknutí. Pokud stále nemůžete dosáhnout jasné pokožky, zvažte návštěvu dermatologa pro odbornou pomoc.
  • Nestlačujte ani nevybírejte akné, pupínky ani černé tečky. To vám může zjizvit obličej a vést k ucpání pórů.
 3. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 08

  3 Udržujte své vlasy v dobrém zdraví. Vaše vlasy by měly každý den vykazovat zdraví a dobrou péči. Poté, co se vykoupete nebo osprchujete, si vlasy nikdy kartáčem nenamáčejte, protože by mohly způsobit poškození. Místo toho použijte hřeben s širokými zuby a vlasy vysušte buď přirozeně, nebo studeným vzduchem.
  • Udržujte vlasy čisté. V závislosti na typu vašich vlasů možná budete muset vlasy umýt pouze jednou za tři dny. Sledujte své vlasy a jakmile začnou vypadat mastné, ošetřete je šamponem a kondicionérem.
  • Použijte šampon a kondicionér, které jsou přizpůsobeny vašemu typu vlasů. Například vlasové výrobky se prodávají pro husté, tenké, kudrnaté, rovné a krepaté typy vlasů, aby jim poskytly výživu, kterou každý typ potřebuje.
  • Stříhejte si vlasy každých 6–8 týdnů, aby vám nehrozily roztřepené konečky.
 4. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Step 09

  4 Pečujte o své nehty. Je důležité, abyste nepřehlédli nehty nebo nehty na nohou, protože mohou představovat vaši celkovou hygienu. Udržujte své nehty upravené nebo upravené. Pokud si lakujete nehty, ujistěte se, že barva nehty zcela kryje. Když se barva začne štěpit, dotkněte se jich více leštidlem nebo leštidlo odstraňte.
 5. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 10

  5 Jezte zdravou výživu . Pokud budete jíst jídla, která jsou pro vás dobrá, budete se cítit a vypadat co nejlépe. Začlenění velkého množství ovoce, zeleniny, celozrnných produktů a chudých bílkovin do vaší stravy je prospěšné pro celé tělo, zevnitř i zvenčí. Konzumace potravin bohatých na živiny také pomůže vaší pokožce zůstat jasná a zářící.
  • Typická žena by měla denně sníst dvě porce ovoce a tři porce zeleniny.
  • Každý den potřebujete asi tři až pět porcí celých zrn.
  • Doporučuje se přijmout asi 48 gramů bílkovin každý den.
 6. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 11

  6 Nekuřte. Kouření cigaret má nekonečný seznam negativních důsledků včetně mnoha zdravotních problémů. Cigaretový kouř způsobuje, že pokožka vysychá, vráská a rychleji stárne. Když se snažíte žít perfektně, kouření by nikdy nemělo být součástí vašich životních návyků. reklama

Metoda 3 ze 3: Jednat perfektně

 1. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 12

  1 Projevujte ke každému ve svém životě respekt. Vždy byste měli projevovat skvělý přístup ke své rodině, učitelům, přátelům a ke každému, koho potkáte. I když nesouhlasíte s něčím v názorech nebo chování, můžete projevit respekt tím, že se zdržíte úsudku nebo špatného zacházení. Přijetí různých úhlů pohledu ukazuje vaši vyspělost. Měli byste se každému představit důstojným a elegantním způsobem, který vám pomůže získat úcta od ostatních, které jim dáte. Zde je několik metod, které můžete cvičit:
  • Vždy řekněte „prosím“ a „děkuji“.
  • Nikdy o nikom negativně nemluvte s ostatními.
  • Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.
 2. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 13

  2 Vytvořte si sebeúctu. Je důležité si pamatovat, že nikdo není dokonalý, a někdy se stane, že uděláte chyby, budete litovat a ocitnete se ve chvíli „oops“. Dělat chyby je součástí lidské bytosti. Místo toho, abyste k sobě byli přehnaně kritičtí nebo se rvali k ostatním, zamyslete se nad svými chybami, poučte se z nich a jděte dál. Být kritický vůči sobě by neměl být součástí vaší každodenní rutiny. Pokud o sobě říkáte špatné věci ostatním, otevíráte dveře ostatním, aby také říkali špatné věci.
 3. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 14

  3 Rozvíjejte silné hodnoty, podle kterých žijete. Hodnoty jsou pokyny, které vás udržují při zemi a zabraňují vám dělat špatná rozhodnutí. Živí se také vaší reputací a jsou jedním ze způsobů, jak si ostatní lidé vytvoří názor na vaši postavu. Jejich stavba trvá celý život, ale v krátkém okamžiku špatného rozhodování se mohou poškodit.
  • Naslouchejte svým rodičům, prarodičům nebo komukoli, kdo je starší a moudřejší než vy, když nabízejí rady a vhled do života. Mohou vás naučit, jak se vyhnout špatným situacím a učinit nejlepší rozhodnutí pro svůj život.
  • Pokaždé, když na vás bude vyvíjen tlak vrstevníků nebo se ocitnete v obtížném rozhodovacím okamžiku, si zapamatujte své hodnoty. Nenechte se zlákat špatnými rozhodnutími, kterých budete později určitě litovat.
 4. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 15

  4 Být zralý . Při snaze dostat se co nejblíže k dokonalosti jedná hlavní součást zodpovědně a dokáže zvládnout jakoukoli situaci, která vám přijde do cesty. To neznamená, že se nemůžete pustit a bavit se, ale také byste ze sebe neměli dělat hlupáka. Zde je několik tipů, které vám pomohou procvičit dospělost:
  • Nestěžujte si a nefňukejte, pokud vám něco nejde. Pamatujte si, že život není vždy fér, a musíte s ním praštit.
  • Zjistěte, jaké jsou vaše povinnosti doma, ve škole a vůči vašim přátelům a rodině. Zralí lidé si uvědomují svou odpovědnost a dělají vše pro to, aby jim vyhověli. To znamená pomáhat doma, být laskavý ke svým přátelům a ve škole se snažit ze všech sil.
 5. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 16

  5 Važte si svého vzdělání. Mít inteligence je součástí dobře zaobleného. Soustřeďte se ve třídě, procvičujte si dobré studijní návyky, sestavte si rozvrh domácích úkolů a zkuste se skutečně zajímat o všechny znalosti, které máte to štěstí se naučit.
  • Dopřejte svému škole to nejlepší já každý den, i když jde do tuhého. Ačkoli nemůžete dosáhnout absolutní dokonalosti, určitě to můžete zkusit s železnou vůlí a úsměvem.
  • Nezapomeňte být vděční za příležitost učit se. Může být obtížné naučit se, že jeden předmět, nebo neustále vyčerpávat studium, ale znalosti jsou síla, a to vás v životě dovede daleko.
 6. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 17

  6 Zobrazujte důvěru. Dívka, která je k dokonalosti tak blízko, jak ji někdo může získat, je dívka, která skvěle drží důvěra . Ostatní lidé uvidí vaše vysoké sebevědomí a budou si myslet, že musíte mít svůj život úplně. Zde je pár skvělých tipů, které vám pomohou jednat sebevědomě:
  • Držte ramena dozadu a hlavu vztyčenou. Řeč vašeho těla o vás hodně vypovídá a silná řeč těla sděluje, že jste schopní a zodpovědní.
  • Usmívejte se a smějte se, jak jen můžete. Úsměv je skvělý způsob, jak ukázat, že se cítíte dobře ve své vlastní kůži a jste rádi, že žijete, a smích bude rozdávat radost všem kolem vás. Lidé vám budou závidět váš smysl pro humor.
  • Buďte optimističtí a vždy se dívejte na světlou stránku všech situací.
 7. Obrázek s názvem Be a Perfect Girl Krok 18

  7 Procvičujte si pokoru. I když jste k dokonalosti tak blízko, jak jen člověk může být, vychloubání není atraktivní. Je v pořádku být hrdý na své úspěchy, ale snažte se nepředstírat své úspěchy před každým. To může působit hrubě, nevkusně a neuctivě. Přijměte chválu a neskrývejte věci, pro které tvrdě pracujete, ale dělejte to s vděčností a uznáním.
  • Pokud například během basketbalového zápasu získáte nejvíce bodů, je v pořádku mít z toho dobrý pocit a přijímat komplimenty od ostatních lidí. Neříkejte však všem, že jste vyhráli hru pro tým. To by byl příklad vychloubání.
  • Místo soutěží s nimi dávejte komplimenty ostatním. Když si všimnete něčího úspěchu nebo tvrdé práce, dejte mu to vědět s upřímným komplimentem. To ukáže vaši dobrou povahu a ukáže to, že nejste zastrašováni úspěchem ostatních.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mám být dokonalá dívka, když jsem pokaždé příliš posedlá televizí a více se podobám televizním senzacím nebo divám? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď Zaměstnanci Zaměřte se více na to, být sami sebou, než být jako ostatní lidé, které vidíte v televizi. K dokonalosti mají daleko: pamatujte, že mají výhodu líčení, líčení, kadeřníků, osvětlení, kameramanů, scénářů, dramatických přestávek a spousty blingů. A jen velmi málo z toho je skutečných. Na druhou stranu jste skuteční takoví, jací jste, a to je pro vás, vaši rodinu a přátele důležité. Zkuste vypnout televizi, přestaňte sledovat pořady, ve kterých se budete cítit posedlí, a stanovte si cíle realistické, pečující o sebe a komunitní. Dostanete se tam!
 • Otázka Jak mohu být ve škole dokonalý? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpovědnost zaměstnanců redakce wikiHow Být dobrý ve škole vyžaduje věnovat pozornost studiu, cílům a vztahům, které jsou podrobněji vysvětleny ve wikiHow: Jak být ve škole lepším člověkem .
 • Otázka Jak mohu získat dokonalý život? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď zaměstnance wikiHow Zaměstnanci Odpověď skutečně závisí na tom, co definujete jako „dokonalý“ a jako „dokonalý život“. To se bude lišit v závislosti na tom, kdo jste, na vašem věku, kde žijete, na vašich životních cílech a mnoha dalších. Život je také řada maxim a pádů, takže dosažení dokonalosti po celou dobu nebude nikdy možné. Co ale můžete udělat, je stanovit si cíle, najít smysl a smysl svého života a snažit se být tam i pro ostatní kromě sebe, a na této cestě najdete život, který vám bude vyhovovat. Ve wikiHow najdete spoustu užitečných tipů: Jak se dopracovat k dokonalému životu .
 • Otázka Jak jste dokonalí? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Být perfektní je nedosažitelný cíl, protože to znamená nikdy nedělat chyby, nikdy nevypadat rozcuchaně, nikdy nezklamat, věci, které každý z nás někdy v životě zažije! Je lepší usilovat o to, abyste byli nejlepší, jaké můžete mít, pokud jde o váš talent, dovednosti, zájmy, vlastnosti a postoje. Snažte se vždy učit, vždy připraveni provádět změny tam, kde je to potřeba, ale také přijímat úžasné věci o sobě, které jsou pro vás jedinečné a které vám umožní přispět svými vlastními dary a talentem celému světu. Podrobnější nápovědu však najdete na wikiHow: Jak být co nejdokonalejší (název je prozradí, že dokonalost není zcela dosažitelná!).
 • Otázka Jak mohu být dobrou dívkou? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Být dobrou dívkou znamená respektovat ostatní, být laskavý, dobře se o sebe starat, najít svůj životní smysl a naučit se cítit pohodlně s tím, kým jste. Vůči ostatním lidem buďte vstřícní a starostliví a uvědomte si, že každý to občas dělá těžce. Ve vztahu ke svým rodičům buďte starostliví a chápaví, protože vězte, že nebudete vždy souhlasit, ale že můžete najít způsoby kompromisu. Ke studiu buďte pilní, přemýšliví a připravení. Nakonec si stanovte cíle, které vám umožní žít dobrý život, který vás naplňuje. Další nápady najdete na wikiHow Jak se stát dobrou dívkou .
 • Otázka Co když jsme příliš vystrašení, než abychom si byli jistí? Věřte nebo ne, mnoho sebevědomých lidí se kdysi bála stejně jako vy. Začněte s očním kontaktem a dobrým držením těla a postupně se tlačte dál.
 • Otázka Mám zlozvyk nadávat. Jak zastavím? Dostali jsme dobré odpovědi náš průvodce, jak přestat nadávat . Nahradit slova kletby podobně znějícími, neškodnými slovy je obvykle snazší než mlčet.
 • Otázka Jak uvolním stres? Existuje mnoho způsobů obecně snížit stres a konkrétně ve škole . Pokud se cítíte pod tlakem být dokonalou dcerou nebo studentkou, zkuste si promluvit s terapeutem nebo poradcem. Důležité je také vaše vlastní štěstí.
 • Otázka Jak byste měli zareagovat na nehodu, například když vám někdo vylije barvicí nápoj na nový outfit? Nemá smysl reagovat vztekem. Řekněte „je to v pořádku“ a pokud se omluví, odpustte mu.
 • Otázka Jak se stanu dokonalým, aby mě moje rodina nenáviděla? Jste příbuzní s tímto problémem, bez ohledu na to, jak moc cítíte, že je to vaše chyba. Promluvte si s terapeutem nebo alespoň s důvěryhodným dospělým mimo vaši rodinu. To vám pomůže projít tímto obtížným vztahem a zjistit, co je pro vás nejlepší.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Poté, co odehráli pátek, se Clippers a Lakers setkají v neděli na dalším přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Katapulty byly od pradávna používány jako vojenské zbraně k vrhání kamenů a jiných projektilů na nepřátelské pevnosti. .

Olympijské hry v Pekingu 2008: Cesta Rafaela Nadala ke slávě

Finále ATP začíná příští týden.

Johanna Konta se v prvním kole US Open 2020 utká s Heather Watson v bitvě Britů. Konta je na žebříčku mnohem výše než její krajanka, ale Watson letos získala titul.

Zde je návod, jak sledovat hry Clippers online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na týmovém trhu nebo mimo něj.